Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Wersje gier serii Heroes
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

rafal2611 PW
18 września 2011, 20:48
Mam zapytanie odnośnie jak sprawdzić wersje programu, gdzie znajduje się ta informacja. Drugie pytanie jakie są ostateczne wersje poszczególnych gier wraz z dodatkami(bez modów)? Trzecie pytanie czy obecnie dostępna na rynku Heroes of Might and Magic I-IV Complete w wersji polskiej jest upgradowana do najwyższych dostępnych oficjalnych wersji. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Mitabrin PW
19 września 2011, 00:06
1. Jeżeli przytrzymasz kursor troszkę dłużej nad ikoną z grą, to powinien pojawić się taki ekranik:


2. Nie wiem, przykro mi. Najpewniej Google ci powie...

3. Pierwsze cztery części są na pewno w najlepszych swoich wersjach, gdyż Ubi nie dopieszcza starszych i do tego nie swoich gier a wszystkie reedycje z tego co mi wiadomo są już spatchowane... Przy wersji piątej części (czyli. tej od Softu:Ubi) wszystko zależy od daty wydania, ale to nie było już częścią pytania. ;)

Alamar PW
19 września 2011, 08:23
Cytat:
Drugie pytanie jakie są ostateczne wersje poszczególnych gier wraz z dodatkami(bez modów)?
Z tego co pamiętam to 3.2. Jest jeszcze wersja 4.0, ale to jest chyba tylko inna nazwa wersji 3.2.

Cytat:
Trzecie pytanie czy obecnie dostępna na rynku Heroes of Might and Magic I-IV Complete w wersji polskiej jest upgradowana do najwyższych dostępnych oficjalnych wersji.
Teoretycznie tak, ale niektóre wersje wydane przez CDP nie miały w sobie zmian wprowadzonych w AB (jak zmiana parametrów jaszczuroludzi, ważek i cerberów, czy kosztów rekrutacji aniołów), a Ubisoft w reedycjach także wydawał właśnie te niekompletne wersje.

rafal2611 PW
19 września 2011, 19:05
A jaki potrzebny jest patch do złotej edycji żeby wszystko funkcjonowałlo tak jak powinno tzn chodzi o kosz rekrutacji archaniołów żeby oprócz złota kosztowały też kryształy w SoD?

mancias_sc PW
20 września 2011, 14:55
Spróbuj nieoficjalnego patcha z Jaskini Behemota, tutaj znajduje się temat traktujący o tej łatce.
temat: Wersje gier serii Heroes

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel