Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13

Alistair PW
26 grudnia 2012, 13:23
To prędzej problem z Microsoft Visual C++. Radzę poodinstalowywać wszelkie wystąpienia tego programu i spróbować zainstalować grę wraz z nim na czysto. Ewentualnie ściągnąć go z sieci, jakąś najnowszą wersję, zainstalować, a potem zainstalować grę.

Warmonger PW
26 grudnia 2012, 14:28
Biblioteki Visual Studio są aktualizowane za pomocą usługi Windows Update. Radzę spróbować.

Bombadil PW
28 grudnia 2012, 15:51
Problem rozwiązany. Dziękuję Wam za pomoc :).

Alistair PW
28 grudnia 2012, 16:28
Z ciekawości - co zadziałało?

Lux PW
29 grudnia 2012, 17:18
A Wam wszystkim gra zawiesza się podczas rozpoczęcia bitwy lub wejścia do ekranu miasta??? Ja ten problem zauważyłem dopiero po ostatniej łatce. Nawet wersja bez łatania była bardziej grywalna, niż teraz (w moim przypadku). ;/

Lux PW
2 stycznia 2013, 22:33
Nikt nie zna rozwiązania tego problemu???

Alamar PW
3 stycznia 2013, 10:11
Raczej nie - to chyba wina sterowników Nvidii.

Tu masz temat z tym problemem na forum Ubisoftu:
http://forums.ubi.com/showthread.php/714713-City-screen-game-crashes

Lux PW
3 stycznia 2013, 10:26
Dziwne tylko, że przed ostatnią łatką wszystko było OK. ;p

brunerpat PW
10 lutego 2013, 15:24
Cześć od dłuższego czasu borykam się z problemem związanym z tym, że podczas gry nagle obraz się zatnie i nic nie da się zrobić. Dzieje się tak w mieście lub podczas załączania bitwy. Support nie odpowiada ;/ . Ostatnia nadzieja w was. (gram na patchu 1.7)
Pomóżcie

Belegor PW
10 lutego 2013, 17:24
Zainstaluj patch 1.8 Powinien być dostępny z uplay, albo w skarbcu na Kwasowej grocie.

Alamar PW
10 lutego 2013, 18:22
Jeśli masz kartę graficzną NVidii, to zainstaluj sterowniki z maja 2012 roku.

Belegor PW
11 lutego 2013, 15:13
Mam problem z UPlayem. Ostatnio przestał u mnie działać. Kiedy załączam herosa VI, to UPlay się ładuje, a potem wyskakuje okno że są problemy, a potem komunikat z opcją "Zamknij program".

Alamar PW
11 lutego 2013, 19:21
Jeśli samo się nie naprawi, to odinstaluj program i zainstaluj ponownie.

peinsama21 PW
7 marca 2013, 13:04
Witam, jak w temacie, mam oryginalną grę, gts 450, e5300 2,6ghz, 4gb ramu, gra spatchowana do 1.8, sterowniki WSZYSTKIE najnowsze, komputer po formacie (przed też nie mogłem grać). Otóż chodzi o to że wszystko ładnie pięknie się włącza, nawet pograłem AŻ 2 tury, po czym obraz się zawiesza, a dźwięk nadal jest - i nie można nic z tym zrobić, szczerze jestem wkur***y, OD 2011 roku DO TERAZ nie mogę pograć normalnie w grę za którą zapłaciłem 120zł. Czekałem aż wyjdą patche które sprawią że ta gra będzie działać normalnie - nie doczekam się ?! czytałem na oficjalnym forum, że ten problem ma bardzo dużo ludzi - czy ubisoft robi sobie z nas - ich chlebodawców żarty jakieś czy ma nas w dupie ? czy Wy drodzy użytkownicy możecie grać normalnie w tę grę ? Licząc na pomoc, Pozdrawiam serdecznie.

Alamar PW
7 marca 2013, 15:13
Cytat:
sterowniki WSZYSTKIE najnowsze
To prawdopodobnie jest przyczyna. Gra ma problemy z najnowszymi sterownikami NVidii. Te z maja rozwiązują problem w większości przypadków.

Dawcio PW
3 maja 2013, 20:19
Mam problem z żetonami . Przestało mi naliczać żetony rodowe za zdobyte doświadczenie.
Czy miał ktoś podobny problem ?

Nemomon PW
9 maja 2013, 13:50
Ktoś może mi powiedzieć, czy to jest normalne czy nienormalnie:



?

Normalnie grałem i po zaatakowaniu Zamku to mi się pojawia. Po wyjściu do gry ekran powitalny jest super czarny i niewiele na nim widać. Próbowałem byłem grać w tę Ogromną mapę z Erathią w tytule, to super ciemność miałem nawet na mapie gry, nie tylko zamku czy oblężenia.

Wersja 2.0.0 (HVI Complete Edition), sterowniki najaktualniejsze.

Alamar PW
9 maja 2013, 14:23
To jest "normalne" - w końcu to Cienie Mroku.

Problem występuje nie tylko u Ciebie i powinien zostać naprawiony... soonTM.

Znalazłem jedynie takie porady, jak naprawić ten bug:

Cytat:
1. Open the control panel

2. Open the section about screens, printers, sound etc. The icon shows a printer and a speaker.

3. Open NVIDIA's control panel.

4. In the list in the part to the left you should click on a menu called Manage 3D Settings or something like that.

5. In the biggest part of the window there's now a smaller square. In the flap called Global Settings there's a list where you can Select graphics processor. When I click on it I have three alternatives:

- Automatic
- High prestanda NVIDIA processor
- Integrated Graphics

I used to have Automatic (which automatically changes between NVIDIA and Integrated graphics), but now my high prestanda NVIDIA processor is always on.

6. When you have selected High prestanda NVIDIA processor push the use/apply/ok/done button att the bottom of the control panel.

7. Then I started the game and enjoyed the beautiful landscape.

Nemomon PW
9 maja 2013, 14:58
Ano właśnie, też myślałem, iż skoro to są cienie mroku, to te utrudnienia prowadzenia gry są celowe, ale wolałem się upewnić ;).

Ja grafikę mam Intela i nawet jak coś tam grzebałem, to nic się nie zmieniło. Cóż, trzeba czekać na patch. Przyjmując, iż się on jeszcze pojawi.

Dzięki ;).

Swoją drogą te słowa: "The irony is that the new expansion at least for me really is living up to it's name "Shades of Darkness!" naprawdę pasują do opisywanego zdarzenia ;).

Alamar PW
9 maja 2013, 17:35
Spróbuj jeszcze może tego sposobu. W miedzy czasie polecam zajrzeć na forum Ubi (w tym na forum pomocy technicznej) i samemu przejrzeć tematy.
Jak znajdę czas, to postaram się tam trochę pokopać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel