Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 8 - 9 - 10

DrakeBurn PW
18 czerwca 2012, 22:36
Kampania Świątyni, rozdział 3 po pomocy orkom oraz daniu im możliwości przejęcia 2 zamków, po czym przebudowania ich na zamek świątyni próbowałem przejąć 2 kolejne miasta, ale licznik /4 naliczał od nowa i w ten sposób mam 2/4 i nie da się nic z tym zrobić...

Alamar PW
18 czerwca 2012, 22:42
Jeśli przebudowałeś zamki, to orki powinny być wobec Ciebie wrogie (a raczej część nich). Po pokonaniu nowego przeciwnika, sytuacja być może wróci do normy. Jeśli nie, to pozostanie Ci tylko ponowne rozpoczęcie misji.

TopFunny525 PW
1 lipca 2012, 22:07
Mnie zaskoczył bug na 2 misji twierdzy. Kiedy to zbierałem armię przeciwko Żarłoczowi. Zbudowałem tak z 3-4 budynki i nagle patrzę, licznik stworzeń mam nabity na np. -31234. Czy zamierzają to naprawić?

Alamar PW
1 lipca 2012, 22:35
Przecież już dawno jest to naprawione. Załataj grę.

TopFunny525 PW
5 lipca 2012, 21:13
załatałem. ale to samo mi się dzieje.

Dark Dragon PW
6 lipca 2012, 00:13
A grasz na starym zapisie czy od nowa?

TopFunny525 PW
13 lipca 2012, 14:07
Po pierwsze. Przed chwilą dali aktualizację U-Play PC. Naprawili Błąd z nagrodą(tapetami) i kilka innych pomniejszych rzeczy.

Po drugie. Oto kilka błędów zauważonych podczas grania w HVI wersja 1.5.

Usunięto dźwięk podczas zdobywania awansu na wyższy lvl.
Nie widać ścieżki bohatera.
O Kaishinie wspominałem.
No i troszkę ceny. Bo zauważyłem, że bohowie na średnim kosztują drożej niż ci na złotym.

To chyba tyle. Jak coś dalej wyłapię to dam znać.

Alchemik PW
15 lipca 2012, 11:17
Mam problem z logowaniem się do Uplay, po wpisaniu hasła wyskakuje informacja że jest nieprawidłowe, czy ma ktoś jeszcze taki problem?

Chrostek84 PW
15 lipca 2012, 11:20
Tak u mnie jest to samo.
Walczę z tym od rana ale chyba nie ma żadnej możliwości zalogowania.
Niech żyje Ubisoft.

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 12:11
Poczekamy. Może Alamar przywiezie jakieś newsy o ile dzisiaj będzie w grocie.

Poza tym. Sądzę, że coś robią z serwerem i to dlatego występuje tak dużo problemów.

Alchemik PW
15 lipca 2012, 12:25
Z tym serwerem to mozliwe, na główną stronę Might and Magic i logowanie poprzez stronę Ubisoft też nie działają, chyba że to wina mojej przeglądarki.

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 12:30
U-Play mi strona nie działa. A Ubisoftu tak średnio. Poczekajmy do wieczora. Może rzeczywiście coś robią z serwerami

DrakeBurn PW
15 lipca 2012, 13:24
Hai Ryou to stworzenie boskie i ono wywołuje ten bug, a jeśli chodzi o Adventure Pack to bug wywołuje inne stworzenie boskie - Ptak Gromu, problem wyjaśniony.

Tak na serio to raczej te cut-sceny szczególnie ciekawe nie są, ale szkoda ja pomijać.

Poza tym... problem z Uplay? Problem ze stronami Ubisoftu?
Nie ma co się dziwić...

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 18:31
Niestety... Nadal nie można się zalogować na uplayu. A na stronach Ubisoftu jak i na Facebooku cisza jak makiem zasiał. Miejmy nadzieję, że do jutra się z tym uporają.

plomber PW
16 lipca 2012, 12:04
Serwery działają i w sumie by było na tyle. Zaklęcie które zmniejsza (Rozpacz) morale mimo opisu w rzeczywistości je zwiększa. Taki mały bug, który zauważyłem.

Ale pisze z powodu innego buga. Na ekranie głównym po otworzeniu okienka czatu wyświetla mi się na dole jego zakładka. Czyli na pewno działa. Ale ja jej nie widzę. Zresetowanie kompa, gry, włączenie i ponowne włączenie tego widgetu nie pomogło. Z tego co czytałem komuś udało się to rozwiązać poprzez odinstalowanie gry oraz ręczne usuniecie zapisów rejestru. Osobiście średnio chce mi się bawić w usuwanie gry. Może wystarczą, działające poprawnie u kogoś pliki rejestru. Bez czatu to urok gry on-line traci trochę na sensie.

TopFunny525 PW
16 lipca 2012, 12:48
Informacje o serwerach podałem w temacie błędy w zalogowaniu w UPlay. Działają od wczoraj od Godziny 22:00. Wystarczyło tylko poczekać^^. Widocznie coś robili z serwerami. Pozdrawiam.

Chrostek84 PW
17 lipca 2012, 19:21
Witam. Mam kolejny problem z Heroes 6, a mianowicie: po uruchomieniu gry nie ma moich savów z poprzedniej rozgrywki są tylko jakieś z przed kilku dni i tak za każdym nowym uruchomieniem. Czy też tak macie i czy macie pomysł na rozwiązanie tego problemu ?

Alchemik PW
17 lipca 2012, 19:30
Ja też mam jakiś problem z Zapisami. Otóż mam 2 komputery i na obydwóch mam zainstalowany Heroes VI, i mam problem z synchronizacją zapisów w Confluxie między dwoma komputerami.

XaRRo PW
18 lipca 2012, 12:02
Jeśli nie widzicie savów z ostatnich rozgrywek, wystarczy... wyłączyć synchronizację z chmurą w ustawieniach UPlay. Nie wiem, jak to logicznie wyjaśnić, ale działa.

Alamar PW
18 lipca 2012, 17:45
Na krańcu drugiej wyspy, już po zajęciu ostatniego miasta wroga. Żeby w ogóle na tej wyspie wylądować, trzeba wysłać Falagara, by rozkruszył ścianę lodu blokującą przejście z plaży w głąb lądu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel