Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

Alamar PW
24 marca 2012, 19:07
Wersja 1.0.0.0? Obecna wersja pliku powinna mieć numer 1.2.1.0. Uruchom plik gu.exe, by Ci się gra zaktualizowała. Jeśli nie będzie chciała, to znaczy, że jest coś nie tak z samym launcherem i trzeba go przeinstalować.

Jedna uwaga, katalog Ubisoft Game Launchera zawiera w sobie sejwy HVI, więc lepiej je przed ewentualną reinstalacją programu gdzieś przenieść.

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 20:04
Chyba wiem o co chodzi z tym problemem. Trzeba prawdopodobnie usunąć plik systemowy system32. Po jego usunięciu. Gra mi się odpaliła bez najmniejszych problemów.

YamiYugi PW
24 marca 2012, 21:11
Wersja 1.0.0 po reinstallu ;) Ok, zobaczę z tymi plikami i dam znać.

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 15:19
Tak to prawdopodobnie ten plik. Gdyż ostatnim czasem. Gdy próbowałem odpalić HVI i gdy mi się nie udawało. Wtedy był jeszcze ten plik. A gdy go usunąłem. Heroes odpalił mi się bez najmniejszego problemu. Spróbuj, ale na wszelki wypadek zrób kopię zapasową gdzieś na Pendrive w razie gdyby to nie był problem z tym plikiem i żeby nic ci się nie stało z systemem:D.
Powodzenia życzę.

YamiYugi PW
11 kwietnia 2012, 15:59
Ok, znalazłem rozwiązanie. Musiałem usunąć folder z moim profilem w H6 z Moich Dokumentów. Zapisy pozostały i wszystko pięknie działa.

Farben PW
11 maja 2012, 09:05
Grał ktoś w mapy z Map4Heroes.com? Chodzi mi dokładnie o mapy "Les Terres Royales ( Royal Countries )" oraz "Der innere Ring". Są one fajnie zaprojektowane i przyjemnie się gra, jednak za każdym razem prędzej czy później podczas ruchu przeciwnika komputerowego gra wysypuje się do systemu bez komunikatu o błędzie, jest tylko info, że HVI po prostu przestał działać. To jest powszechna bolączka szóstej części, że fanowskie mapy się sypią, czy problem leży po mojej stronie.
Może zna ktoś jego rozwiązanie? Przeszedłem mapy, które były w grze (ani razu gra się nie zawiesiła), chciałbym dalej pograć lecz nie mam możliwości.

Alamar PW
11 maja 2012, 09:17
Z tego co słyszałem, to patch 1.3 spowodował, iż gra ma tendencję do częstszego wysypywania się.
Nie mam pojęcia, jak to jest z tymi mapami, ale niewykluczone, iż mogą być źle zaprojektowane.

Belegor PW
12 lipca 2012, 21:09
W komentarzach o tym pisałem, ale by nie zaśmiecać komentarzy przeniosę pytanie tu. Otóż gdy załączyłem kampanię o piratach, pojawia się filmik i.... od razu robią się egipskie ciemności gdzie ledwo świeci się woda i widać kadłuby statków, potem dialogi, a na końcu symbole pod jednostkami. To samo w scenariuszu, lecz dopiero gdy najechałem myszką na ciemny obszar za statuami archanioła Michała (czyżby Alamar bawił się jednak we "Władcę Pierścieni"?)

Rafiz PW
12 lipca 2012, 22:44
Mam identyczny problem. Pamiętam, że coś podobnego miałem przy okazji kampanii twierdzy i misji z tym Wodnym Smokiem, ale wtedy wystarczyło zrestartować grę. Tym razem to nie działa, może ma ktoś jakąś radę ?

Alamar PW
12 lipca 2012, 23:26
Odnośnie niedziałających sejwów i crashy:

Cytat:
ubi called the limbic guys to return in the office and fix the save issue overnight. They should have a hot fix sometime tomorrow.

Belegor PW
13 lipca 2012, 20:45
No cóż- po ponownym włączeniu gry scenariusz normalnie działał, ale kampania wciąż w czarnym tle, jednostki/dźwięki są płynne, symbole się świecą ale wszystko jest czarne nie widzę nawet po czym łażę. Taki problem miałem w kampanii i w scenariuszu z Hai Ryou- od momentu animacji bossa, lecz po wczytaniu mapy dzień/parę dni po tej animacji ekran działał normalnie- co się dzieje?

Alamar PW
13 lipca 2012, 21:40
Podejrzewam, ze może być coś z kartą graficzną i/bądź wczytywaniem tekstur. Spróbuj może pokombinować z ustawieniami w pliku ProfileData w katalogu profilowym HVI w Dokumentach.

Belegor PW
13 lipca 2012, 22:02
Przepraszam za brak znajomości, ale jak ma otworzyć plik? Którym programem i jak potem zmienić?

AlamarAlamarWystarczy Notatnik

DrakeBurn PW
13 lipca 2012, 22:10
Nie martw się nie jesteś sam dużo osób ma problem z ciemnością gry, po prostu jest to jakiś typ buga, zapisz grę i wczytaj jeśli to możliwe i powinien się rozjaśnić obraz. Jednak cut-sceny kolorowej nie zobaczysz, póki nie załatają.

Belegor PW
13 lipca 2012, 23:27
Drakeburn- to działa w scenariuszu, ale w kampanii nie. Wczytałem mapę pierwszej misji Craga po pierwszym dniu i... nadal mam egipskie ciemności.
@Alamar- Dzięki, zobaczymy co to da.
W których wierszach powinienem zmienić?
Nie wiem, w których zmienić by nie rozwalić gry.


TopFunny525 PW
14 lipca 2012, 10:42
Ok u mnie już działa wszystko dobrze. Okazało się, że miałem nieaktualne sterowniki i to dlatego miałem tak sporo bugów w grze. Da się grać, ale lekko muli. Co do VARNU - to jeszcze nie sprawdzałem. Ale sądzę, że część rzeczy które miały być tylko w dodatku są też w patchu 1.5 W tym ta mapa.

Pozdrawiam

Dark Dragon PW
14 lipca 2012, 19:07
Problem z czarnym ekranem podczas kampanii dotknął również mnie, a z tego co czytam na angielskich forach i na FB to wiele os. ma taki problem...

Belegor PW
14 lipca 2012, 19:47
Najlepsze, że ten problem jest tylko w kampanii Craga Hacka, w scenariuzu i w misjach z Hai Ryou po ponownym wpisaniu problem znika. Co jest w tej misji, poza filmikiem że ekran zachowuje się jak po pojawieniu się Hai Ryou. Wymagania karty graficznej przecież się nie zmieniły.

TopFunny525 PW
14 lipca 2012, 21:27
U mnie jeśli chodzi o sytuację z Hai-Royu to nic się nie dzieje. Prawdopodobnie Limbic wypuści kolejną poprawką. Mam nadzieję, że niedługo.

Alamar PW
16 lipca 2012, 20:40
Odnośnie czarnych ekranów:

Irina:
Hello,

we are investigating the issue. There is an idea for a possible solution though.
It is possible that if you have two graphic cards in your computer (one speedy and another one less powerful), for some strange reasons, the game could have switched to the less powerful one, unless you forced the driver to use the best graphic card available on your computer in the Nvidia control panel. Could you check it out and try to force the computer to use the most powerfull graphic card for the game?

Keep me updated if it works and if it does, please, pass the word!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel