Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13

Divium Furor PW
21 maja 2013, 15:58
Witam wszystkich oto moja Historia:

Zachęcony nowym dodatkiem, postanowiłem przyjrzeć się nowym Herosom.

Poziom 1 Niedowierzanie.

Kupiłem sobie digital klucz do Heroes VI. Jakież było moje zaskoczenie że nie pasował do steama. Z forum się dowiedziałem że trzeba grę ściągnąć lub posiadać.
No to Torenty i Heja

Poziom 2 Frustracja
Gra się zainstalowała Wersja 1.0, Aktywacja zakończona powodzeniem, uplay zainstalowane gra działa no to robimy aktualizacje:

Microsoft Visual C++ Runtime Library".

"Runtime Error!
Program: F:\hirolsyszesc\Ubisoft\gu.exe
This application has ewquested the Runtime to terminate it in an unsual way. Please contact the application's support team for more information."

Wyłączyłem anty wirusy, poinstalowałem microsofty visuale i dalej to samo.
No to na forum ubi mi radzą by patche ręcznie pościągać

Poziom 3 Wtf
Pościągałem Ręcznie Patche i mam takie coś :

Nie można zainstalować aktualizacji, gdyż gra Heroes VI nie jest jeszcze zainstalowana.

Czy ktoś mi może podpowie jak to zaktualizować ?

Alamar PW
15 czerwca 2013, 13:20
Czy komuś ostatnio przydarzają się problemy z uruchomieniem H6, a dokładniej z U(won't)Playem? Od kilku dni ten program włącza mi się jak mu się podoba, a co za tym samej gry nie da się uruchomić.

Nemomon PW
15 czerwca 2013, 15:06
Zależy, u mnie H6 bez menadżera zadań i co najmniej 3. resecie i ponownej próbie włączenia się nie włączy. Ale mam tak od nowości...

Ale ostatnio Uplay mi się aktualizował i faktycznie miałem drobne problemy z uruchomieniem gry.

Teraz też mi się nie udało uruchomić.

EDIT: Swoją drogą czy czasem wartości Uplay Units nie wzrosły?

Alamar PW
15 czerwca 2013, 15:14
Dostałem 5 darmowych punktów... z tego co widzę, to na zagranicznych forach też są ostatnio problemy z U(won't)Playem.

EDIT:
OK, znalazłem rozwiązanie - w opcjach U(won't)Playa trzeba było pozwolić programowi na korzystanie z proxy (resztę opcji wyłączyłem).

skk1993 PW
27 czerwca 2013, 11:53
Witam

Mam problem z czarym ekranem, gdy włącza się bitwa mam czarny ekran (w tle leci muzyka i jak naciskam esc też słysze ten dzwiek od wlaczania menu) i widać tylko myszke. widziałem jakieś sugestie rozwiązywania tego problemu niestety mój angielski jest na bardz ale to bardzo niskim poziomie i nie daje rady sam tego naprawić może mi ktoś z tym pomóc?

PS: wersja 2.1.0 wraz z wszystkimi dodatkami

Rainhold PW
14 lipca 2013, 12:55
Mam ten sam problem co Alamar. Niestety zaproponowane przez niego rozwiązanie nie działa (dodam, że opcje umożliwiają mi odklikliknięcie jedynie "zawsze uruchamiaj w trybie offline").
Mamcie pomysł jak mogę grać w trybie online?

vexes1 PW
14 lipca 2013, 21:34
Witam.
Mam pewien problem z Might and Magic VI kompletna edycja (ta z cieniami mroku, piratami i tańcem śmierci). Problem pojawia się w 3 misji kampanii Lochu. Po zdobyciu 2 miast nag (po prawej i po lewej stronie) kamera nakierowuje mi się na bramę a ona otwiera się i pojawia mi się nowa misja. Przechodzę przez bramę i gdy tylko pojawią mi się kontury trzeciego miasta, kamera "idzie" tak jak w przypadku bramy tylko na to miasto i tu gra się zwiesza. Mimo, że mogę ruszać myszką to nie mogę nic nią włączyć. Dodatkowo słyszę muzykę i jednostki się ruszają. Bardzo bym był wdzięczny za pomoc rozwiązania tego problemu.

Alamar PW
14 lipca 2013, 22:14
Z mojego doświadczenia wynika, że skrypty w dodatku są skopane - mają trudności z poprawnym działaniem. Rozwiązanie w takim wypadku jest proste, wczytać grę (czasem z tury poprzedniej), aż skrypt zacznie działać poprawnie. Czasem może to zająć trochę czasu.

reavo PW
15 lipca 2013, 00:41
Witam

Otóż mam taki problem,_kupiłem Cienie mroku, na Uplaya, natomiast korzystając ze Steama zakupiłem pozostałe części w złotej edycji. W jaki sposób je połączyć w jedną zgrabną całość? Mam nadzieję, że ktoś będzie znał odpowiedź.

Pozdrawiam i z góry Dziękuje ;)

vexes1 PW
15 lipca 2013, 14:06
Alamarze.
Próbowałem już tak i to nie raz. Robiłem reinstal, zaczynałem tę misje od nowa i nic. Naprawdę denerwuje mnie ten błąd bo nie mogę grać w kampanię Lochu dalej. Co ciekawe błąd ten występuje tylko jak idę na miasto od frontu, mogę obejść miasto i nie zacznie mi się nakierowywanie, ale jak tylko chcę zaatakować je to znów ten błąd.

Alamar PW
15 lipca 2013, 14:12
Miałem podobną sytuację, tyle że po otwarciu bramy gra się zawieszała. Po wgraniu gry okazało się, że skrypt odpowiedzialny za ruch wrogiego bohatera nie działał. W Twoim przypadku, o ile dobrze pamiętam, powinien pojawić się filmik wprowadzający do walki z bossem (jeśli chodzi o tę bramę co myślę), a później pole bitwy.

Jak masz stany gry sprzed iluś wcześniejszych tur, spróbuj je uruchomić, może to coś da. Innego wyjścia, poza ponownym rozpoczęciem mapki (a to normalnie odbiera całą ochotę do gry), nie widzę.
Skrypty w dodatku po prostu są zepsute - szczególnie w kampanii Nekropolii.

Cytat:
Otóż mam taki problem, kupiłem Cienie mroku, na Uplaya, natomiast korzystając ze Steama zakupiłem pozostałe części w złotej edycji. W jaki sposób je połączyć w jedną zgrabną całość?
Z tego co wiem, to się nie da. Cienie Mroku mają w sobie od razu wszystkie dodatki, więc powinieneś je móc odblokować w samej grze za pomocą kodów steamowskich, ale raczej nie będziesz mógł podpiąć dodatku bezpośrednio pod Steama.

vexes1 PW
15 lipca 2013, 16:08
Alamarze.
Chodzi mi o bramę, która ma się otworzyć po misji "Poszukiwacze zaginionej Łzy", i po jej otworzeniu pojawia się misja "Za krew i honor". Zauważyłem coś jeszcze po zdobyciu drugiego miasta nag otwiera mi się ta brama a misja "Poszukiwacze zaginionej Łzy" nadal jest aktywna i zadanie w niej "zdobądź miasto nag" również jest aktywne, choć w moim mniemaniu skoro brama się otworzyła to znaczy, że misja powinna była być zakończona, czyli odfajkowana, a nie jest.

Alamar PW
16 lipca 2013, 13:09
Jeśli chodzi o te aktywne misje, to u mnie czasem one zostały uznane za wykonane dopiero w turze komputera... a czasem i po kilkunastu turach lub wczytaniu gry.

Dobra, już wiem co to za brama i u mnie też skrypt miał problemy z zaskoczeniem. Wczytanie wcześniejszego stanu gry pomogło.
Jako że wykonanie tej misji zajmuje dwa tygodnie (tyle czasu potrzeba na zdobycie osiągnięcia) proponowałabym rozpoczęcie tej misji jeszcze raz (jeśli wszystko inne zawiedzie) i zapisanie gry przed atakiem na miasto nag otwierające bramę do ich ostatniej siedziby, tak by w razie problemów ze skryptami, wystarczyło wczytać sejw.
Gdy już pokonasz wrogów, będziesz mógł swobodnie zwiedzać mapkę.

Biny PW
17 lipca 2013, 16:07
Witam. Mam problem z grą. W kampanii Raelaga w I misji mam problem. Po wyjściu na powierzchnię ekran ciemnieje, tak że nie da się grać. Zmieniałem ustawienie grafiki i rozdzielczości ale to nic nie dało. Co można zrobić?
Dane laptopa:
Intel Core i3-2330M 2.2Ghz
NVIDIA GeForce GT 520M
4 GB DDDR3 Memory

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.


Alamar PW
17 lipca 2013, 17:33
Jaką masz wersję gry? Patch 2.1.1 powinien ten problem naprawić, ale 100% pewności nie mam.

Ajak nie, to popatrz na te kilka wcześniejszych postów, gdzie ten problem został opisany.

Biny PW
18 lipca 2013, 17:17
Mam wersję 2.1. Tamtych sposobów już próbowałem, ale nic to nie dało. A patch 2.1.1 nie chce się zainstalować. Po wypakowaniu plików instalator stwierdza, że gra nie jest jeszcze zainstalowana.

Alamar PW
18 lipca 2013, 17:22
Spróbuj ściągnąć i zainstalować patch 2.1 ponownie... może to zadziała, choć pamiętam, że już nie jedna osoba zgłaszała powyższy problem z niewykrywanie gry. Przejrzyj temat oraz oficjalne forum techniczne Ubi, a może znajdziesz rozwiązanie. Innego pomysłu nie mam.

EDIT:
Z tego co widzę, to problem może być związany ze sterownikiem NVidii (jak zwykle) i brakiem zaznaczenia go dla gry (cokolwiek miałoby to wg techników Ubi znaczyć).

Felek PW
18 lipca 2013, 19:31
Mój laptop:
4 GB RAM-u
AMD C-50 Processor x2, 1.00 Ghz
AMD Radeon HD 6250 Graphics
Win 7

Pytanie (Zrodziło się z Herosów 5, do których byłem przekonany że nie pójdą, a poszły, co prawda na najniższej grafice, ale zawsze): Czy Heroes 6 pójdą mi na tym laptopie? Takie samo pytanie mam co do King's Bounty: Legenda i Eador: Masters of the Broken World, ale nie wiem czy ktoś w to grał tutaj :P

M1S13K PW
21 lipca 2013, 10:08
A mam taki problem znów wyskakuje "wystąpił problem z grą... " przy jej włączaniu jak już zrobi synchronizacje i wtedy tak wyskakuje ;) Dawniej robiłem reinstalecje UPlay i pomagało bo mi się wydaje, że to on się zawiesza często temu[, że niekiedy wyłączenie go przed ponowna synchronizacją, wtedy co mnie ostrzega tam...
I mam 2 pytania:
Czemu się tak dzieje, jeśli ktoś wie (Uplay działa bo zrobiłem reinstalacje tylko jak już zsynchronizuje zapisy to wyskakuje wystąpił problem[)?

Czy reinstalacja Heroes 6 Complete pomoże na to? Tylko moja obawą jest to, czy będę mieć odblokowane dodatki (2 dlc+cienie mroku) oraz unikatowych bohaterów 5 i 7 broni rodowych? Bo już raz przy 1 instalacji wpisywałem kody na to... Zapisów i tak nie usunę przy reinstalacji...

Alistair PW
21 lipca 2013, 11:45
Ponieważ słyszałem o problemach z synchronizacją zapisów, to mam pytanie: jest opcja wyłączenia jej? Tzn., żeby zapisy były na moim komputerze?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel