Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 95 - 96 - 97

Rytelier PW
27 listopada 2012, 14:07
Czytałem plotki, że miasta krasnoludów i demonów zostały porzucone. Czy to prawda? Wolę te 2 miasta zobaczyć w nowej wersji, a nie tą piekielną Kuźnię.

AmiDaDeer PW
27 listopada 2012, 16:52
Następną ma być wersja 1.2. Kiedy (i czy w ogóle) ukaże się Forge - oficjalnie nie wiadomo, ale większość wypowiedzi członków zespołu HotA wskazuje na wersję 2.0, choć niekoniecznie na początku w postaci pełnoprawnego miasta - możliwym jest, iż będzie wprowadzane stopniowo, zaczynając np. od jednostek neutralnych.

O ile przez "miasto demonów" była mowa o Cathedral (w którym jest tylko jeden demon - w tymczasowym zarysie fabularnym), to można powiedzieć, że prace zostały wstrzymane. Co prawda oba miasta figurują jako potencjalni kandydaci na przyszłe wersje, ale:
1) w przeciwieństwie do Forge nie mają żadnego ekranu miasta czy bohaterów (a Kronverk nawet jednostek właściwie nie ma),
2) ich twórcy poza paroma grafikami nie są w HotA Crew.

Forge jest po prostu łatwiej wprowadzić pod każdym względem (nie licząc osobistych opinii) niż pozostałe potencjalne miasta.

radex115544 PW
27 listopada 2012, 16:59
a wiadomo może coś o alternatywnych jednostkach ? czy tym twórcy Hota będą się zajmowali dopiero na finishu ? hmm czyli możliwe że w wersji 1.2 będą jednostki z Forge ale jako neutrale ?

Dark Dragon PW
27 listopada 2012, 17:23
Nie liczyłbym na to, jeśli już to w późniejszych wersjach...

AmiDaDeer PW
27 listopada 2012, 18:09
O alternatywach nic nie wiadomo, ale wątpię, by się tym zajmowali teraz.

Poza tym te jednostki, jeśli już, to pojawią się tuż przed premierą samego Forge - czyli, na moje oko, jeszcze przynajmniej cztery wersje do przodu.

Bluearga PW
27 listopada 2012, 20:27
Ale im to wolno idzie, jak krew z nosa :P

Pewnie zanim wyjdzie wersja "nie-beta" to Ubisoft zdąży zrobić Heroes XX xD A może nawet jeszcze dalszą...
Mam tylko nadzieję, że będą wytrwali i ich team nie rozpadnie się jak tan WoGowski, bo byłoby bardzo szkoda.

radex115544 PW
27 listopada 2012, 20:52
no tak ale nie zapominajmy że oni na tym nie zarabiają i mają również życie prywatne : ) lepiej wolno i dokładnie coś zrobić niż zrobić coś na szybkiego z błędami :)

AmiDaDeer PW
28 listopada 2012, 16:04
Bluearga:
Pewnie zanim wyjdzie wersja "nie-beta" to Ubisoft zdąży zrobić Heroes XX xD
Przecież już wyszła wersja "nie-beta". -.-

Bluearga PW
28 listopada 2012, 17:36
Chodziło mi o wersje ostateczną czyli gotowy dodatek, który mógłby trafić do sklepów_(tyle, że nie trafi, bo to nieoficjalny)

A jeśli chcą dodać jeszcze alternatywne jednostki i milion innych rzeczy, to ta końcowa wersja nie wyjdzie nigdy :P

AmiDaDeer PW
28 listopada 2012, 18:00
Nie jest planowane utworzenie żadnej wersji końcowej. Dodatek będzie tak długo rozwijany, aż przestanie. :P

Warmonger PW
29 listopada 2012, 10:06
Cytat:
Nie jest planowane utworzenie żadnej wersji końcowej. Dodatek będzie tak długo rozwijany, aż przestanie. :P
O tak. Niektórzy gracze wciąż czekają nie wiadomo na co, zamiast brać to, co jest. Zupełnie jakby dotychczas wydana zawartość była niewystarczająca czy wadliwa.

A naszła mnie taka myśl, bo to samo marudzenie słyszę na temat VCMI :P

Tarnoob PW
29 listopada 2012, 19:49
Podobne marudzenie podobno było swojego czasu na Acidowe spolszczenie WoG-a – wyraźnie dał do zrozumienia, że wersja finalna nie wyjdzie nigdy.

O to właśnie chodzi, żeby gonić króliczka; mieć radość z tworzenia i testowania.

radex115544 PW
1 grudnia 2012, 05:46
ej a wiadomo coś o tych nowych artefaktach i kiedy się pojawią czy jak na razie żadnych informacji ?

AmiDaDeer PW
1 grudnia 2012, 12:31
Żadnych informacji poza "Prawdopodobnie będą".

Inna sprawa, że druga kampania HotA mówi już o samym rogu. Co prawda nie ma tam sposobności jego zdobycia, ale skoro się tam właściwie pojawia, to ile w sumie można czekać? Szczególnie że o artefaktach było bardzo dużo mówione i pokazywane, także w ostatnim czasie.

galo11 PW
3 grudnia 2012, 10:03
Oficjalna strona HotA padła już jakiś czas temu, chyba można by uaktualnić linki w Komnatach Horn of the Abyss.

AmiDaDeer PW
3 grudnia 2012, 13:48
Czort wie, czy rebiata nie przywróci tej przeklętej strony.
Jak wyjdzie 1.2, to się zobaczy.

Gravius PW
7 grudnia 2012, 15:16
nie wiem czy to jest dobre miejsce na to pytanie (mam nadzieję, że tak). Jak można zagrać w Hotę przez neta (korzystam z GameRangera i nie widzę opcji odpalenia HoTy gdy hostuję)? Czy w ogóle istnieje taka możliwość?

TopFunny525 PW
12 grudnia 2012, 13:25
Czy HoTA team podał jakieś wstępne informacje odnośnie premiery wersji 1.2 i co będziemy mogli tam zobaczyć?

AmiDaDeer PW
12 grudnia 2012, 16:51
Nie.

Gravius PW
12 grudnia 2012, 18:08
Nie obraziłbym się, gdyby na moje pytanie ktokolwiek cokolwiek odpowiedział... -.-
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel