Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

Seek PW
11 sierpnia 2012, 10:42
Witam,
Mam problem z herosami, mianowicie gdy wczytuje grę (i klikam kilka innych opcji) wywala mnie do pulpitu z dopiskiem "H6 przestał działać". Wszystko było w porządku, dopóki nie zainstalowałem łatki 5.0 i 5.2, ale to i tak jest dziwne bo świeżo po zainstalowaniu patchów pograłem sobie chwile. Problem zaczął pojawiać się następnego dnia. Czy ktoś z was miał taki problem?

Pozdrawiam
Seek

Alamar PW
11 sierpnia 2012, 11:23
Patch 1.5.1 i 1.5.2 sprawiły, że gra nie wczytuje sejwów z patcha 1.5 (a to ponieważ patch 1.5 w ogóle nie pozwalał na wczytywanie wcześniejszych sejwów). Wszelkie zapisy gry z aktualnej wersji HVI (1.5.2) powinny jednak działać już poprawnie, tak samo jak sejwy sprzed wersji 1.5.

Seek PW
11 sierpnia 2012, 12:44
Ale to siędzieje nawet jak chcesz rozpocząć nową rozgrywkę lub chociażby wejść w zakładke rodów.

Alamar PW
11 sierpnia 2012, 13:39
Zobacz czy ten sposób zadziała, jeśli jest to ten sam problem, co opisany tam post wcześniej.

Seek PW
11 sierpnia 2012, 16:05
Niestety nie działa. A da się cofnąć patchowanie do poprzednich wersji gry czy przez usunięcie jakiegoś folderu, czy konieczne jest przeinstalowanie gry?

Alamar PW
11 sierpnia 2012, 20:40
To drugie - plik exe też był nadpisywany.

Spróbuj może jeszcze przeinstalować UbisoftLauncher.

Seek PW
13 sierpnia 2012, 19:12
Ok, przeinstalowałem, wszystko działa w wersji 1.5.2 Gram sobie gram, koncze ture, przewijam, gracz komputer ma robić swoją ture... ale nie robi bo gre wywala do pulpitu. I za kazdym razem jak próbuje przewinąć ów turę sytuacja się powtarza. Wiecie co z tym zrobić?

TopFunny525 PW
13 sierpnia 2012, 20:13
Re-Install Gry? Bądź co bądź może być to wina sterowników. Zaaktualizuj je. A jak nie pomoże to Re-Install zrób.

BTW. Powiedź, grasz w stare savy?(sprzed Patcha 1.5?) czy w nowe(te po patchu?)

Seek PW
13 sierpnia 2012, 20:34
Nie, save'y są nowe. Co więcej taka sytuacja miała także miejsce przed aktualizacjami (1.4), więc to raczej nie w tym rzecz. A może rzeczywiście problem jest ze sterownikami? Tylko w takim razie - sterownikami do czego? :p

TopFunny525 PW
13 sierpnia 2012, 22:58
Spróbuj aktualizacje sterowników graficznych jak i dźwięku. Mi pomogło kiedy miałem crashe przy włączaniu gry^^. A jak to nie pomoże to spróbuj re-instalować. Może to coś pomoże.

Zetanaros PW
14 sierpnia 2012, 10:22
Osobiście nie wydaje mi się, żeby sterowniki grafiki czy dźwięku były winowajcami tego błędu. Gra się włącza i działa, grafika jest wyświetlana dobrze, a z dźwiękiem też nie ma problemu? Jeśli tak, to raczej jest to co innego. Nie wydaje mi się, żeby grafika czy dźwięk miały jakiś wpływ na AI, czy też crash przy "przewracaniu klepsydry".

Wikist PW
4 października 2012, 21:55
Zauważyliście, że broń rodowa nie zdobywa doświadczenia, jeśli używamy szybkiej bitwy (jeśli ja coś źle popatrzyłem i zdobywa jednak doświadczenie to przepraszam)? Czy jest to błąd, czy celowe zamierzenie?

Alamar PW
4 października 2012, 22:04
To drugie

Lastramus PW
15 grudnia 2012, 13:10
Witam
Mam problem, otóż gra przycina mi się przy każdym ruchu myszką, także w menu. Sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej są aktualne. Przeinstalowywałem już grę, ale to także nie pomogło. Czy ktoś wie jak zaradzić temu problemowi? Wersja gry aktualna czyli 1.8.

Alamar PW
15 grudnia 2012, 14:49
Znalazłem tylko taki temat na oficjalnym forum gry:

Cytat:
How i fixed this ? :

My mouse rate was on 1000hz

And i changed to 500hz 1st, and game started great, after 30-40mins and freezes was there again.

Next i went to 125hz, and now after 4 hours play no more game freeze or anything.

Wygląda na to, że jest to problem spowodowany przez niedostosowanie gry do nowych urządzeń zewnętrznych.

Lastramus PW
15 grudnia 2012, 15:09
Dzięki wielkie po zmniejszeniu na 125Hz zaczęło działać normalnie.

Lux PW
24 grudnia 2012, 14:41
Ja ostatnio mam problem polegający na notorycznym wieszaniu się gry. Czasem już w pierwszej turze, czasem przy rozpoczęciu bitwy (w arenach zawsze...). Mam wrażenie, że to następstwo ostatniego patcha, ale mam nadzieję, że się mylę...

Bombadil PW
25 grudnia 2012, 16:42
Witam,
Na gwiazdkę dostałem w prezencie Heroes VI Złotą Edycję (razem z dwoma aktualnymi pakietami). Po instalacji, gdy chcę zaktualizować grę, następuje problem. Pasek dochodzi normalnie do 100% i wyskakuje następnie błąd nazwany: "Microsoft Visual C++ Runtime Library".
W środku jest napisane:
"Runtime Error!
Program: D:\Program Files\Ubisoft\gu.exe
This application has ewquested the Runtime to terminate it in an unsual way. Please contact the application's support team for more information."
Co mogę zrobić, żeby temu zapobiec? Na innym komputerze w pełni działa, sprawdzone.
Pozdrawiam.

Alamar PW
25 grudnia 2012, 16:46
Spróbuj tego sposobu.

Bombadil PW
26 grudnia 2012, 12:49
Próbowałem i nadal to samo :(
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel