Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Wielka forumonowela
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

AmiDaDeer PW
29 sierpnia 2011, 22:59
Biednym (ekhm) chłopakiem zajęła się straż. Woyto kompletnie zapomniał, że nie można wychodzić na ulicę pod wpływem alkoholu. Znaczy - możliwe że nie zapomniał, ale i tak tutejsze prawo było mu nie na rękę. Nie nudził się jednak zbytnio - do aresztu wrzucono też pieska głównodowodzącego. Na nic zdały się jego wyjaśnienia, że on tu wcale nie chciał wpadać i że to wiwerna, a nie on, uszkodziła mury zamkowe. Nikogo nie dziwiło to, że ten pies potrafił mówić...

Hobbit w dalszym ciągu biegł. Zatrzymał się dopiero na miejskim targowisku - zdał sobie bowiem sprawę z tego, że tak naprawdę nie wie, dokąd biegnie. Chwilę się zastanawiał, po czym rozejrzał się. Zauważył znajomego mu już wampira, jakiegoś skrzydlatego i rusałka. Stali oni i gapili się na siebie niepewnie. Może poza wampirem, który miał minę przypominającą raczej zombiaka niż niepewność. Niskodup już chciał o coś zapytać, gdy nagle obok całej tej gromadki wylądowała wiwerna. Wszyscy poza fantastyczną (dosłownie) czwórką uciekli.

- No tego już za wiele! Ten durny kundel spłoszył handlarzy! No ja rozumiem, gdyby spłoszył klientów... ale handlarzy?! - wiwerna aż kipiała ze złości. Rusałek mruczał coś pod nosem odnośnie jakichś paradzidolotni...

- NISKI! - wrzasnął z oddali znajomy głos. "O matko" - pomyślał Hobbit. W pierwszej chwili miał pomyśleć sobie "Żal", ale uznał, że to głupie i nieśmieszne. W każdym razie Field z papugą znowu czegoś chcą od nizioła...

- Niski! - krzyknął Field, wymachując papugą siedzącą na ręce oraz czyimś portretem. - Czy wytłumaczysz mi, o co tutaj w ogóle chodzi?! Bo ja tego w ogóle nie rozumiem!

- To niech mi ktoś najpierw wytłumaczy, co ja mam właściwie teraz robić!

- Znajdź mi tych pieprzonych handlarzy!

- Dżin!

- KOKO!

- Eee...

- Paradzido-

- RRARGHHH! DO ATAKU!!!

To ostatnie zdecydowanie nie było optymistyczne. Wszyscy spojrzeli w stronę nadchodzącej armii. No pięknie. Ale przynajmniej cywile pouciekali we wszystkie strony...

Jeddite PW
31 sierpnia 2011, 19:59
Gdy g(ł)ównodowodzący ujrzał tą sytuację posłał maila przez g-mail do Jeddita.

Jeddite zajmował się właśnie pracą na konkurs - myślał nad samozakrywającymi twarz meduzami, gdy nagle dostał maila.

- Co za jełop śmie mi przeszkadzać?! Ach, to od Alfreda. Ciekawe co porabia.

Kiedy Jeddite przeczytał list zaczął się wahać czy pomóc Alfredowi (głównodowodzącemu) czy kontynuwać pracę. W końcu jednak doszedł do wniosku, że pomoże.

- Kiedyś pracowałem nad plazmobeholderami, zobaczymy czy w puli genowej mam gen plazmowzroku... hmm... A! Jest! Dobra, teraz gen posłuszeństwa... hmm... Nie ma. Muszę się teleportnąć w przyszłość.

Po chwili już go nie było. Po drugiej już się pojawił.

- Mam! Mam! - powiedział - Teraz krótki zabieg i jestem gotowy! Przeteleportuję się do tego zapyziałego księstewka.

Bzyt!

- Jeddite, stary druchu! Więc jednak jesteś!

- No tak! Pracowałem nad genialnym projektem, ale gdy otrzymałem maila to pomyślałem "srał pies"!...

- Wrrrr - OGARexs warknął.

- A ten piesio to zawsze ma takie fazy? Bo jak jeszcze raz warknę to go przeniosę na Ziemię!

- Już jestem na ziemi! - powiedział OGARexs

- Ale nie na tą... Ach, co Ci będę dużo gadał - Wikitroglodyto! Wikitroglodyto! Chodź!

- O czym on mówi? Co to za przypał? - spytał OGARexs Alfreda.

- Jest trochę... ekhem... odjechany i...

- O jest mój wikitroglodyta. Wyjaśnij im co to jest Ziemia.

- Ziemia (łac. Terra) − trzecia, licząc od Słońca, a piąta co do wielkości planeta Układu Słonecznego. Pod względem średnicy, masy i gęstości jest to największa planeta skalista Układu Słonecznego.

- Eee... Aha!

OGARexs PW
9 grudnia 2011, 12:35
Po tym dość surrealistycznym zdarzeniu Rexsio postanowi zjeść sobie goblina gdy ujrzał armie goblinów.
-Nomomomomommoomomo... - powtarzał jedząc gobliny. Gdy 95% ich armii została skonsumowana OGARexs postanowił znaleźć księcia. Znalazł też chłopczyka leżącego pod gospodą. Ale nagle zjawił się...
strona: 1 - 2
temat: Wielka forumonowela

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel