Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 8 - 9 - 10

Rashty PW
13 grudnia 2011, 23:39
Nie wiem czy u wszystkich, ale ja mam bug z jedną z bohaterek, a dokładniej jej umiejętności:
Siham - necropolis, umiejętność Pani Apatyczności, czyli 2 lisze tygodniowo, nie dodaje tych liszy, nie wiem czy tak jest ze wszystkimi tego typu bohaterami u pozostałych ras, ale tutaj w 100% to nie działa

Alistair PW
20 grudnia 2011, 18:34
Nowy patch niech oni sobie wsadzą w zadek, żeby im gardłem wyszedł. Na stronie głównej jest link do błędów, które ten patch wniósł. Jest to na tyle długa lista, żeby się zirytować.

Acid Dragon PW
20 grudnia 2011, 22:02
To jest po prostu epickie.

Do wszystkich: proszę NIE używać funkcji porównywania osiągnięć (My Dynasty -> Achievments -> Compare), gdyż najwyraźniej ta miła funkcja zamiast porównywać, kopiuje osiągnięcia innego profilu na nasz własny.

Edner PW
23 grudnia 2011, 00:40
Witam
Mam problem z grą Heroes ver 1.2 cały czas pojawia mi się ten sam błąd.
http://img195.imageshack.us/img195/2556/81615988.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/3352/59376271.jpg
Jest na to jakiś sposób?

Alamar PW
23 grudnia 2011, 09:33
Hmm... wygląda mi to kłopoty z DirectX-em. Spróbuj może zainstalować/uaktualnić te ustrojstwo ponownie.

Edner PW
24 grudnia 2011, 01:13
Dziękuję, pomogło.

WitcherOdin PW
26 grudnia 2011, 01:47
To moj pierwszy post, wiec krotko podziele sie wrazeniami z gry. Grywalnosc jak najbardziej wysoka, fabula ciekawa, interesujace rozwiazanie kwestii artefaktow, ogolnie od gry ciezko sie oderwac. Postaci tez przypadly mi do gustu, nawet na dubbing nie mozna narzekac:)

Bledy nie zrazily mnie ani troche. Nie zaluje kasy wpompowanej w edycje kolekcjonerska.

Jednakz zbyt pozno przeczytalem o bledzie, pojawiajacym sie w 2 planszy Twierdzy. Mianowicie o nie znikajacym oknie dialogowym. Tutaj rodzi sie moja prosba. Moglby mi ktos na mejla wyslac swoj save z poczatku planszy z nie wybrana jeszcze ścieżką przeznaczenie? Ja niestety nie posiadam wczesniejszych a średnio chce mi sie zaczynac po raz trzeci tę kampanię..

Korzystam z czasu i walcze Nekropolią;)

Alamar PW
26 grudnia 2011, 09:31
Błąd został naprawiony w najnowszym patchu (1.2), więc nie ma czego się obawiać.

WitcherOdin PW
26 grudnia 2011, 15:00
Gra uaktualniła mi się automatycznie i też myślałem, iż ten błąd został rozwiązany. Niestety u mnie bez zmian. Następnym razem spróbuję jeszcze raz. Ewentualnie rozpocznę od nowa drugą planszę.
Dzięki za info - to znaczy, iż powinno działać i u mnie.

Alamar PW
26 grudnia 2011, 21:55
Bugi mogą się zdarzyć, jeśli korzystasz z sejwa stworzone przed zainstalowaniem najnowszej łatki. Aby mieć 100% pewności, że poprawione bugi nie wystąpią w grze, trzeba niestety rozgrywkę na danej mapce rozpocząć od nowa.

Alchemix PW
27 grudnia 2011, 13:59
Witam. Czy ktoś wie jak odblokować to okienko pod oknem postaci? I co tam w ogóle jest. Dodam, że grę już przeszedłem, a owe okienka są dalej zablokowane w każdej kampanii. Oto screen obrazujący o co mi w ogóle chodzi:
http://tinypic.pl/osae6jil64zs

Aaron PW
27 grudnia 2011, 14:07
To okienka rodu czy coś w tym stylu, aby ich użyć musisz grać w trybie on-line...

Cysierius PW
28 grudnia 2011, 21:29
Hej a w ogóle to jak najszybciej awansować broń rodową???

kolcz8p PW
29 grudnia 2011, 16:05
Najprościej chyba grać długo, tak aby walczyć z tysiącami jednostek w tedy dostajemy dużo doświadczenia i szybciej broń awansuje.

Cysierius PW
29 grudnia 2011, 19:47
no tak tylko czy w trybie hot seat też ona awansuje?

WitcherOdin PW
30 grudnia 2011, 00:49
Oki, dzieki za sugestie:) zaczalem jeszcze raz druga mapke i wszystko dziala poprawnie.

Z tego co zdążyłem zauwazyc to Twierdza i Nekropolia mają najlepsze jednostki. Nie gralem jeszcze w kampanie Inferna i Świątyni, a Przystan znam z Prologu, jednakze walczylo sie juz z rzesza jednostek z roznych miast i poznalo ich mozliwosci. Mnie to cieszy, choc np taka zdolnosc bojowa Gwardzistow/Pretorianów mogłaby być wyższa..

Nie gram zbyt czesto, ale jak juz siade to na kilka godzin. Zadni Herosi mnie tak nie wciągneli i nie oczarowali jak obecni:)

Field PW
5 stycznia 2012, 16:28
Cytat:
zdolnosc bojowa Gwardzistow/Pretorianów mogłaby być wyższa..

IMO to już jest przegięta. Sprawdź, jak wypadają te oddziały np. w oblężeniach. W ogóle postawienie koło siebie Pretorianów i Ajglai doprowadza do klinczu :P

Co do frakcji natomiast - o balansie mówić się nie da (w duelach Snaktuarium gryzie piach prawie natychmiast), ale najwięcej problemów komputer sprawiał mi walcząc Infernem. Sama Nekropolia natomiast jest tak skonstruowana, że przy Anastazji już w drugiej misji kampanii można wychodzić bez strat :P

YamiYugi PW
25 stycznia 2012, 02:00
W drugiej misji kampanii Sanktuarium nie pojawił mi się fort przystani, który był związany z zadaniem pobocznym. Poniżej screen:

http://imageshack.us/f/855/bugkurde.jpg/

EDIT: Po wykonaniu zadania z kirinem nie zapisała mi się broń rodowa "Katana Kirina"

Alamar PW
25 stycznia 2012, 08:29
Jesteś pewien, że masz najnowsze patche wgrane? Zarówno fort jak i znikające bronie rodowe powinny być naprawione wraz z łatką 1.2.

YamiYugi PW
25 stycznia 2012, 12:52
Myślałem, że pobrał się automatycznie. Już pobieram. Dzięki.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel