Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 95 - 96 - 97

Drwal PW
1 grudnia 2015, 19:32
Jedynie kody mi przychodzą do głowy (chyba był taki na niekończącą się ilość ruchu). Innych możliwości nie znam, pozostaje więc chyba tylko wog/era/vcmi.

voncur PW
2 grudnia 2015, 07:56
Zawsze można sobie zrobić trainera, np cheat enginem :P

avatar PW
4 grudnia 2015, 10:26
Czy ktoś może sprawdzić pod VCMI czy grając Cove to siedlisko Stormbirdów pojawia się na mapie? Może coś się mi gryzie z innymi modami, ale zamiast Nest pojawia mi się losowe siedlisko 5 poziomu. Ot, tu jest prosta mapka trzeba wybrać Cove jako startowe miasta gracza oczywiście.

AmiDaDeer PW
4 grudnia 2015, 10:56
A nie prościej byłoby Tobie wyłączyć wszystkie mody poza Cove i wtedy to sprawdzić? :P

avatar PW
4 grudnia 2015, 11:58
I tak zrobiłem; aż takim nierozgarniętym nie jestem. Błąd dalej występuje. Ale ostatnio trochę mieszałem w plikach i potrzebuję bezstronnej opinii.

glokku PW
22 grudnia 2015, 21:48
Lekki offtop: z tego co wiem HotA nie planuje oficjalnego tłumaczenia na polski, tylko mają ułatwić możliwość tłumaczenia.

KammerKammerPrzenoszę. Pierwotnie była do odpowiedź do tego.

avatar PW
22 grudnia 2015, 23:00
Ułatwić? Po tym, jak ktoś z Groty napisał programik omijający ich zabezpieczenia i przetłumaczył dodatek? Łaskawcy :)

AmiDaDeer PW
23 grudnia 2015, 02:30
avatar:
Po tym, jak ktoś z Groty napisał programik omijający ich zabezpieczenia i przetłumaczył dodatek?
...bez kampanii i - chyba - map.

voncur PW
23 grudnia 2015, 17:47
Całe szczęście, że ktoś przetłumaczył.
Nie dość, że zrobił programik, to go użył :P
Dobrze, że ktoś napisał, że mają ułatwić.
Sam zainteresowany wymienił nieistotne rzeczy, bo solucja (czyli w sumie przetłumaczenie) jest w Grocie.

Sorry za offtop, ale kto poza hardcorami przeszedł wszystkie kampanie?

Kastore PW
23 grudnia 2015, 17:56
voncur:
Sorry za offtop, ale kto poza hardcorami przeszedł wszystkie kampanie?
Ciekawa sprawa z tym pytaniem, gdyż sugerujesz, iż jedynie hardkorowi gracze przeszli kampanie, a to implikuje sytuację, w której, jeżeli przeszedłeś kampanie, to jesteś hardkorem i nie możesz odpowiedzieć na powyższe pytanie, skierowane do niehardkorów, którzy kampanii nie przeszli, czyli nie bacząc na żadne zewnętrzne czynniki, mogę Ci z całą pewnością moich słów odpowiedzieć: "nikt". :)

Drwal PW
23 grudnia 2015, 18:41
@Kastore, chcesz chyba pobić rekord świata Alamara w czepianiu się. ;p

A gdzie voncur napisał, że by być hardcorowym graczem, trzeba przejść kampanie? Można być "hardcorem" i nie przejść kampanii. Przejście kampanii to jeden z możliwych efektów bycia hardcorowym graczem. Oczywiście mówię tu na podstawie słów voncura, bo tak nie uważam.

Kastore PW
23 grudnia 2015, 18:51
Przepraszam Cię (nie)bardzo, ale napisałem, że voncur zasugerował, że tylko hardkorzy poprzechodzili kampanie, a nie, że voncur powiedział, że tylko hardkorzy poprzechodzili kampanie.
Drwal:
@Kastore, chcesz chyba pobić rekord świata Alamara w czepianiu się. ;p
To rekord świata czy rekord Alamara? :/
Drwal:
Można być "hardcorem"
Bez sensu wstawiony cudzysłów. :/
Drwal:
Przejście kampanii to jeden z możliwych efektów bycia hardcorowym graczem.
Jeżeliby przejście kampanii skutkowało zostaniem hardkorem, to zataczamy koło i wracamy do mojej wypowiedzi. :/

KammerKammerWystarczy tego czepialstwa.

avatar PW
23 grudnia 2015, 19:02
Druga kampania Hoty ogólnie ma opinie hardcorowej, więc...

Drwal PW
23 grudnia 2015, 19:27
---wymrożone---

Kastore:
Jeżeliby przejście kampanii skutkowało zostaniem hardkorem, to zataczamy koło i wracamy do mojej wypowiedzi. :/

Zacytuje Hobbita: "umiesz czytać ze zrozumieniem?". Napisałem, że bycie hardkorem może (ale nie musi) skutkować w poczuciu chęci przejścia kampanii. Znaczy, że bycie hardkorem nie ma nic wspólnego z przejściem kampanii, jest to tylko możliwy objaw. Ty sugerujesz, że hardkorem zostaje się po przejściu kampanii (nie, voncur tego nie zasugerował, on tylko zapytał czy ktoś poza graczami hardcorowymi przeszedł kampanie).

---wymrożone---

KammerKammerHi 38,11. -L-

voncur PW
23 grudnia 2015, 21:56
Może było gdzieś nieporozumienie.
Dla mnie hardcorowy gracz HoMMa, to taki, który zna wszystkie części, wszystkich bohaterów, wszystkie kampanie, czyli cały kanon, każdą frakcje z wszystkich HoMMów, całe tło fabularne każdego miasta itp.
1/2 można skreślić.
Przypuszczam, iż lwia część ludzi w pl i na świecie zna III i V+.
Ale wiadomo, w starych grach, tu i jak na OW, na forach siedzą starzy wyjadacze.
Zapytajcie się znajomych, co wiedzą o HoMM, po 3 i hot seat (gra na zmianę xD).

Swoje zdanie, ustosunkowuje tym, co ja wiem po swojej rodzinie, znajomych itp, gdzie w świadomości nic, poza gorącym krzesłem i jednostkach w/w nie istnieje.
To są tak zwani Casuale, których jest najwięcej.
Gra ma być prosta, ma jasne założenia i daje frajdę.
TO jest sedno i złoty środek.
Kto chce, może sobie wiedzieć co chce o świecie M&M, ale czy to ma znaczenie RMG w H3 + HotA?

Sorki za offtop, ale z powodu trollowania jestem znany.
(Czy tak się nazywa odmienne zdanie?)
No i oczywiście chciałem przeprosić Hobbita że znowu na niego wjechałem.

AmiDaDeer PW
23 grudnia 2015, 23:49
Ktoś mnie wołał? Bo szczerze - widzę swój nick, ale nie wiem jak się do tego ustosunkować.

galo11 PW
1 stycznia 2016, 18:15
Jest aktualizacja HotA w wersji rosyjskojęzycznej. Czy ktoś pobrał i może powiedzieć coś na temat nowości?

Popcioslav PW
1 stycznia 2016, 18:24
@galo, sam bym chciał wiedzieć, jedyne screenshoty dostępne są z tym 'rogiem ładowania'.

Wątpię by to było coś wielkiego, zwłaszcza, że twórcy byli ostatnio całkiem cisi.

EDIT: Sprawdziłem nowy patch, w edytorze nic nie znalazłem nowego. Jedyne co wydaje się być zmienione to portret Astry z Cove oraz parę palm.... okej?
Także mi się wydaje, że Satyr jest poprawiony (I DOBRZE)a Docent zaprezentował także jego render: http://storage2.static.itmages.ru/i/15/0426/h_1430068395_4731198_607e0150e8.png

radex115544 PW
1 stycznia 2016, 18:40
Podeśle ktoś link? ;)

Morglin PW
1 stycznia 2016, 18:42
Nie ma żadnej aktualizacji.
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel