Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 95 - 96 - 97

radex115544 PW
4 stycznia 2015, 22:29
''Osobiście uważam, że modele Tritha nie są lepsze, bardziej podoba mi się ten z Hoty - jednak jest on dużo gorszy niż ten z przed kilku lat ze screanów. Nie wiem czemu tak łatwo z niego zrezygnowali. ''

Zdecydowanie się z tym zgadzam :) swoją drogą wszystkie prace jakie kiedyś wykonali przepadły?

Darkem PW
4 stycznia 2015, 22:38
Model satyra do najładniejszych nie należy, ale pasuje do reszty jednostek w grze. Animacja ataku, owszem, może śmieszyć, lecz Satyr to w połowie. Nie zapominajmy o tym ;). Może to dowcip?

Fandor PW
4 stycznia 2015, 22:53
Zdaję mi się czy na screenach był ten sam oraz jego starsza wersja? Jeżeli mowa o czymś innym możesz pokazać je Drwalu? Nie mogę powiedzieć nic o najnowszym arcydziele Tritha które to moim zdaniem akurat znacznie przewyższa ten z HotA, ale poprzedni (Grove Town) miał zdaję się płynniejszą animacje niż satyr HotA, więc jeżeli Trith w animacji stał się lepszy jak i w modelowaniu, to zdecydowanie Preserve powali bardziej niż satyr HotA.

Drwal PW
4 stycznia 2015, 23:45
Właśnie tą wersje miałem na myśli Fandor. Dla tych co nie pamiętają:



EDIT: nie widziałem go wyżej, pewnie dlatego że nie ma mnie w domu i Grotę czytam z doskoku. Dzięki za uświadomienie. Co do rozdzielczości, kliknij pokaż obrazek w nowym oknie i masz oryginalna rozdzielczość. Chociaż według mnie i obrazek w poście jest bardzo dobrze widoczny.

EDIT 2: Fakt, teraz dopiero widzę to z perspektywy komputera. Poprawiony link do obrazka.

Morglin PW
4 stycznia 2015, 23:51
Dzięki za obrazek dla mrówek. :P I kilka postów wcześniej wrzucił go radex115544, ale w normalnej rozdzielczości.

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2015, 13:22
Drwal:
Co do rozdzielczości, kliknij pokaż obrazek w nowym oknie i masz oryginalna rozdzielczość.
To nie jest prawda.

Co do starego modelu - nie jest wiedzą tajemną, iż Alex-ander miał awarię dysku i wiele modeli musiał tworzyć albo od początku, albo z tylko częścią ich elementów.

Kuririn PW
12 stycznia 2015, 17:20
Pikselowe błędy, nie wiem czy to bylo zgłaszane, wiec podam tutaj:
Mi to miga:D Zerknąłem na defa i faktycznie, Ifryta tez nie poprawili...

Biros12 PW
12 stycznia 2015, 18:13
Przy okazji jeszcze widzę jakąś kreskę w górnej części siedliska.
Widziałem, że jest założony temat na community odnośnie błędów. Może spróbuj poszukać.

AmiDaDeer PW
12 stycznia 2015, 19:26
Zgłosiłem już w razie czego to na DF2.

radex115544 PW
14 stycznia 2015, 21:13
Hobbit a jak tam z polską wersją wiadomo może czy ukaże się taka w następnej wersji? Czy jeszcze nic na ten temat nie wiadomo?

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2015, 21:38
Będzie kiedy będzie.

Drwal PW
18 stycznia 2015, 13:42
Dziś złapałem wenę i odpaliłem sobie dodatek HotA. Zauważyłem że nie działa mi przycisk spacji: w sensie nie mogę go klikać by teleportować się przez monolity, czy rekrutować jednostek bez straty ruchu. To jakiś bug HotA/mój a może po prostu twórcy uznali, że jest to niepotrzebne i zablokowali?

Demorator PW
18 stycznia 2015, 14:14
Wyłącz grę i włącz znowu. Mnie działało to rozwiązanie na wcześniejszych wersjach HotA, więc nie sądzę żeby w tym grzebali.

voncur PW
18 stycznia 2015, 18:44
też tak miałem.
Wciśnij enter i po krzyku xD

Drwal PW
18 stycznia 2015, 23:19
Wyłączenie gry i ponowne uruchomienie nic nie dało niestety. Rada voncura jednak pomogła w 100% i znowu mogę skakać po teleportach do upadłego. :D Dzięki. :)

Shin0bi PW
18 stycznia 2015, 23:22
To się dzieje wtedy, gdy przez przypadek wciśniesz "Tab" tak, jakbyś chciał pisać.

voncur PW
23 stycznia 2015, 10:07
Są może jakieś mody do hoty?

AmiDaDeer PW
23 stycznia 2015, 10:32
HD Mod. I tyle na razie.

Kammer PW
23 stycznia 2015, 10:51
Nawet nie to. :3

Wszak
parafrazując Hobbita:
uważasz umożliwienie przeniesienia HDmoda do HotA za osiągnięcie HotA?

Drwal PW
23 stycznia 2015, 11:04
A co to ma wspólnego? Mod do HotA nie musi być robiony przez zespól HotA. Każdy może taki zrobić, najwyżej nie będzie oficjalny. Zresztą modyfikacje do Woga są najlepszym przypadkiem.
HD mod jest jak najbardziej modem do Horn od The Abyss.
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel