Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 142 - 143 - 144

Warmonger PW
24 lutego 2014, 21:05
Kopuły chyba zbyt kanciaste. Poza tym w porządku.
Niczego nie przypomina, więc nikt nie będzie narzekał na zły pomysł ;)

Drwal PW
24 lutego 2014, 21:19
Średnio mi się podoba, nie jest brzydki ale nie zachwyca. Kwadratowe budynki to trochę pójście na łatwiznę, lepszy efekt dają bardziej oryginalne budynki. No i trochę zbyt wesołe kolory w mojej opinii jak na Forge.

Ale brawo dla Mitlandiego, kolejny dobry grafik nam rośnie. ;)

mitlandy PW
24 lutego 2014, 21:21
Tak. Tekstura słabo wypadła w tym budynku. Konkretnie budynek miał przypominać to:

witchking PW
24 lutego 2014, 22:04
Moim zdaniem wyszło bardzo dobrze. Tekstury i oświetlenie trzeba tylko poprawić a efekt powinien być bardzo dobry.

AmiDaDeer PW
25 lutego 2014, 04:35
Jak na początek niezłe, ale daleko temu do zadowalającego poziomu. Za mało przypomina budynek - nie widać drzwi, okien, w pierwszej chwili skojarzyło mi się z piecem. Poza tym szczegóły są zbyt kanciaste, co potęguje wrażenie, że to nie jest budowla. Zapowiada się okej, w obecnej formie jednak się nie nada do gry.

mitlandy PW
25 lutego 2014, 16:28
Na pewno nie w tym stanie. Dożo do poprawki ale ujmując jest to mój pierwszy najładniejszy budynek i nie jest aż tak zły.

AmiDaDeer PW
25 lutego 2014, 16:35
Daleko nie zajdziesz w grafice komputerowej, próbując usprawiedliwiać swoje grafiki i broniąc się przed krytyczną oceną własnych prac.

witchking PW
1 marca 2014, 16:22
Inspirując się tymi szkicami: http://i26.tinypic.com/kd49wk.jpg
Zrobiłem coś takiego:

mitlandy PW
1 marca 2014, 17:18
Piękny budynek With. Kilka dni nad budynkiem myślę że jest o wiele lepszy i tekstura bardziej odpowiada. Co myślicie?


Kuririn PW
1 marca 2014, 17:23
Brawo :) Witchkingowi jak i Mitlandiemu.

Hayven PW
1 marca 2014, 19:05
Witchking, Twój obrazek wygląda jakoś tak... płasko :D

Za to Mitlandy bardzo poprawił swoją budowlę :)

Powiedzcie, proszę, w czym można robić takie trójwymiarowe cudeńka?

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 19:07
W Blenderze. Ale Ci nie powiemy jak, bo sami nie wiemy. :P

Kammer PW
1 marca 2014, 19:07
Slender. Znaczy się Blender

Kuririn PW
1 marca 2014, 19:14
Cytat:
W Blenderze. Ale Ci nie powiemy jak, bo sami nie wiemy. :P

Dobry żart :P

witchking PW
1 marca 2014, 19:24
Zmieniłem trochę perspektywę:

Hayven PW
1 marca 2014, 19:44
O, lepiej. Niemniej ciągle wydaje się taki jakby "kreskówkowy" ;)

Fandor PW
2 marca 2014, 00:16
Po raz kolejny Witchking zawstydza wszystkich swoim talentem graficznym. Nie umniejsza to jednak, że rośnie mu konkurencja. Patrząc na szkic, budynek miał mieć chyba zastosowanie ratusza, tutaj będzie tak samo, czy jednak zmienicie jego zastosowanie?

witchking PW
2 marca 2014, 00:20
To posterunek. Będzie siedliskiem 1 poziomu.

Fandor PW
2 marca 2014, 01:09
Cóż, nie sądzisz, że wygląda dość bogato jak na siedlisko mięsa armatniego na pierwszym poziomie? Może to tylko moje zdanie jednak ten budynek wygląda porównywalnie do pierwszego siedliska 7 poziomu (teraz chyba wykorzystywanego jako siedlisko minotaurów, trochę mam zaległości w tej dziedzinie więc nie jestem pewny).

witchking PW
2 marca 2014, 01:11
Milicja to jedna z lepszych jednostek 1 poziomu. Myślę, że należy im się dobre siedlisko. Dodatkowo jest to wersja już z hordą. A argument wygląda za dobrze po prostu mnie nie przekonuje. Oto chodzi by wszystko wyglądało jak najlepiej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel