Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 70 - 71 - 72 ... 142 - 143 - 144

J. M. Sower PW
13 lutego 2014, 10:29
Budynek wykonany dobrze, lecz stylistycznie mnie troszkę razi. Wydaje mi się po prostu, że te okrągłe coś na dachu pierwszego ulepszenia i całość dachu drugiego są za wysokie. Pod innymi względami to nie mam zarzutów tylko musicie jeszcze zrobić tą zieloną fosę. Mam jeszcze nadzieję, że pod koniec prac nad tym budynkiem zrobicie mu podobne oświetlenie do oryginału.

Hayven PW
13 lutego 2014, 15:51
Jak dla mnie to to wygląda bardziej jak Rada Osady/Ratusz/Kapitol niż jak Fort ;)
Nie widzę w tym budynku niczego, co by wskazywało na to, iż jest to budowla obronna, fortyfikacja. Ponadto wygląda to świetnie (ale jako właśnie siedziba władz), tylko nie pasuje to koncepcji miasta, w którym każdy dostał do ręki broń Starożytnych i zaczął służyć Kastore'owi.

Matheo PW
14 lutego 2014, 13:13
Budynek fortu przypomina mi taras gryfów, według mnie jest za mały. Wydaje mi się, że są zbyt duże różnice pomiędzy budynkiem fortu a budynkiem zamku.

witchking PW
15 lutego 2014, 13:22
Wygląd budynku wzorowany jest na tym oryginalnym który pojawić miał się w Forge.


Tymczasem zaszły pewne drobne zmiany:

Matheo PW
15 lutego 2014, 17:49
Z tą podstawą budynki wyglądają dużo lepiej. Nie ma już tak znaczących różnic. Jak dla mnie budynki w tej wersji, nie są gorsze od tych z H3.

Warmonger PW
15 lutego 2014, 18:01
Doskonałe :)

Hayven PW
15 lutego 2014, 18:53
O, teraz o niebo lepiej :)

Tylko czemu fosa wygląda jak radioaktywne ścieki? :D

Shin0bi PW
15 lutego 2014, 19:32
Pewnie dlatego, że to radioaktywne ścieki? :E

Lyokoheros PW
15 lutego 2014, 19:58
Hobbit, mi chodziło właśnie, o to, że nie było takiej podstawki, do której coś się dobudowywało - obecnej w jakiejś formie na pokazywanych przez ciebie budowlach bastionu i cytadeli.
Teraz jednak wygląda to znacznie lepiej - nie ma takich różnic między zamkiem a fortem jak w pierwotnej wersji.
Co do fosy... mam wrażenie, że powinna być albo ciut ciemniejsza, albo ciut bardziej fluorescencyjna, przy tej barwie wygląda nieco nienaturalnie.

witchking PW
15 lutego 2014, 20:18
Odtworzyłem też jedno z siedlisk:

Lyokoheros PW
15 lutego 2014, 22:40
Po raz kolejny świetna robota...
Tylko to jest siedlisko ulepszone, czy nie ulepszone? I czym będzie się różniła wersja podstawowa od ulepszenia?
I może w ekranie miasta to będzie lepiej wyglądać ale tu wydaje się aż za bardzo jednobarwne.

AmiDaDeer PW
15 lutego 2014, 22:43
Szczerze mówiąc nawet nie jesteśmy pewni czy ta wersja siedliska pojawi się w ostatecznej wersji. To albo jakaś przerobiona wersja lotniska, bardziej dostosowana do jetpacków. A Wy jak myślicie?

witchking PW
16 lutego 2014, 18:00
To wersja ulepszona. Nad nieulepszoną jeszcze myślę:) Kolorystykę też pewnie będę poprawiał.

Edit:
Wersja nieulepszona wraz z upg.:

Shin0bi PW
16 lutego 2014, 21:05
Wygląda super, ale jest chyba trochę zbyt jednolite kolorystycznie.

rtx PW
16 lutego 2014, 21:14
I dobrze. To ma być goły beton.
W kwestii zamku - moim skromnym zdaniem kopiujo-wklejanie tych murów ze ściekami wygląda tak sobie - osobiście wolałbym, żeby został ten jeden taki cosiek pośrodku i owalny mur [ewentualnie również ze ściekami] otaczający całą budowlę.

Shin0bi PW
17 lutego 2014, 00:06
Rtx, ja wiem, że to jest beton, nie musisz mnie o tym informować. Pytanie brzmi natomiast, czy nie byłoby lepiej zrobić go nieco popękanym/przybrudzonym? Jest teraz dość sterylny.

Garett PW
17 lutego 2014, 07:44
@Shin0bi jak się przyjrzysz to zauważysz, że beton jest popękany i przybrudzony.

witchking PW
21 lutego 2014, 16:41
Prosimy o pomoc przy budynkach. Chętnie zobaczę modele 3d, ale równie pozytywnie spojrzę na wszelkie szkice koncepcyjne i pomysły.

J. M. Sower PW
21 lutego 2014, 18:11
Na moją pomoc będziecie mogli liczyć od 26, gdyż przybędę wtedy do swojego domu, należy jednak uwzględnić to, że będę wtedy zajęty paroma rzeczami a między innymi rozpoczęciem gry w MMX :D.

mitlandy PW
24 lutego 2014, 20:48
Witchking poprosił mnie o z modelowanie budynku do forge.
strona: 1 - 2 - 3 ... 70 - 71 - 72 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel