Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 22:51
Włosy.

Choć przyznaję, że na tym screenie może to być nieco mało wyraźne, to dziwi mnie że już drugi raz słyszę że to beret miałby być.

Daractive PW
29 grudnia 2013, 23:26
Wychodzi na to, że post Hobbita zniszczył nie tylko światopogląd Aayrena, ale i mój :v No cóż, jeśli mam być szczery to z tych "odrzutów" z powodzeniem można by sklecić następne miasto ;)
Ale wracając do pytań natury wszelakiej, co tak właściwie ustabilizowało się na miejscu 7 poziomu? Bo w sumie mamy nagi czołg (który jeśli mnie pamięć nie myli został odrzucony ze względu na sam pomysł), uber-beholdera i tego mutanta (który moim zdaniem prezentuje się najbardziej zabawnie z wszystkich konceptów, ale nauczony doświadczeniami z beholderem nie osądzam przed ujrzeniem pełnej animacji).
Jednocześnie nasi orkowie (przynajmniej jak dla mnie) wydają się wypadać zbyt "ludzko" (czyt. podobnie do naszych sił zbrojnych), ale jest to moja subiektywna opinia i efekt szukania "dziury w całym" (pewna doza posiadanego przeze mnie chorobliwego perfekcjonizmu karze mi rozgrzebywać pracę innych, ale mam nadzieję że nie zamęczę was moimi atakami "butthurtu").
Podsumowując: imponuje mi zapał z jakim wciąż rozwijacie ten, wydawać by się mogło, gotowy już projekt. Cóż mogę rzec, gratulacje.
EDIT: Przeglądnąłem screeny i zgadnijcie co zobaczyłem... Domki!!! /)'3'(\
EDIT2: Cholera! Ogry! Mój błąd.

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 23:29
Cytat:
nasi orkowie
W naszym mieście nie ma żadnych orków.

witchking PW
30 grudnia 2013, 00:18
Skoro już mowa o ograch:
Kanonierzy / Bombardierzy


O ile gobliny w armii Kastore'a stanowią mało zdyscyplinowane oddziały, o tyle ogry uzbrojone w mistyczne uzbrojenie sprzed czasów Ciszy są prawdziwą elitą wojsk kuźni. Kanonierzy oraz ciężej uzbrojeni bombardierzy, choć nie są wyposażeni w dużo amunicji do swej broni masowego rażenia, to wciąż mogą stanowić poważne zagrożenie w starciu, zwłaszcza dla tych większych bestii takich jak smoki czy behemoty.

Fandor PW
30 grudnia 2013, 00:26
Bardzo pasuje do nich ta umiejętność. Mimo wszystko wolałem poprzedni wygląd ulepszenia. Teraz zielone smoki będą ginąć jeszcze szybciej muahahaha :D

The Doom PW
30 grudnia 2013, 01:05
Powiem krótko – to będzie genialny mod (właściwie dodatek, bo przecież niczego nie podmienia). Wygląd miasta – klasa. Wygląd jednostek – klasa. Nowe artefakty – po trzykroć klasa! Już nie mogę się doczekać, aż zaprezentują Panowie resztę owych grafik, które, przynajmniej w mojej skromnej opinii, stoją poziomem znacznie wyżej od tych z poprzednich wersji i z pewnością dorastają do tych z Rogu Otchłani.

Streszczając – po prostu oby tak dalej ^^

Daractive PW
30 grudnia 2013, 01:05
Cóż chyba muszę zjeść swojego poprzedniego posta :D Pierwsza forma wygląda zdecydowanie lepiej, natomiast ulepszenia nie mam z czym porównać (po prostu nie pamiętam jak ono pierwotnie wyglądało), ale również trzyma poziom. Pomysł na umiejętność ciekawy, aczkolwiek poprzednie niszczenie murów nie było złe. Fajnym pomysłem moim zdaniem byłoby gdyby dla odmiany tą umiejętność otrzymała jakaś jednostka walcząca w zwarciu (nie byłaby ona zbyt potężna, ponieważ ograniczała by ją choćby fosa, ale byłaby nietypowym smaczkiem dla jakiejś gigantycznej kreatury).
A tak btw Fandor, jeżeli tendencja z wrzucaniem do paczki z modem odrzuconych defów się utrzyma to będziesz mógł bez problemu sobie ulepszenie podmienić.

The Doom PW
30 grudnia 2013, 01:10
Daravtive:
A tak btw Fandor, jeżeli tendencja z wrzucaniem do paczki z modem odrzuconych defów się utrzyma to będziesz mógł bez problemu sobie ulepszenie podmienić.
Ewentualnie twórcy mogą zaszaleć i pokusić się o zrobienie dla tej jednostki podwójnego upgrade’u, coby jeszcze bardziej urozmaicić całość. Szkoda, żeby potencjał i stara, równie dobra grafika nieulepszonego ogra się marnowały ;) Twórcy HotA mogą, to dlaczego i my mamy nie móc B) …?

witchking PW
30 grudnia 2013, 01:39
Niestety ale atakowanie murów wręcz na ten moment jest poza naszym zasięgiem. VCMI nie daje takich możliwości. Obecnie szukamy do zespołu programisty który pomógł by nam takie smaczki jak nowe umiejętności dodać do kodu gry:) Co do trzeciego ulepszenia to myśleliśmy o tym. Na moment obecny postanowiliśmy poczekać na rozwój moda Kurina i dodać to właśnie do niego (jako mini mod dla tych co lubią dodatkowe ulepszenia). Oczywiście to temat otwarty;)

Dobra wiadomość na koniec, obecnie wszystkie teksty z forge powstają równocześnie po angielsku i polsku. Ci co wolą grać w ojczystym języku nie będą mieli z tym problemów.

Warmonger PW
30 grudnia 2013, 08:52
Wolałem poprzednią wersję, nowe ulepszenie wygląda zbyt futurystycznie. I ten chrom...

MinosKing PW
30 grudnia 2013, 10:32
Witchking te Ogry wyglądają jak wyszkoleni Wojskowi, przygotowani do tępienia każdej napotkanej wrogiej istoty:P

Ale sam pomysł jest całkiem ciekawy, ciekawi mnie co zmieniliście w pozostałych dwóch poziomach, o ile zaszły jakieś zmiany z nimi związane:?

Orzie PW
30 grudnia 2013, 11:35
That's an awesome creature too, only stats are too high in my opinion.
Kinda curious what you have prepared for us for the 7th level :)

TopFunny525 PW
30 grudnia 2013, 12:18
Mocna jednostka, aczkolwiek przyznam szczerze, że bez wozu z amunicją będzie tylko przeznaczona na wczesne etapy walki, bo posiadając zaledwie tylko 4 strzały w podstawowym(lub 8 w ulepszonym), to bardzo szybko ze strzelającej jednostki stanie się zwykłym piechurem. Generalnie bez wozu z amunicją ta jednostka może mieć pewne kłopoty podczas walki.

J. M. Sower PW
30 grudnia 2013, 12:51
Pod względem technicznym dodatkowych ulepszeń nie powinno być problemu, gdyż już się z tym trochę bawiłem, więc jestem gotów pomóc - swoją drogą to nic trudnego, najważniejsze to mieć grafiki i animacje dla ulepszenia.

Fandor PW
30 grudnia 2013, 14:15
Teraz pytanie jaką machinę będzie miało forge w najnowszej wersji.

Wiwern PW
30 grudnia 2013, 14:39
Ogry będą o wiele lepsze od poprzednich, ale trzeba poprawić coś jeszcze. Ten nieszczęsny hełm wygląda jak papierowa torba założona na łeb. :P

O pijawkach nie będę się wypowiadał dopóki nie zobaczę animacji. :)

Daractive PW
30 grudnia 2013, 14:40
Wydaje mi się że VCMI nie wspiera nowych machin wojennych.

A co do trzeciego ulepszenia ogra, nie wiem jak wam, ale mi pomysł z HOTA niekonieczne się podoba (ot takie wrzucanie czegoś ni z gruchy, ni z pietruchy).

EDIT: Może i jest to możliwe, ale co to by miało być? Bo w sumie poza ulepszaniem i mieszaniem funkcji dotychczasowych machin (np. armata z Cove) nie zza wiele zostało do zrobienia (przynajmniej tak długo jak długo nieosiągalne będzie dodawanie nowych umiejętności).

Warmonger PW
30 grudnia 2013, 14:45
Dodanie nowej machiny wojennej w momencie, gdy możemy dodawać stworzenia i artefakty, nie powinno być zbyt trudne.

Fandor PW
30 grudnia 2013, 14:47
Mówiłem, którą z dostępnych w grze wybiorą :P. Chociaż fajnie by było jakby dodali nową :3.

AmiDaDeer PW
30 grudnia 2013, 14:51
Warmonger:
Wolałem poprzednią wersję, nowe ulepszenie wygląda zbyt futurystycznie
Warmongerze, od tak dawna czepiasz się tych ogrów, że nie próbujemy już dosłownie wszystkim dogodzić. Nam się podoba i tak zostanie, dopóki większość nie zacznie na chrom pyskować. :P

Poza tym ta wersja jest lepsza od poprzednich z jednego powodu: ulepszenie wreszcie trzyma poziom reszty ulepszeń.

A co do machiny wojennej... No, raczej to nie będzie nic nowego i na tym na razie poprzestańmy. ;P
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel