Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 142 - 143 - 144

Irhak PW
17 września 2011, 22:39
Podobnie jak intro do Armageddon's Blade było spadkiem po pierwotnym planie (a odrzucenie go chyba stało się przyczyną upadku późniejszych części), tak i ta animacja mogła nim być. Wszak pochodzi z tytułowej kampanii. Budynki przypominające nieco fabryki (ale tylko nieco) z kopcącymi się kominami. Chociaż równie dobrze to może być tez wojenna pożoga, ale skłaniam się raczej ku kolejnym spadku po Niebiańskiej Kuźni w Armageddon's Blade...

Innos PW
18 września 2011, 10:04
Irhak ma rację.
A co do grafiki wiem że słaba jakość, ale to są rury!
A te budynki co się dymi z tych kominów to pewnie jakieś siedliska potworów.

Acid Dragon PW
18 września 2011, 19:50


Nawet przy oryginalnej jakości niewiele widać.
Moim zdaniem to nic specjalnego - generyczne, spalone budynki. Na żadne rury też mi to nie wygląda. Ale w istocie, to może być jeden z oryginalnych filmików z czasów Forge, który pozostawiono w grze właśnie dlatego, że nic konkretnego na nim nie widać ;P.

Tutaj pełna wersja animacji, jeśli ktoś chce wypatrywać "pixele z Forge"...

Mitabrin PW
19 września 2011, 00:00
Cóż... zauważ, że obiekt sięgający do morza po środku jest widocznie okrągły, więc najpewniej jest to właśnie rura... Zresztą jakby były to zwykłe płonące budynki, to najpewniej płonęłyby w większej ilości miejsc a nie tylko w kilku, które w dodatku znajdują się na podwyższeniu. ;)

Warmonger PW
19 września 2011, 09:27
Mogą to być rury, ale póki co nie słychać jeszcze strzałów.

Choć biorąc pod uwagę rozmach artystyczny całego dzieła, naprawdę nie powinniśmy z niego wyciągać żadnych wniosków. Toż to kilka nic nie znaczących pikseli na krzyż.

Acid DragonAcid DragonJak nie słychać? w 3 sekundzie wyraźnie słychać strzał z miotacza laserowego. Niech ten szum wody Was nie zmyli!

W 5 sekundzie zaś widać wychylającą się postać w białej koszuli z piłą tarczową i kartoflem, która krzyczy "to wina T..arnuma!".

Innos PW
19 września 2011, 15:53
Jestem na 100% przekonany, że to animacja z The Forge!

PS: Chciałem się tym podzielić, żeby podyskutować o tym a nie się kłócić :(

Acid Dragon PW
19 września 2011, 16:17
Ależ nikt się nie kłóci - po prostu niektórzy, w tym ja, mają inne zdanie niż Ty.

To się nazywa "dyskusja".

O ile nawet założyć, że to mogą być jakieś pozostałości po pierwotnym "Armageddon's Blade", o tyle jest to tak niewyraźne i niepewne, że wg mnie nie ma takiej opcji, by uznać to za jakkolwiek wartościowy materiał dotyczący Forge.

Poza tym o co chodzi z tymi rurami?
Czy gdziekolwiek w screenach/materiałach z Forge widzieliście jakieś rurociągi?

Innos PW
19 września 2011, 16:41
The Forge to miasto nowoczesne w starych czasach (dziwne ale prawdziwe).
Możliwe że to są pozostałości po Kuźni - a nawet prawdopodobne.

Mam taką ciekawostkę, która mnie męczy od trochę dawna...
W AB miało być The Forge i ponowna wojna a w SoD miały być wrota żywiołów i teraz pytanie:
Jak by wyglądały Wrota i jaka byłaby kampania?

fishkebab PW
19 września 2011, 20:18
Co do pytania powyżej. Hmm... ujmę to tak. Lepiej nie wiedzieć, bo mogła by nas bardzo gnębić myśl co nas ominęło ;).

Innos PW
19 września 2011, 20:22
Mnie już gnębi :D
A jak tam prace postępują?

Acid Dragon PW
19 września 2011, 20:57
Cytat:
W AB miało być The Forge i ponowna wojna a w SoD miały być wrota żywiołów i teraz pytanie:
Jak by wyglądały Wrota i jaka byłaby kampania?

To jest bardzo dobre pytanie... ale w niewłaściwej komnacie i temacie ;).
Do rozważania o rzeczach, które "mogły być, lecz ich nie ma" zapraszam do tematu pt. Pytania bez odpowiedzi (?)

fishkebab PW
21 września 2011, 16:25
Pracę może nie najszybciej, ale idą, np. ostatnio powstał model 3D jednostki wraz z ulepszeniem, lecz nie ma jeszcze jego animacji. A jeśli ktoś jest ciekawy co to za jednostka i jak wygląda, to odpowiadam, że nie mam pozwolenia na udzielanie takich informacji.

Dark Dragon PW
21 września 2011, 19:00
To bez sensu WoGóle publikować taką informację...

Sawyer PW
22 września 2011, 15:04
Jest sens, w skrócie informujemy że żyjemy (póki co) i pracujemy nad modem dalej.

AmiDaDeer PW
22 września 2011, 17:29
Czyżbyście mieli umrzeć w ciągu dwóch tygodni od ostatniego newsa?

Alistair PW
22 września 2011, 18:59
Też się zastanawiam. Nie wiem czy jest sens zadawać codziennie pytania o postępach i odpowiadać na nie w stylu: "żyjemy, czekajcie na efekty".

BanBreaker PW
22 września 2011, 19:31
Ehh, dajcie spokój ludzie ^^
Chłopaki się męczą i pracują, a wy jeszcze najeżdżacie za każdą niesprecyzowaną informację. Jestem pewien, że nie umrą i dadzą radę do końca =)

Shin0bi PW
23 września 2011, 15:04
Jak dla mnie możecie pisać/mówić/ogłaszać wszystko co tylko zechcecie, byle w końcu wyszło Forge :)

Innos PW
23 września 2011, 20:06
Kto tu narzeka?
Ja tylko się pytam bo się nie mogę doczekać Niebiańskiej Kuźni :D
A co do niesprecyzowanych informacji to nie do mnie - ważne że napisali, że coś robią :D Nieważne co, ważne że robią :P

fishkebab PW
24 września 2011, 11:24
Nie jest to nic pewnego, ale może w Forge będzie pewna niespodzianka mojego autorstwa, lecz lider zabronił mi udzielenia szczegółowych informacji na ten temat. Postanowiłem sobie was uprzedzić, a najprawdopodobniej dowiecie się co to jest dopiero w trakcie premiery, chyba że lider zmieni zdanie :).
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel