Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Muzyka z CoH
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

diab PW
25 stycznia 2012, 15:48
Witam.
-Wie ktoś jak wyciągnąć muzę z Clash of Heroes? W katalogu Steam\steamapps\common\might and magic clash of heroes
es\audioPC\ jest taki plik: MMCoH_Music_Bank.fsb podejrzewam, że tam jest muza. Niestety nic na to nie pomogło. Myślę że plik ma hasło.


MitabrinMitabrin O ile osobiście nie mam zastrzeżeń do używania języka potocznego na forum (nawet jeśli sam staram się go nie używać), to prosiłbym, by nie używać go w nazwach tematów... Mroczna Świątynia jest miejscem skupionym wokół kilku gier i żeby żaden przybysz się tutaj nie pogubił to chciałbym, by nazwy tematów były poprawne i treściwe.
Pozdrawiam

Dark Dragon PW
25 stycznia 2012, 16:10
Ścieżka dźwiękowa do MM:CoH faktycznie znajduje się w pliku MMCoH_Music_Bank.fsb. Czy próbowałeś korzystać FMOD Designer? Najlepiej wersji powyżej 4.30.

diab PW
25 stycznia 2012, 18:23
FMOD Designer przed chwilą próbowałem ale nie wiem jak to zrobić nie wczytuje plików FSB tylko chce tworzyć projekt. Próbowałem FSBext pisze że probably plik jest encrypted i zrzuca first 176 bytes ponieważ it.s possible to see plain-text password in encrypted file ale ja tam nic nie widzę.

Może za parę lat wyjdzie jakieś DLC jak zapłacisz to się pocieszysz przerabianą na 2 raz muzyczką z H5 która występuje w CoHu. A tymczasem pozostaje kabel Audio- analog. Nic trza zgrać bo nie może być żebym nie miał w komórce jakiejkolwiek muzyki z Might and Magiców. Swego czasu największy problem miałem z muzą z Homm2 The Succession Wars bo płyta jest nie do dostania - zazwyczaj to edycje Homm2 The Price of Loyalty albo GOLD, miałem nawet takie w których muza była namieszana albo jej brakowało.
temat: Muzyka z CoH

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel