Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Sport
komnata: Podziemna Tawerna
Grupa MŚ 2018 - czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak, z pierwszego miejsca (10)
 
 59%
Drugie miejsce będzie nasze (3)
 
 18%
Skompromitujemy się i zajmiemy czwarte miejsce (4)
 
 24%
Nie, skończymy trzeci (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 21 - 22 - 23

Alistair PW
20 marca 2012, 23:09
Wg mnie właśnie stosunkowo mało było przekładanych skoków w stosunku do czasów sprzed tych punktów. Kiedyś było tego znacznie więcej. W tym sezonie raptem parę serii odwołano. Z wiatrem zawsze był problem.

Matheo PW
20 marca 2012, 23:21
Hm.. Z tego co kojarze to praktycznie co tydzień były przekładanki, zwłaszcza pod koniec sezonu. Moge się mylić oczywiście ;)

TopFunny525 PW
21 marca 2012, 22:39
Mylisz się:P
A tak na serio, jakieś wieści o naszych sportowcach panowie? Zbliża się sezon letni a w tym sezonie dużo się dzieje wokół sportów(przedewszystkim piłka nożna,siatka,Olimpada w Londynie itp.)

Matheo PW
21 marca 2012, 23:19
@ TopFunny525, `Mylisz się` Powiedz ile konkursów pucharu świata oglądałeś? Tak z ciekawośći zapytam heh. `Wieści o sportowcach`. O co Ty pytasz? O przygotowania, o osiągnięcia, o kwalifikacje olimpijskie. Weź sprecyzuj ;)

TopFunny525 PW
22 marca 2012, 20:05
O wszystkim do jasnej!
A co do różnych pucharów w życiu oglądałem ich coś koło 15 - 20. Gdyż sportem jestem średnio zainteresowany.

Matheo PW
22 marca 2012, 21:09
TopFunny525:
Gdyż sportem jestem średnio zainteresowany.

To nie wiem czemu podważasz zadanie tych którzy się żywo interesują sportem...

Się nie bulwersuj. Cały Twój wczorajszy post, to kumulacja błędów i niezgodności. Więc spokojnie...

Jeśli chodzi o przygotowania do Igrzysk. Z Olimpiadą w Londynie wiązane są ogromne nadzieje. Bo po raz pierwszy, polscy sportowcy przygotowują się do niej, jak w innych cywilizowanych krajach. Powstała grupa "Londyn 2012". W tej grupie znajdują się wszyscy sportowcy, którzy w ostatnich latach wyróżnili się na arenie międzynarodowej. Członkowie tej grupy mają zapewnione wszystko, co im potrzebne do przygotowań. Nie powinno im brakować niczego ;)

TopFunny525 PW
23 marca 2012, 12:26
Cytat:
To nie wiem czemu podważasz zadanie tych którzy się żywo interesują sportem...

Się nie bulwersuj. Cały Twój wczorajszy post, to kumulacja błędów i niezgodności. Więc spokojnie...
Matheo! Nie podważam zdania do jasnej! Nie bulwersuje się tylko trochę podnoszę ton. Nic więcej. Post nie jest kumulacją błędów a poza tym jestem tzw. Oazą spokoju. Do czasu aż ktoś mnie naprawdę nie wkurzy. BTW. Wracając do tematu. Czy ktoś(podobnie jak ja) czeka z niecierpliwością na olimpiadę w Londynie? Chętnie obejrzę. Poza tym. Niedawno na WII załatwiłem sobie grę właśnie o tej tematyce.
Tak więc z przyjemnością zobaczę co i jak.
Anyway: Chciałbym, abyście spojrzeli na to:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7661 To jedna z gier na nintendo WII o dużej tematyce sportowej. W dodatku. Na tą jakże wspaniałą konsolę jest dużo więcej tytułów.
Ale chyba zbytnio zboczyłem z tematu i offtop się z tego robi:D.
Pozdrawiam.

Matheo PW
23 marca 2012, 13:17
Mógłbym Ci udowodnić, że sprzeczasz się mimo że się nie znasz. I, że tamten post naprawdę zawierał masę niezgodności, ale może to zostawmy.

Pisząc o grach sportowych nie siejesz offtopu ;) Temat służy rozmowom o realnym sporcie, jak i o takim z gier, czy książek np. fantasy. Tylko problem tego tematu jest taki, że jak zapytasz o gry, to na pytanie o Olimpiadzie mało kto odpowie.

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 12:43
Dzięki Matheo.
BTW. Nie wiem jak wy, ale ja zainteresowałem się strasznie olimpiadą w Londynie. Jak już wspominałem. Mam wszystkie części z serii gier Mario And Sonic. Ta seria gier opowiada o najbardziej znanych olimpiadach(Vancouver,Londyn itp.) Jeśli ktoś ma Nintendo Wii to polecam. Poza tym. Sezon zimowy się kończy. Więc spodziewać się możemy nowych nowości ze świata sportów letnich(np.Piłka nożna itp.) miejmy tylko nadzieję, że sobie poradzimy w naszej grupie. Chociaż są nikłe szanse, że dostaniemy się do ćwierć finałów. To i tak wiara wśród Polskich kibiców jest:D.
Pozdrawiam

Matheo PW
24 marca 2012, 19:33
Ja na Olimpiadę w Londynie, tez czekam ze zniecierpliwieniem. Jak myślicie ile medali zdobędziemy? Mi się wydaje że może być około 20 ;) Na ostatnich MŚ lekkoatleci strasznie mnie zawiedli ;(, ale mam nadzieję że dojdą do siebie.

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 15:22
Ty miej lepiej szczerą nadzieję aby teraz nie nawalili. Bo spore jest prawdopodobieństwo, że znowu nie wyjdzie nam tak jakbyśmy tego oczekiwali:P.
W sumie. Oprócz olimpiady czekam też na Euro. Aż się czasem dziwię, że to tak szybko minęło i że do Euro pozostało tylko coś koło dwóch miechów O_O.
Jednakże pierwszych meczy na bank nie obejrzę gdyż w tym czasie gdy rozpoczyna się Euro. Mam ślub kuzynki:D.

Matheo PW
1 kwietnia 2012, 19:00
Chyba mamy kolejna kandydatkę do medalu olimpijskiego. Agnieszka Radwańska ostatnio byłszcz najjaśniej wśród gwiazd światowego tenisa. Obecnie jest w stanie wygrać z każda zawodniczką. Jeśli taka dyspozycja utrzyma się do Igrzysk, to kto wie.. Może i Mazurka na korcie usłyszymy.

Matheo PW
6 kwietnia 2012, 19:53
Lubi ktoś piłkę ręczna? Od dziś nasi szczypiorniści walczą w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Pierwszy mecz z Algierią wygrali. Tylko jedną bramką... Zawsze jestem za Naszymi, w każdej dyscyplinie. Ale powiem szczęże, że nie wierzę w nich. Może i awansują, ale na Igrzyskach i tak nic nie zdziałają. Mi się wydaje, że era kadry Wenty już minęła. Wy jak myślicie?

Quba Drake PW
6 kwietnia 2012, 22:11
No to jutro Ruch Vs. Legia ;]

Osobiście to cieszyłbym się jakby Ruch odniósł zwycięstwo, ale jak to mówią niech wygra najlepszy :)

Obstawiamy ;>?

Matheo PW
7 kwietnia 2012, 22:38
Ja wolał bym żeby Legia wygrała i żeby była mistrzem Polski. Ma większe szansę na sukces w Europejskich pucharach. Zaraz niech no użyje daru jasnowidzenia.. Hm... 2:1 dla Legi ;) Ciekawe też jak dziś Orłom Wenty pójdzie. Z Serbią gramy. Może im się uda wygrać ;)

EDIT: No prawie trafiłem ;) Legia-Ruch 2:0. Ciekawa była druga połowa meczu. Szczypiorniści mieli dziś więcej szczęścia niż.. Zaliczyli tylko i aż remis z Serbią. Tak zchrzanili końcówkę meczu, że żal było patrzeć. Jutro mecz z Hiszpanią. Do awansu na Igrzyska potrzebny jest conajmniej remis.

Matheo PW
9 kwietnia 2012, 16:01
No i niestety miałem rację. Nasi piłkarze ręczni właśnie przegrali z Hiszpanią 11-toma bramkami i to w dość żałosnym stylu. Przez to zabraknie ich na Olimpiadzie w Londynie... Myślę, że Bogdan Wenta powinien pożegnać się ze stanowiskiem trenera reprezentacji. Ostatnio Nasi szczypiorniści ponoszą same porażki. Według mnie źle wpływa na wyniki reprezentacji fakt, że Bogdan Wenta jest i trenerem reprezentacji i trenerem klubowym....

EDIT: Wenta oznajmił, że nie ustąpi ze stanowiska trenera. Jednak kilku zawodników (np. Marcin Lijewski) zapowiedzieli, że kończą reprezentacyjną karierę. Wy jak myślicie? Wenta powinien odejść?

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 17:19
Dammit. Ojciec wciągnął mnie w jakiegoś Snookera i teraz nie mogę przestać tego oglądać. Chyba, że się cud zdarzy. Poza tym. Euro tuż tuż. Jeszcze tylko półtora miesiąca do rozpoczęcia rozgrywek. Jak tam nerwy? Wytrzymują czy nie? Bo u mnie tak. Niestety pierwszych meczy nie mogę obejrzeć. Powód? Kuzynka wybrała akurat 16 lipca na swój ślub. A impreza potrwa na pewno tak z dwa trzy dni. Więc oglądać nie mogę. Mógłby ktoś po meczach napisać swoje relacje? Chętnie bym przeczytał. Pozdrawiam.

Matheo PW
25 kwietnia 2012, 10:13
No i się stało Bogdan Wenta zrezygnował ze stanowiska trenera kadry szczypiornistów. Nad przejęciem kadry zastanawiają się Daniel Waszkiewicz i Damian Wleklak (byli zastępcy Bogdana Wenty). Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie ;)

Okazało się, że PZN zaczął w końcu myśleć link. Obstawiam co najmniej jedno podium Polskiej kadry biegaczek w przyszłym sezonie :)

@ TopFunny525, możesz być spokojny. Na pewno jakieś info o wynikach meczów się pojawi.

Jak tam fani Barcelony? Wyszliście już z depresji hehe?

Matheo PW
7 maja 2012, 00:26
Oglądał ktoś dziś mecz Polek? Nosz kur.. Tylko Turczynki im zostały do pokonania, już Londynem pachniało.. Szkoda straszna. Na Kregan czemu polscy sportowcy nawalają, gdy już niewiele pozostaje do sukcesu. Swoją drogą to nie dawałem im cienia szansy na wyjście z grupy. Szkoda, że im nie pykło. Tak zaje.. ekh.. przyzwoicie grały..

Liabaen PW
7 maja 2012, 13:57
Przepraszam, ale gdzie w ankiecie opcja "Hahahaha" ? :D
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 21 - 22 - 23
temat: Sport

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel