Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
5 lutego 2014, 20:39
Mi teraz przyszedł do głowy sędzia.

AmiDaDeer PW
5 lutego 2014, 20:41
Demiurg to co najwyżej do Inferno się nadaje, ale skąd pomysł na sędzię? o.O

desmond PW
5 lutego 2014, 20:46
Może łupieżca (ang. reaver)?

Kastore PW
5 lutego 2014, 20:50
Upadłych aniołów powiadasz? A co to ma wspólnego Forge? Jakby na siódmym poziomie były np. stwory stworzone na podstawie aniołów to bym zrozumiał...
Btw. zastanawiałem się także nad smokiem stworzonym z metalu. A na nazwę bohatera proponowałbym łupierzce lub grabieżce.

AmiDaDeer PW
5 lutego 2014, 20:55
Kastore_pl:
Btw. zastanawiałem się także nad smokiem stworzonym z metalu.
Nie uważasz że ta zła strona posiada już wystarczająco dużo smoków? :P

(jakby co - dalej zapodawajcie propozycje nazw, im więcej możliwości tym lepiej)

witchking PW
5 lutego 2014, 20:58
Stąd:
http://i2.pinger.pl/pgr184/17408283002cf73851f52ba1/%2Ftmp%2Fsedzia_dredd_2.jpg

Łupieżca za bardzo kojarzy mi się z łupieżcą umysłów;p Nie pasuje mi do forge. Widzę tu albo coś związanego ze współczesnym wojskiem, albo ściśle związane z sci-fi.

Kammer PW
5 lutego 2014, 21:17
Pustoszyciel. Kat. Egzekutor.

Lord Baffourd PW
5 lutego 2014, 21:21
A do mojej (najwyraźniej zignorowanej) propozycji Zdobywcy (Conqueror) dodaję jeszcze Komandora albo Komendanta (proszę o wyrozumiałość - skojarzenie z uwagi na wygląd jednostki 1szego poziomu:)

Kastore PW
5 lutego 2014, 21:29
Hobbit:
Nie uważasz że ta zła strona posiada już wystarczająco dużo smoków?
Jeżeliby uznać kościane smoki za pełnoprawne smoki to tak.
Myślałem też nad gamma gazerem z Might and Magic V.

AmiDaDeer PW
5 lutego 2014, 21:32
Lord Baffourd:
A do mojej (najwyraźniej zignorowanej) propozycji Zdobywcy (Conqueror)
Żadnej propozycji nie ignoruję, po prostu czekam na to, aż się nazbiera ich trochę. :P

Kastore_pl:
Myślałem też nad gamma gazerem z Might and Magic V.
Myśleliśmy nad czymś podobnym do gamma gazera (tyle że jednogłowego, coby nie był zbyt podobny do hydry), ale ostatecznie Trith wyszedł z najlepszą jak dla nas koncepcją.

Daractive PW
6 lutego 2014, 00:42
A ja wciąż uważam że najlepszym pomysłem byłby biomechanoid (coś w tym stylu http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111130012524/serious/images/4/42/Redmech_hd.png lub http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20111129084960/serious/images/5/52/Redmech_3.png).
A co do nazwy bohatera mocy, może Mechanik?

AmiDaDeer PW
6 lutego 2014, 00:43
Mamy już Inżyniera jako bohatera magii.

Galius887 PW
6 lutego 2014, 01:54
może Pilot

Lyokoheros PW
6 lutego 2014, 02:23
Mi przyszedł do głowy admirał, choć nie wiem czy to dobra koncepcja. Podobnie z drugą na którą wpadłem - technokrata.
A propozycje deractive'a wydają mi się jednak nieco nieheroesowe...

Degraf PW
6 lutego 2014, 09:42
Admirał chyba odpadnie, bo nadmiernie łączy się z morzem ;-)

W jakiejś wersji Forge widziałem b.mocy jako konstruktora (constructor). Wyjaśnienie byłoby raczej dość proste, bo inżynierowie zajmowaliby się teoretycznymi podstawami nowej technologii a konstruktorzy wcielaniem ich w życie. Może być także wyzywacz (defianter), ponieważ stając z Kastorem wyzywa świat naturalny i zastany prymat magii w świecie. Sierota (orphan), albowiem dobrowolnie oderwał się od swoich korzeni stając po stronie technologii. Kwestor (quaestor), oskarża zastany świat o niedobre/niesprawiedliwe stosunki/układy i inne takie w świecie. Komes (comes) lub sipahi (sipahi), przekalkowana struktura rycerska na potrzeby Kastora i tylko zmieniona nazwa.

Drwal PW
6 lutego 2014, 09:50
A może po po prostu technik? Brzmi banalnie ale za to prosto. :]

Inne propozycje to mechanik, projektant, konstruktor, kreator.

Matheo PW
6 lutego 2014, 13:03
A co z nazwami Cyborg i Technik :)?

witchking PW
6 lutego 2014, 16:54
Cyborg został odrzucony jako zbyt futurystyczny. Zresztą kojarzy mi się bardziej ze strażnikami niż tworami Kastora. Co do technika to nadal zastanawiam się czy bohater magii zwać się będzie inżynier czy właśnie technik.

Matheo PW
6 lutego 2014, 18:58
Technik chyba będzie lepszy. Moim zdaniem lepiej oddaje charakter miasta i bardziej pasuje do całej gry.

Chociaż niektórych może dziwić, że jednostkami Forgy dowodzą postacie po technikum :)

zeryss PW
6 lutego 2014, 20:13
Когда планируют релиз новой версии Форжа?
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel