Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

Belegor PW
20 lipca 2012, 00:29
Wracając do tematu- czarny ekran pojawia sie na stałe jedynie w kampanii Craga i w scenariuszach ulokowanych przy rafie. Zatem błąd wynika z animacji wody przy rafie jak najprawdopodobniej i moja karta tego nie pociągnie.

Dark Dragon PW
20 lipca 2012, 00:59
Mnie pomógł update sterowników i ustawienie efektów karty na maxa ;)

Alamar PW
20 lipca 2012, 14:17
Sprawdźcie sobie opis Córy Malassy w Bestiariuszu. :P

Glorie nadal nie mają w swojej karcie podanej wartości ataku.

broskaro PW
29 sierpnia 2012, 17:05
mam problem ze zrobieniem nowego bohatera.nie wiem czemu nie moge go zrobic .prosze o pomoc! Tak to wyglada http://postimage.org/image/9s00em5mv/

Farben PW
29 sierpnia 2012, 18:13
Ponieważ gra posiada limit na ilość bohaterów w rodzie. Po ostatniej aktualizacji, dzięki której można było za zero punktów odblokować masę bohaterów, nie da się po ich odblokowaniu stworzyć nic swojego.

WitcherOdin PW
3 września 2012, 22:47
Już 2x zdarzyło mi się po kilku godzinach gry, że w momencie wyjścia do pulpitu Uplay mi się zwiesza.. Dobrze, że grałem do końca i przeszedłem etap, bo tak cholerne savy diabli by wzieli. Kto wpadł na pomysł, by wszystko zapisywać na serwerach w necie, a nie dysku.. Nie dość, że są problemy ze synchronizacją. Często trzeba Ponawiać, to jeszcze człowiek się męczy by coś przejść a tu zamiast raportu z gry mamy zwieszenie uplaya.. bosko. Tez tak macie?

Alamar PW
3 września 2012, 22:53
Wyłącz synchronizację w menu startowym UPlaya i po kłopocie.

WitcherOdin PW
4 września 2012, 00:29
To zapytam z innej strony - do czego potrzebna jest ta synchronizacja? Czesto mam tak, ze synchronizuje mi bardzo szybko, uruchamia gre a potem jak wchodze w opcje Wczytaj Gre mam stare savy. Wychodze wiec i ponownie uruchamiam. Synchronizuje znowu i wtedy mam aktualne savy. Rozumiem ze on to zapisuje na serwerze i tylko i wylacznie ze serwera sciaga. Jesli wylacze synchronizacje to jak to bedzie wygladalo?

Alamar PW
4 września 2012, 08:37
Gra będzie czytać sejwy bezpośrednio z dysku, przestanie sprawdzać, czy wersje na dysku i na serwerze Ubisoftu są te same i nie będzie nadpisywać starszych wersji sejwów (czy to na dysku, czy na serwerze).
Synchronizacja (teoretycznie) jest pomocna, jeśli grasz w grę na kilku rożnych komputerach (w pracy, w domu, itp.).

WitcherOdin PW
4 września 2012, 11:50
Okay, dzieki za rady. Juz dziala jak powinno

TopFunny525 PW
20 września 2012, 22:17
Cześć, od dawna borykam się z pewnym problemem. A mianowicie po odczytaniu sava reputacja drogi łez/krwi kompletnie mi się nie zwiększa! Ani o jeden punkt, mimo iż gra pokazuje mi, że się zwiększa(a nie mam fulla punktów). Mam grę spatchowaną do 1.5.2. Jakaś porada? I czy błąd zdarzał się u innych? Jeśli tak, to czy został już zgłoszony?

Field PW
20 września 2012, 22:32
Wait, wait. Opisz to dokładnie (bohater, misja w kampanii/mapa/scenariusz). No i nie spotkałem się z czymś takim :P

TopFunny525 PW
20 września 2012, 22:40
To znaczy tak, wybieram sobie jakiegokolwiek bohatera rodowego (np. Sławka albo Irenę :P + Dowolny scenariusz). I tak gram nimi gram, no i w końcu zapisuje bo muszę oderwać się na trochę od HVI. Gdy włączam save i zaczynam walkę z neutralnymi istotami, okazuje się, że poziom reputacji w ogóle mi nie rośnie. Ani o jeden punkt, chociaż po bitwach widać, komunikat o zwiększającej się reputacji(a się w rzeczywistości nie zwiększa :P = Masło maślane :P). Wiesz może w czym jest problem? I czy ktoś się spotkał z tą sytuacją? :)

EYERE PW
22 września 2012, 18:23
Witam
Zrobilem mapke, wszysco cacy, ale po wczytaniu jej, gdy atakuje jednostke monster - wyskakuje okienko ze remis i nie dochodzi do walki. Gdzie niedopatrzenie ze nie ma walki i nie pokazuje sie okno walki tylko wyskakuje remis. Thx za pomoc.

XaRRo PW
24 września 2012, 15:57
Spotkałem się z tym na jednej mapce, mój kumpel dość perfidnie to wykorzystał - jeśli bohater ma zdolność, która nie odejmuje ruchu przy zbieraniu surowców/odwiedzaniu budynków/walce i masz w swojej strefie "budynek" dający kasę za walkę, to możesz sobie nabijać pieniądze w nieskończoność...

Nie mam pojęcia, skąd się bierze ten bug. Może pocieszy cię to, że kiedy będziesz miał odpowiednio silną armię i pozwolisz jednostkom uciec, to znikną z mapy.

superzgred PW
24 września 2012, 16:09
Mam pytanie co do cech rodowych. Mam poziom rodu Platynowy (40lvl), ale ani na poziomie złotym, ani na platynowym nie mam do wykupienia dodatkowej cechy rodowej. Mam wykupione te z poziomu brązowego i srebrnego. Jest to błąd czy usunęli je z gry?
Mam grę dopiero od 2 tygodni. Zaczynałem na patchu 1.5.2 i już wtedy nie było tych cech. Po aktualizacji do 1.7 oraz 1.7.1 nic się nie zmieniło


PS. Czy ołtarz życzeń online (na stronie www UBI) w ogóle działa? Cały czas ładje zawartość i nic więcej. Po 4h czekania dalej nic się nie wczytało.

Alamar PW
24 września 2012, 17:25
Cytat:
Mam pytanie co do cech rodowych. Mam poziom rodu Platynowy (40lvl), ale ani na poziomie złotym, ani na platynowym nie mam do wykupienia dodatkowej cechy rodowej. Mam wykupione te z poziomu brązowego i srebrnego. Jest to błąd czy usunęli je z gry?
W grze są tylko trzy miejsca na cechy rodowe. Pozostałych dwóch nie można odblokować... na razie.

Cytat:
PS. Czy ołtarz życzeń online (na stronie www UBI) w ogóle działa? Cały czas ładuje zawartość i nic więcej. Po 4h czekania dalej nic się nie wczytało.
Jednym działa, innym nie.

superzgred PW
24 września 2012, 23:34
Zauwazylem dziś pewnego buga: Przyzwane za pomocą umki rasowej Inferno demony, nie znikają po zabiciu. Jeżeli jednostka zostanie zabita, to na jej polu dalej widzimy obraz jakby tam była i tylko tyle. Inne jednostki mogą z tego pola korzystać normalnie. Taki visual bug

Farben PW
25 września 2012, 07:20
Grając w mapkę Podbój Enroth zauważyłem, że czasami nie da się rozstawiać jednostek na polu bitewnym (mając opanowany talent taktyczny). Kiedy się ruszy jednostki zajmujące cztery pola, zostają zdjęte do paska rezerwy i nie da się ich przywrócić, małe jednostki po ruszeniu pojawiają się na polu bitwy, ale nie mogą zrobić kroku, dodatkowo gubią się w swojej inicjatywie. Ruch zdarza się czasem i trzy razy w turę. Są one niezniszczalne, można przez nie przechodzić jak przez ducha ale nie da się ich atakować. Spotkałem się z tym dwa razy, na terenie umarlaków, na mapie jest masa nowych pól bitewnych, wina pewnie leży w ich niedokładnym zbadaniu. Nie wiem czy te pola występują na innej mapie, mam nadzieję, że tak (liczę przy tym na naprawę błędu:) ).

Dru PW
30 września 2012, 18:18
Hej

Mam taki fajny problem w DLC, w pierwszej kampanii Craga Hacka. Mianowicie jestem w północnej części podziemi, gdzie muszę stoczyć batalię z żywiołami ognia, których jest ponad 9000. Mimo, że z tygodnia na tydzień werbuje nowe stworzenia do armii to populacja żywiołów chyba też się powiększa przez co nie mogę ich pokonać i tak w kółko...

Any ideas?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel