Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 142 - 143 - 144

Warmonger PW
5 czerwca 2014, 19:49
Niestety, grafiki dość niewyraźne. Poza maską nie wiadomo za bardzo, co to właściwie jest.

voncur PW
5 czerwca 2014, 20:30
za brązowe, za mało konturów, za ciemne, tylko ten złożony i prawie różdżka są dobre.

Degraf PW
5 czerwca 2014, 22:52
Proponuję dać większy kontrast, ew. jakąś białą obwódkę na wszystko.

A korpus to ma na brzuchu Gatlinga strzelającego kośćmi czy co?

AmiDaDeer PW
5 czerwca 2014, 23:24
To zbroja z zębami. :P Ale dziękuję wszystkim za uwagi, będą bardzo przydatne przy dalszym tworzeniu grafik. A teraz mały bonus - wygląd z bliska składanego artefaktu, który zowie się Tarcza starożytnych:


Lyokoheros PW
5 czerwca 2014, 23:39
Tarcza Starożytnych wygląda świetnie(choć dziwi mnie, że składanym artefaktem Kuźni jest akurat tarcza...), niestety zbroja i tarcza(będąca elementem składowym) faktycznie są mało wyraźne.
I z ciekawości zapytam - jak będzie działał ten nowy artefakt składany?

witchking PW
6 czerwca 2014, 19:21
Nasza podstrona na stronie nowych miast (jakkolwiek masło maślanie to brzmi) została zaktualizowana. Z czasem postaramy się by pojawiało się tam więcej materiałów.
http://heroes3towns.com/?town=forge_4&page=units

Kastore PW
6 czerwca 2014, 21:48
Tarcza Starożytnych wygląda w moim odczuciu bardzo biednie. Zwłaszcza w okienku ekwipunku. I jeszcze fakt, że artefaktem składanym Forge jest tarcza... Nie lepiej jakieś, nie wiem, berło, ew. robotyczny hełm/maska. Zaprezentowany element uzbrojenia prezentuje się po prostu słabo.

AmiDaDeer PW
6 czerwca 2014, 21:51
Ale dlaczego nie tarcza? Co jest złego w tarczy jako artefakcie składanym?

Kammer PW
6 czerwca 2014, 21:52
To, że jest defensywna?

Forge ma być expand and exterminate.

Drwal PW
6 czerwca 2014, 22:04
Dla mnie przede wszystkim wygląda zbyt mało potężnie w porównaniu do tych cząstkowych artefaktów. W życiu bym się nie domyślił gdyby zestawiono je wszystkie obok siebie, który to ten powstający ze złożenia innych.

Co do pomysłu akurat tarczy. Niemal we wszystkich grach jest to element uzbrojenia najmniej doceniany, poboczny. Najważniejsze są topory, rózgi, księgi czy też inne ofensywne rzeczy. Dlatego sam pomysł mi się podoba, coś oryginalnego. Tylko nie jestem pewny czy akurat Forge to odpowiednie miasto akurat dla takiej wyjatkowej tarczy. Mam wrażenie, że powinno być coś bardziej "nowoczesnego".

Kastore PW
6 czerwca 2014, 22:09
Hobbit:
Ale dlaczego nie tarcza?
W zasadzie to nie mam nic przeciwko tarczom. Są duże, twarde, a jak się nadarzy okazja to można też nimi porządnie przysolić naprzykrzającej się osobie. Sęk w tym, że ta tarcza wygląda za bardzo minimalistycznie. No i nie ukrywam, że miaułem nadzieję na coś bardziej kozackiego, niż tarcza.

Kammer:
Forge ma być expand and exterminate.
Wam też Forge kojarzy się z Trzecią Rzeszą? Taką Super Science Trzecią Rzeszą. :P

AmiDaDeer PW
6 czerwca 2014, 22:16
Design tarczy już się zmienił, pewnie zmieni się jeszcze bardziej. Na razie pytałem głównie Was o zdanie, widzę że zmiany były potrzebne. Pewnie w bliżej nieokreślonej przyszłości zaprezentuję nowszą wersję uzbrojenia.

J. M. Sower PW
6 czerwca 2014, 22:40
Moja propozycja (nieukończona - brak run na ostrzu) Szermierskiego ostrza starożytnych z MM7.

AmiDaDeer PW
6 czerwca 2014, 22:50
Proponowałbym mimo wszystko nie kopiować artefaktów z Might and Magic, coby nie wprowadzać zbytnich problemów natury fabularnej oraz coby wprowadzać większą różnorodność między dwoma seriami dziejącymi się w tym samym świecie.

BTW., bo mi umknęło:

Kammer:
Forge ma być expand and exterminate.
...says you? :P

witchking PW
6 czerwca 2014, 22:53
Miecz wyszedł Ci bardzo wiernie. Ciekaw jestem jak będzie prezentował się na ekranie ekwipunku, bo to wymaga sporo pracy by dobrze go ustawić. Nie wiem czy wykorzystamy go jako artefakt łączony, ale na pewno się przyda:)

J. M. Sower PW
7 czerwca 2014, 08:05
Nie myślałem o tym, aby był to artefakt łączony, ani o tym, aby był połączony fabularnie z kuźnią. To po prostu mieczyk z czasów sprzed Ciszy i chciałbym go zobaczyć w grze :D.

Edit: Poprawiona wersja:

witchking PW
7 czerwca 2014, 09:41
Prezentuje się pięknie:) Mógłbyś przygotować wersje pod ekran ekwipunku?

J. M. Sower PW
7 czerwca 2014, 10:50
Oto chyba wszystkie potrzebne w grze grafiki artefaktu:
http://www.mediafire.com/download/nxqmiyeymzpiikc/SzermierskieOstrze.rar

witchking PW
7 czerwca 2014, 12:12
Dzięki:) To teraz jeszcze zastosowanie. Macie jakieś ciekawe pomysły?

@Sower myślałeś o zrobieniu jakiejś różdżki?

Hayven PW
7 czerwca 2014, 12:46
+3 do ataku, +2 do Szybkości i obrażeń u wszystkich istot w armii.
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel