Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 76 - 77 - 78 ... 142 - 143 - 144

Kammer PW
15 marca 2014, 16:54
Nope, nie można. A nawet, jeśli można-by, to byłaby to bardzo niezbalansowana funkcja.

Jakby ktoś nie zauważył: uran był ironiczny.

mitlandy PW
16 marca 2014, 19:37
Trochę tu cicho więc macie nowy model na prośbę Witchkinga oczywiście tekstury do poprawy.

xardas33 PW
16 marca 2014, 20:19
Super ! :) ładnie tylko to oteksturować i będzie świetne

Warmonger PW
16 marca 2014, 20:50
Widzę, że prace posuwają się szybko naprzód :). W końcu zobaczymy gotowe miasto ^^

mitlandy PW
16 marca 2014, 21:07
Brakuje nam backgrounda i ustawienie na nim budynków wtedy chyba będzie można chociaż część pokazać. A zapomniałem wstawić w poprzednim poście z nieulepszeniem.


zeryss PW
17 marca 2014, 23:25
super

Morglin PW
18 marca 2014, 00:04
Świetnie Ci idzie to modelowanie :).

Ten mod będzie będzie dodawał samo miasto czy planujecie też jakąś kampanie?
Pewnie to pytanie już się przewinęło w tym temacie, ale nie chce mi się przekopywać przez te 77 stron ;p.

Shin0bi PW
18 marca 2014, 08:55
Mitlandy, rewelacja :)

Garett PW
18 marca 2014, 14:18
@Morglin, z tego co wiem, to Kastore robił mapy do kampanii Forge, ale od roku nikt nic o kampanii nie pisze więc trzeba poczekać aż sam się wypowie.

Saki PW
18 marca 2014, 15:40
O ile dobrze mi się wydaje, nie można stworzyć kampanii w VCMI.

witchking PW
18 marca 2014, 18:21
Na ten moment w VCMI nie ma edytora map a to uniemożliwia stworzenie kampanii z Forge. Gdy tylko takowy się pojawi to zaczniemy tworzyć kampanie.

Kastore PW
18 marca 2014, 18:54
Garett:
@Morglin, z tego co wiem, to Kastore robił mapy do kampanii Forge, ale od roku nikt nic o kampanii nie pisze więc trzeba poczekać aż sam się wypowie.
Tak, robiłem (całkiem dużo mógłbym rzec :P), nawet szybko naskrobałem jakiś pomysł na fabułę. Ale to było wtedy, kiedy polskie Forge było jeszcze "projektem na boku", później jego koncept zaczął się bardzo dynamicznie zmieniać, zaczęły dochodzić nowe pomysły, projekty, czy też nowe modele jednostek, bądź budynków. Dałem sobie spokój dopóki nie powstanie finalny projekt tego miasta. Oczywiście, jeżeli witchking będzie potrzebował mapmakera to bardzo chętnie, ale na dziś dzień dużo ważniejsze jest samo miasto. Na całą resztę jeszcze przyjdzie pora.

witchking PW
18 marca 2014, 19:20
Dzięki za deklaracje pomocy:) Myślę, że się przyda w swoim czasie:)

mitlandy PW
18 marca 2014, 21:57
Kolejny model od nas. Ja model Wtchking kilka poprawek i oczywiście tekstury:

Kammer PW
18 marca 2014, 22:13
MOAR!

Poważnie, świetna robota.

AmiDaDeer PW
19 marca 2014, 02:12
witchking:
Na ten moment w VCMI nie ma edytora map a to uniemożliwia stworzenie kampanii z Forge. Gdy tylko takowy się pojawi to zaczniemy tworzyć kampanie.
Myślę że jest szansa na stworzenie przynajmniej jakichś zarysów kampanii wcześniej, by w chwili pojawienia się edytora map pod VCMI ją bezproblemowo dokończyć. Zresztą - jakiś zarys fabularny w sumie już istnieje. Ale teraz ważniejsze jest ukończenie samego miasta.

J. M. Sower PW
20 marca 2014, 19:40
Co powiecie na moją wersję siedliska zombie? Trochę kombinowałem przy teksturach, ale wydaje mi się, że ostatecznie nawet mi to wyszło. Jedyny minus jak dla mnie to brak animowanej taśmy produkcyjnej, ponieważ nie miałem pomysłu jak w prosty sposób to zrobić. Jak macie na to radę to proszę się nią podzielić ;D. No i pozostało jeszcze sprawić aby światło z wnętrza miało swoją animację.

The Doom PW
20 marca 2014, 20:27
Uaaa. Panowie, przecież Wy jesteście genialni! Budynki – cudo :3 … Jestem pełen podziwu ^^ Oby tak dalej!

Drwal PW
20 marca 2014, 20:52
Dosłownie cudo, aż żal, że będzie trzeba zmniejszyć to do małych rozmiarów w grze. Chyba dotąd wasz najlepszy budynek. ;)

Warmonger PW
20 marca 2014, 20:58
Rusza się, rusza! ^^
strona: 1 - 2 - 3 ... 76 - 77 - 78 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel