Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Andruids
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 142 - 143 - 144

Lili The Dragon PW
2 marca 2014, 01:47
Ja uważam że nawet przy całym bogactwie modelu jaki teraz widzimy siedlisko wkomponuje się w ekran miasta. Przecież Froge będzie w odcieniach szarości, prawda? A szarość wszystko, ,rozmaże'' i złagodzi.

Lili

AmiDaDeer PW
2 marca 2014, 10:05


Fandorze, a to bogato nie wygląda? :P

Fandor PW
2 marca 2014, 10:26
Nie chodzi mi, że wygląda za dobrze na grę czy miasto, tylko na poziom. Jeżeli jest tutaj też budynek hordy trochę zmienia, jednak wciąż takie trochę zbyt bogate to siedlisko. Tak czy siak ostateczna decyzja należy do was, mi pozostaje tylko grać :3.
Według mnie wygląda mniej bogato. Możemy jeszcze wejść w to jak w średniowieczu traktowano ziemię za murami miasta, w ten czas siedlisko pikinierów jest jeszcze mniej bogate ;).

Drwal PW
2 marca 2014, 11:10
Jedyny sposób by zobaczyć czy pasuje to wsadzić do gry i ocenić na tle miasta. Budynek osobno jest piękny i chce przypomnieć że inne budynki w Heroes 3 też były zrobione z modeli 3d i też miały sporo szczegółów. Witch pewnie pokaże dopiero w takiej formie, jak wyda najnowszą wersje Forge, a jako że osobno siedlisko jest świetne trzeba po prostu poczekać. :)

A i przy okazji graty także dla Mitlandieego. Jego druga wersja budynku o niebo lepsza. Tak trzymać.

zeryss PW
3 marca 2014, 20:40
Forge pod vcmi 0,95?

Kammer PW
3 marca 2014, 20:45
Jedyne miasto pod 0.95 na tym forum to Grove.

Kuririn PW
3 marca 2014, 21:16
Tylko każde dodane miasto do VCMI będzie bez "ducha", brak specjalnych budynków(ich właściwości), tak czy siak każde miasto jest puste na wylot!

witchking PW
9 marca 2014, 22:43
A oto posterunek ze stadiami rozwoju. W prawo ulepszenie a w dół horda:

Aayren PW
10 marca 2014, 11:54
Śliczności! Nigdy nie przepadałem za samym nawet pomysłem forge, ale jak tu nie pograć nacją tak fajnie wyglądającą?!

MinosKing PW
10 marca 2014, 13:41
Witchking bardzo ciekawe budowle:]

Widzę że dalsze losy Forge idą drobnymi kroczkami do przodu. Jestem ciekaw tego co z tego wyjdzie:P

J. M. Sower PW
10 marca 2014, 18:07
Świetnie wykorzystałeś te szkice. Może by jeszcze coś z nich podebrać ;D.

mitlandy PW
10 marca 2014, 20:39
Budynek Kanonierów, wszelkie krytyki mile widziane.


Dark Dragon PW
10 marca 2014, 22:23
Przydałaby się lepsza tekstura na metalowe elementy.

Warmonger PW
10 marca 2014, 22:28
Najlepiej byłoby używać tych samych tekstur do wszystkich budynków. Beton to beton i zawsze powinien wyglądać tak samo.

Podobnie ze światłami - u Witchkinga są gwiaździste, u Mitlandy - sferyczne.

Gravius PW
11 marca 2014, 11:23
Ale jest wiele gatunków betonu (co najmniej 50) :P

Dark Dragon PW
11 marca 2014, 11:48
Akurat do konstrukcji jednego miasta postanowili użyć 50 różnych rodzajów betonu? xD

Garett PW
11 marca 2014, 12:06
@Dark Dragon wyszło taniej. ;p

Hayven PW
11 marca 2014, 18:50
Było już 50 Odcieni Purpury, to czemu by nie 50 Rodzajów Betonu? :)

Drwal PW
11 marca 2014, 18:56
Mogliby ale raczej by tego nie zrobili. Radze spojrzeć na Bastion, Zamek tam budynki, domki są zrobione niemal z tych samych materiałów, w tym samym stylu. To nie dzisiejsze czasy, że byli projektanci, architekci. W Forge wszystko powinno się robić szybko, wybrać jedną mieszankę betonu. Budynki i domki powinny być do siebie podobne wizualnie. :)

witchking PW
11 marca 2014, 19:11
Nie ma co się rozczulać nad teksturami. Oczywiście ostatecznie wszystko będzie renderowane jeszcze raz pod ustawienie w mieście. Tekstury też będą dopasowane do siebie. Na ten moment warto skupić się nad samym kształtem budynków. Moim zdaniem Mitlandy zrobił olbrzymi postęp i ciesze się, że z nami współpracuje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel