Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 142 - 143 - 144

Fandor PW
29 grudnia 2013, 15:00
Witchking wrzucicie może rendery wysokiej jakości jak HotA żeby można było się lepiej przyjrzeć jednostkom?

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 15:42
Co do ataku na dwa pola - a jak wy sobie wyobrażacie taki atak? Które heksy miałyby być atakowane? :P

Kammer PW
29 grudnia 2013, 15:45
Jeden heks, w którego celowaliśmy i drugi po, losowo, lewej lub prawej?

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 15:49
Niewykonalne na poziomie animacji.

Fandor PW
29 grudnia 2013, 15:50
W jakim kierunku strzela zawsze miałby atakować heks (a jak się uda 2) za nim.

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 16:01
Pijawki nie strzelają i nie będą zionąć - od tego mamy gogów. :P

Fandor PW
29 grudnia 2013, 16:50
Przepraszam, źle zrozumiałem pytanie, myślałem że dotyczy właśnie gogów. Cóż, gdy atakuje z góry dwa poniższe, gdy z dołu dwa powyższe, a wprost może jedno (ostatnie luźna propozycja bo faktycznie nie wiem jak to rozwiązać).

Daractive PW
29 grudnia 2013, 17:40
A może by tak zamiast ataku na trzy heksy dać tym pijawkom dwukrotny atak?
A co do pozostałych jednostek: Na statach się za bardzo nie znam, ale widzę, że zmieniliście wygląd goblinów (czy na lepsze, ciężko powiedzieć, stare miały porównywalny poziom). Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz: jaką jednostkę ze starego lineupu zastępują pijawki?

PS Witam wszystkich :D

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 17:47
Daractive:
Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz: jaką jednostkę ze starego lineupu zastępują pijawki?
Pijawki są na czwartym poziomie, czyli zastępują zmechanizowane gryfy. I witamy Ciebie też!

Saki PW
29 grudnia 2013, 17:58
A może do propozycji Fandora dodać taką właściwość, że gdyby atakował na wprost/samotnego przeciwnika, zadawałby o x% więcej obrażeń?

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 18:00
Ale... co wam przeszkadza w tym ataku trzyheksowym? Że ma dwie głowy? Spokojnie, animacja obejmuje wszystkie trzy heksy.

Saki PW
29 grudnia 2013, 18:21
Nie no, mi w niczym nie przeszkadza, po prostu rozwijam jakoś propozycję Fandora.

Nie wiedziałem, na jakim polu chcecie go nerfić, stąd takie sugestie.

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 18:40
Obniżymy mu statystyki, coby nie był niezniszczalny. ;P Umiejętności zostawimy, co najwyżej zabierzemy mu brak kontrataku.

Aayren PW
29 grudnia 2013, 21:42
Noo, ta pijawka to mnie zaskoczyła muszę przyznać. Ale gdy szok przeszedł, to pochwalam koncepcję, czekam na więcej ;)

Aha, no i HP tego 2lvl goblina... Jeśli go będziecie nerfić w czasie balansu, to sugeruję pozbyć się tego w pierwszej kolejności, bo nic w jego budowie nie wskazuje skąd taka przewaga od Krewodzkiego kuzyna. Taki tam, szczegół drugoplanowy ;)

Nerevar PW
29 grudnia 2013, 21:54
Cytat:
Jeśli go będziecie nerfić w czasie balansu, to sugeruję pozbyć się tego w pierwszej kolejności, bo nic w jego budowie nie wskazuje skąd taka przewaga od Krewodzkiego kuzyna.
Oczywiście nic też nie wskazuje na powód, dla którego mnisi czy miecznicy są kilkukrotnie wytrzymalsi od halabardników, a kamienny golem wytrzyma tyle samo, co cherlawy magik ;)

TopFunny525 PW
29 grudnia 2013, 22:02
Nerevar:
Oczywiście nic też nie wskazuje na powód, dla którego mnisi czy miecznicy są kilkukrotnie wytrzymalsi od halabardników, a kamienny golem wytrzyma tyle samo, co cherlawy magik ;)

Oh jeez, grając w Heroes V kilkukrotnie zauważyłem, że gwardziści (1 lvl jednostka fortecy) byli w stanie więcej wytrzymać niż w magowie z akademii, więc sądzę, że problemy dotyczące "sytuacji zdrowotnej" jednostek możemy raczej zostawić na boku xD. Bardziej bym był za tym, aby zmienić mu statystyki obrony, bo to to moim zdaniem jest zbyt mocne jak na czwarty lvl. :P

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 22:23
Aayren:
Jeśli go będziecie nerfić w czasie balansu
Na pewno nie będziemy go nerfić, obecnie z testów wynika nawet, że jest mało opłacalny w rekrutacji.

Aayren PW
29 grudnia 2013, 22:40
To mi przypomniało - skoro już wrzucie jednostki, to bądźcie tak dobrzy i wrzucajcie też koszty tych stworzonek i opcjonalnie które otrzymają budynek hordy :)

Co do goblina cofam - on ma beret! Każdy porządny komando ma beret i dzięki temu wytrzymuje 3 razy więcej niż normalny przedstawiciel gatunku. O ja nieszczęsny, gdzież ja miałem oczy!
Oczywiście, czemu koniochłop ma 8hp a koń+chłop ma 110hp, to jest pytanie trudne do wyjaśnienia, ale czy nie uważacie, że patrząc z perspektywy lat, można było tego uniknąć? Nie uważacie, że mając przed sobą dwa niemal identyczne stworzenia, fajnie by było gdyby takie hp też było bardziej podobne? Czy niedopatrzenie/przeoczenie kogoś innego, to wystarczający powód byśmy i my machnęli ręką?...
Może i tak :p
W takim razie jak go będziecie boostować... Nie dawajcie do hp! Taka moja, w sumie nie podparta niczym logicznym prośba :p

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2013, 22:46
Aayren:
Co do goblina cofam - on ma beret!
Nie ma.

Aayren PW
29 grudnia 2013, 22:49
No jak nie? A co to to czarne? Nie brud na moim ekranie, sprawdzałem! Ale to czapka jakaś nie? Włosy?
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel