Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 97 - 98 - 99 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
29 listopada 2014, 19:11
Zombie:

Kastore PW
29 listopada 2014, 19:35
Z całym szacunkiem, ale zombie wygląda zwyczajnie głupio. Wiem, że jest inspirowany szkicem NWC i że zapewne włożyłeś w niego dużo pracy, ale mimo wszystko jest jednym z "tych" absurdalnych, niedorzecznych projektów, które próbując zachowywać całkowitą powagę wpadają w bardzo bolesną autoironię. Dlatego radzę albo zmienić w większej mierze koncept zombiaka, albo zwyczajnie dać sobie z nim spokój. A co do modelu jako takiego - ma złe proporcje głowy i torsu, są za duże w porównaniu do kończyn.

Warmonger PW
29 listopada 2014, 20:32
Zombie powraca? Moim zdaniem koncept nie jest wcale beznadziejny, ale za dużo ma żelastwa. Nogi zostawiłbym tradycyjne, nieumarłe. Z logicznego punktu widzenia nie ma sensu bawić się w nekromancję, gdy i tak efektem prac jest prawie golem.

Odnośnie wyglądu - uwagi Kastore uważam za trafne.

Drwal PW
29 listopada 2014, 21:59
Jeżeli ma to być ulepszona wersja to wcale nie jest za dużo w nim żelastwa. Wręcz tak to powinno wyglądać (zobaczcie na inne ulepszone jednostki Forge). Fakt trochę proporcje nie są zachowane - chyba zmniejszenie głowy powinno pomóc, lub też wydłużenie szyi tak by była ona bardziej widoczna. Niemniej to jeden lepszych projektów zombie z forge jakie widziałem.

Topork PW
29 listopada 2014, 22:11
Ten zombie wygląda jakby nie miał klatki piersiowej.należy to poprawić

Tarnoob PW
29 listopada 2014, 22:22
Dałbym mu tylko jedną piłę. Przecież to zupełnie niepraktyczne dla wojownika, kiedy nie może niczego chwytać. W dodatku dwie piły wydają się trochę przesadzone i jak gadał Kastore – przekombinowane, karykaturalne. Metal mógłby być mniej lśniący, a bardziej brudny, rdzawy, zaśniedziały, porysowany (!) i matowy – wiem, że masa z tym roboty w teksturach, ale chyba taki był koncept NWC (nie pamiętam nazwiska autora tej konkretnej grafiki) i wy­glą­da­ło­by to po prostu lepiej.

Zgadzam się z Warmongerem (zabijaką :-P), że to jedna z najbardziej ikonicznych jednostek Forge, o czym pi­sa­łem, i powinna zostać.

Dzięki i gratulacje. :-) Powodzenia dalej. Pozdro.

Alistair PW
29 listopada 2014, 23:45
To zombie. Jego jedynym celem może być tylko cięcie. Raczej trudno się spodziewać po zombie praktyczności.

AmiDaDeer PW
30 listopada 2014, 00:15
Tarnoob:
Zgadzam się z Warmongerem (zabijaką :-P), że to jedna z najbardziej ikonicznych jednostek Forge, o czym pisałem, i powinna zostać.
Nie zostanie. Będzie co najwyżej alternatywą. Ale osobiście widziałbym tę jednostkę w innym stylu, mniej nieumarłym, a bardziej "zmutowanym" - żeby to pasowało do reszty miasta.

witchking PW
30 listopada 2014, 10:00
Poprawione proporcje:


@Kastore
Napisałeś sporo ale cięgle nie wiem co Ci się tak właściwie nie podoba.Możesz powiedzieć konkretnie co jest nie tak?


Twór w Forge nie ma cechy nieumarły więc tak na prawdę bardziej jest golemem niż żywym trupem. Uważam, że mechaniczne nogi są jak najbardziej na miejscu.

Edit:
Wzbogacone o zwykła nogę:


Edit 2:
Jeszcze jedna wersja:

Warmonger PW
30 listopada 2014, 13:41
Ostatnia wersja bardzo mi się podoba.

Drwal PW
30 listopada 2014, 13:46
Zmiany jak najbardziej na lepsze. Osobiście jestem za tym by ulepszona wersja miała na obu rękach piły, a zwykła tylko jedną. Oczywiście dodałbym jeszcze jakąś różnice pomiędzy nimi. Myślę, że nawet Kastore będzie zadowolony. :D

mitlandy PW
30 listopada 2014, 14:43
Wsunąłbym tą płytę bardziej w środek aby nie zasłaniała tak tej ręki i ciała.

J. M. Sower PW
30 listopada 2014, 15:04
Ostatnia wersja jest cudna. Może za niedługo też się wezmę w końcu za Forge ;).

Ps. Popieram Mitlandyego; płyta na brzuchu powinna być nieco bardziej schowana.

witchking PW
30 listopada 2014, 17:16
Schowałem piłę według waszych sugestii

Warmonger PW
30 listopada 2014, 17:25
Czy skoro Witch nudzi się, dodając kolejne jednostki, to oznacza, że prace nad Forge są na ukończeniu? ;)

witchking PW
30 listopada 2014, 17:30
To raczej oznacza, że brak nam grafików 2d do ukończenia pozostałych prac.

Warmonger PW
30 listopada 2014, 17:45
To chyba warto napisać dużymi literami w widocznym miejscu, może ktoś się znajdzie.

Baloq PW
30 listopada 2014, 18:02
Wysłałem Ci wiadomość Witchu, napisz co konkretnie potrzebujesz to może coś Ci namaziam. Napisz też, czy potrzebujesz koncepcje, bitmapy, czy gotowe defy.

MinosKing PW
30 listopada 2014, 20:36
Całkiem przyzwoicie wygląda ten Zombiaczek, a czy myślałeś może o tym Witchkingu by dać mu umiejętność Oślepienie? No w końcu po coś ma tą piłę tarczową zamiast ręki;)


Fandor PW
30 listopada 2014, 21:06
Według mnie cyberzombie, jest bardziej golemem niż tworem nekromancji. W forge, dostają stalowe piły do walki i stalowe nogi, żeby były pożyteczne (zdają sobie pewnie sprawę z nieużyteczności tych powolnych w Dejyi). Ciało jest tylko po to, by oszczędzić na materiale i nie robić całego ciała tylko najważniejsze - broń i transport. Piła wystająca z brzucha jest moim zdaniem zbędna nawet jeżeli miałby być to mechanizm. Jestem za tym by ulepszenie miało jedną piłę mechaniczną lub tarczową nogi wedle uznania, a ulepszenie, dwie piły tarczowe i nogi do poruszania się.
strona: 1 - 2 - 3 ... 97 - 98 - 99 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel