Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Sport
komnata: Podziemna Tawerna
Grupa MŚ 2018 - czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak, z pierwszego miejsca (10)
 
 59%
Drugie miejsce będzie nasze (3)
 
 18%
Skompromitujemy się i zajmiemy czwarte miejsce (4)
 
 24%
Nie, skończymy trzeci (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 21 - 22 - 23

Matheo PW
3 sierpnia 2012, 23:52
No i proszę jaki piękny sportowy dzionek :)Liczyłem, że medali będzie 5 ale i tak brawa :)

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 10:18
Złoto, Srebro i Brąz Nice huh? Nie uwierzyłem, że coś takiego może się stać, ale super:)!

Matheo PW
5 sierpnia 2012, 11:07
Były dwa złota i brąz.. ;)

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 11:14
Fakt pomyliłem się:P. Bo nie widziałem mistrzostw w rzucaniu:).

Matheo PW
5 sierpnia 2012, 12:23
W Pekinie i w Atenach były po trzy złote medale.

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 12:51
Cytat:
Były dwa złota i brąz.. ;)

Poprawka.

2 złote - w tym tygodniu
1 srebrny - na początku olimpiady(tydzień temu)
1 brązowy - w tym tygodniu.

Matheo PW
6 sierpnia 2012, 10:43
Cytat:
No i proszę jaki piękny sportowy dzionek

Cytat:
Złoto, Srebro i Brąz

Cytat:
Były dwa złota i brąz

Były trzy medale w jednym dniu. Najpierw brąz potem dwa złota jedno za drugim. Nie masz co poprawiać ;)

TopFunny525 PW
6 sierpnia 2012, 11:26
Myślałem, że chodziło ci o ogólne:P. My fault. Sry.

Matheo PW
6 sierpnia 2012, 12:02
Tak własnie myślałem ;) Dziś może medal będzie. Warto dziś oglądać podnoszenie ciężrów.

Alistair PW
11 sierpnia 2012, 12:02
Polka Marta Walczykiewicz w finale kajakarskiego sprintu (K1) na 200 metrów zajęła piąte miejsce. Najgorsze, że prowadziła przez pierwszą połowę dystansu, a potem osłabła, co było niestety widać. Po prostu oklapła. Na tym zakończyliśmy nasz występ, przynajmniej medalowy.

Antares PW
11 sierpnia 2012, 15:26
Nie dziwie się że taki koniec był wyścigu. Jak nasze "kurorty" gdzie nasi sportowcy w latach '70 trenowali, plajtują to ciekawe gdzie oni trenowali przed olimpiadą. Może w domu. ;-P To takie super efekty w tedy są. To cud że dopłynęła i tak daleko zaszła...

TopFunny525 PW
12 sierpnia 2012, 14:44
Dzisiaj(Bądź jutro nie wiem, chyba sklerozę mam jakąś:)) jest ostatni dzień zawodów w Londynie. Prawdopodobnie skończymy z 10 medalami na koncie. Z tego co mówili w trójce. Pozdrawiam

Alistair PW
12 sierpnia 2012, 14:52
Dzisiaj jest ceremonia zamknięcia i na pewno skończymy z 10 medalami, bo nawet cud nam już nie pomoże.

TopFunny525 PW
12 sierpnia 2012, 23:18
Ceremonia, albo trwa, albo już się skończyła. Słuchałem częściowo relacji z Radia Polskiego(czyt. Trójka:P) i podobno na zakończenie puścili tą samą piosenkę co była na rozpoczęciu(ci którzy oglądali Madagaskar I powinni ją kojarzyć:)) Anyway : Pozdrawiam z Krakowa, chociaż długo tutaj nie zabawię.

Irhak PW
12 sierpnia 2012, 23:54
Ceremonia trwa... do 00:30 powinna :P Włascie jest tylko taniec wyczynowy :P

Matheo PW
17 lutego 2013, 13:05
Ogląda ktoś Biatlon? Dzisiaj Monika Hojnisz zdobyła kolejny medal dla Polski. Biatlon to moja ulubiona dyscyplina. Jest jeszcze więcej nerwów niz przy piłce ręcznej...

Bychu PW
3 marca 2013, 17:07
Polscy skoczkowie z brązem na MŚ a Kamil Stoch stanął na najwyższym stopniu podium, miło ;) I coś, co jednak bardziej mnie zainteresowało, choć jest to już stara wiadomość kluby Barclays Premier League zaakceptowały finansowe Fair Play ;)

Matheo PW
23 marca 2013, 20:56
Kto wczoraj oglądał ten skecz, zwany też meczem;)?

Alistair PW
23 marca 2013, 21:08
Ja miałem to nieszczęście (choć nikt mnie nie zmuszał) stracić prawie 2 godziny na oglądanie tego żałosnego widowiska. Jedyny dobry fragment meczu to ten, w którym strzeliliśmy gola. To była świetna akcja. Tylko dlaczego reszta meczu taka nie była? Mogłem tracić czas w inny sposób niż oglądać dramat na boisku. I najbardziej mnie wnerwia to, że piłkarze dostają za swoją "pracę" kupę kasy. Nawet przestałem się na nich wkurzać. Po prostu "z gówna bata nie ukręcisz". Oni nie będą grać lepiej. To przekracza ich możliwości. Smutne, ale prawdziwe. I nawet nie wzruszają mnie komentarze, że nie jestem prawdziwym kibicem, bo powinienem im kibicować bez względu na to czy wygrywają. Nie obchodzi mnie to, bo ja nigdy nie zarobię takiej kasy jak oni, którzy prawie się nie muszą wysilać dla naprawdę dużych pieniędzy. Piłkarze potrafią się czasem wykazać, a przynajmniej starać się na boisku, ale to są sytuacje za rzadkie, żebym mógł im współczuć, czy przejmować się nimi.

Bychu PW
23 marca 2013, 22:20
Kwestia kręcenia tego bata, w Polsce jest kwestia dobierania zawodników pod ustawienie, a nie ustawienia pod zawodników. W obronie nie graliśmy nic, więc po co nam 4 obrońców? Zmniejszmy ich liczbę do 3 i grajmy 3-6-1/3-5-2. Mamy świetne młode skrzydła, ale nie wykorzystujemy tego. Zamiast zagrać 3 obrońcami plus dwóch defensywnych, dwa skrzydła i dwóch ofensywnych wraz z jednym napastnikiem, to męczymy się tym starym i jednak przejrzanym 4-5-1.
Lewandowski na ataku? Nie, dziękuję, chcę dobrego napadziora, który będzie strzelał bramki, może Teodorczyk lub Milik? Zawsze można kolejnego "Polaka" naturalizować :P Obraniak na rozegraniu? Istna głupota. W Bordeaux gra jako typowy biegacz i to jest to, co mu wychodzi, ten chłopak nie może mieć zadania, on musi dostać wolną rękę i móc sobie biegać to w obronie, to w ataku, tylko wtedy jest skuteczny. Na środek pomocy dałby Błaszczykowskiego (w końcu mamy młode skrzydła, więc po co blokować je Kubą, który może grać na środku), jedyny z naszych pomocników umie grać z Lewym, znają się doskonale z klubu i Kuba powinien wiedzieć, że nasz napastnik potrzebuje prostopadłych piłek, bo to jest jego mocna strona. Ale tym, co mi się najbardziej nie podobało, to zupełny brak uderzeń z dystansu, z poza szesnastki oddaliśmy ze 2 strzały, gdzie oglądając mecz widziałem przynajmniej 5 sytuacji na uderzenia spoza pola karnego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 21 - 22 - 23
temat: Sport

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel