Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 142 - 143 - 144

Kammer PW
29 maja 2014, 17:25
O_o Macie fanów...

Stawiałbym na jakichś braci ze wschodu, co to chcieli zaprezentować czyjeś postępy. Ale przynajmniej umieścili informacje o autorach (Sower).

TopFunny525 PW
29 maja 2014, 17:26
Możliwe, że ktoś z Rosyjskich forów po prostu stworzył dodatkową podstronę, która dotyczy waszego Forge. Jednak wpierw, powinien był się z wami skontaktować.

witchking PW
29 maja 2014, 17:38
Niestety w wielu podpisach są błędy. Sower nie jest naszym jedynym grafikiem. @Hobbit Ty masz nam z nas największe znajomości, spróbujesz to sprostować?

mitlandy PW
29 maja 2014, 18:31
Rozumiem... Tylko zanim będzie ten "ktoś" wstawiał obrazki niech się z Hobbitem lub z kimś z zespołu skontaktuje ponieważ te obrazki nie są ostateczną wersją.

AmiDaDeer PW
29 maja 2014, 18:45
Okej, postaram się z nimi jakoś skontaktować, ale nie obiecuję że to się uda - pamiętam że już z naszym Grove były spore problemy...

TopFunny525 PW
29 maja 2014, 18:56
Mitlandy:
Rozumiem... Tylko zanim będzie ten "ktoś" wstawiał obrazki niech się z Hobbitem lub z kimś z zespołu skontaktuje ponieważ te obrazki nie są ostateczną wersją

Z tego co zauważyłem, wasze grafiki zostały umieszczone w artach, czyli krótko mówiąc w miejscu, gdzie są szkice oraz niedokończone rzeczy. Przykładem może być stanford, którego wszystkie grafiki znajdują się w artach. Jednak jak najbardziej macie prawo, aby wiedzieć nim ktoś użyje waszych grafik.

AmiDaDeer PW
29 maja 2014, 20:04
Autorzy poprawieni. Przynajmniej częściowo.

voncur PW
29 maja 2014, 20:18
Hehe...
Dopiero dziś się zczaiłem dlaczego tak podoba mi się wasza praca, mimo że homm dla mnie to high fantasy...
Wasze grafiki przypominają mi te z gry BW.
Ciekawe czy jesteście chętni zrobić płatne grafiki do gry przeglądowej.

J. M. Sower PW
31 maja 2014, 13:12
Nie wiem jak wam, ale mi aktualna wersja nieulepszonej jednostki 7 poziomu się średnio podoba. O ile połączone z technologią ulepszenie prezentuje się świetnie to wersja podstawowa jest trochę skąpa. Moim zdaniem już wersja nieulepszona powinna być usprawniona mechanicznie (w końcu to 7 level) aby wyglądała podobnie do aktualnego ulepszenia, a ulepszenie powinno być tak uzbrojone aby na samo spojrzenie zachciało się mieć je w armii.

Jeśli ten pomysł wam się nie podoba to może chociaż lekko zmodyfikować wygląd tej jednostki tak aby nieulepszona wersja wyglądała mniej więcej tak:

AmiDaDeer PW
31 maja 2014, 14:05
Nieulepszona wersja - na pewno bez technologii. Ciągłe wspomaganie technologiczne jednostek jest zwyczajnie nudne i o ile przy ulepszeniach ma spory sens, o tyle przy nieulepszonych wersjach należy je możliwie ograniczać. Wszystkie jednostki nieulepszone w Forge mają po prostu mniej żelastwa, czasem nawet w ogóle go nie mają. Według mnie siódmy poziom nie powinien być pod tym względem wyjątkiem.

Twoja propozycja graficzna mi się nawet podoba, ale jednocześnie nie czuję potrzeby zmieniania czegoś, co i tak wydaje mi się już perfekcyjne. Poza tym nie wiem, czy w grze nie będzie to wyglądało jak zwyczajnie przesadzony projekt zalatujący Heroes 6.

J. M. Sower PW
31 maja 2014, 15:10
Wydaje mi się, że powinien mieć chociaż jakieś naramienniki, aby nie rzucała się zbytnio w oczy różnica między żółtym dołem, a zieloną górą jednostki. Po prostu jak dla mnie oba te fragmenty wyglądają jakby były do siebie tylko przyszyte, a powinny być ze sobą trochę bardziej przemieszane, aby tworzyć jedną całość.

Zwracam jeszcze uwagę na to, że trochę zmieniłem głowę. Ta aktualna ma trochę zbyt rozwartą szczękę ;P.

AmiDaDeer PW
31 maja 2014, 15:14
W grze nie widzę szczerze powiedziawszy problemu z "przyszyciem". Wygląda to na tle pozostałych jednostek w H3 bardzo dobrze jak dla mnie. Zaś głowę też zauważyłem, ale uważam że zarówno rozwarta szczęka jak i Twój wariant są w porządku. Nie widzę potrzeby zmian.

witchking PW
3 czerwca 2014, 17:17
Choć animacja Pijawek autorstwa Tritha powstała już jakiś czas temu to większość z was jeszcze jej nie widziała. A naprawdę jest się czym chwalić. Oto i ona:


Edit:
@Alistair dzięki, głupi błąd, już poprawiłem:)

Alistair PW
3 czerwca 2014, 17:42
"Naprawdę".

A same jednostki są naprawdę ładne. Tylko nie wiem czy dałoby się takim pijawkom założyć zbroję :)

Kammer PW
3 czerwca 2014, 18:09
Ładne, jak zwykle. Szczerze mówiąc wyobrażałem je sobie bez tej zwisającej części tułowia.

Andruids PW
3 czerwca 2014, 18:52
Wyjątkowe słodziaki. Aż chciałoby się zobaczyć je już w akcji : D

Wiwern PW
4 czerwca 2014, 12:19
Zdecydowanie ta jednostka zyskuje przy animacji. :)

MinosKing PW
4 czerwca 2014, 19:35
Nawet fajnie wyglądają te Pijawki podczas animacji;)

AmiDaDeer PW
5 czerwca 2014, 14:35
Pamiętam że ktoś tutaj chciał więcej artefaktów składanych...



Opinie?

MinosKing PW
5 czerwca 2014, 18:40
Bardzo ładne artefakty. Uważam że ten nowy składany artefakt wygląda nawet dobrze, ale może zobaczmy co powiedzą na jego temat inni;]
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel