Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 142 - 143 - 144

Trith PW
26 grudnia 2013, 23:09
Cytat:
Na pierwszy poziom nie ma reguły by był humanoid
Pisanej reguły w jakiejś biblii danej modderom przez NWC rzeczywiście nie ma o tym wzmianki. Ale równie dobrze można negować to, że wszyscy bohaterowie na mapie i na polu walki występują na koniach.
To są schematy, a to co się wybija na ich tle po prostu wygląda dziwnie. (jak na przykład nagle bohater na podwodnym kaczko-dinozaurze.)

Kammer PW
26 grudnia 2013, 23:22
Ullialnor, szkic takiego miasta prawie technologicznego zamieściłem tutaj. Ostatecznie można by spróbować zmiksować te dwa pomysły i zobaczyć, co by z tego wyszło. Golemy parowe? Wiktoriańskie krasnoludy? Nie brzmi to chyba aż tak źle?

witchking PW
27 grudnia 2013, 00:06
Poziom 2: Awanturnik / Najemnik



Mimo potężnej mocy w rękach Kastore'a, gobliny trudno było zebrać w zdyscyplinowaną armię. Za królem Deyji poszły bandy awanturników i najemników, którzy, choć uzbrojeni w starożytne artefakty, stanowią zagrożenie tylko w większych grupach.

rtx PW
27 grudnia 2013, 01:14
Oooo...
A będą nowe budynki?
Bardzo mi się podobają jednostki, aczkolwiek umiejętność 1 poziomu jest chyba OP.

Alistair PW
27 grudnia 2013, 01:19
Hobbit:
coś w miarę inteligentnego

A od kiedy pospolici żołnierze muszą być inteligentni, skoro z reguły to zwykłe mięso armatnie? Ma słuchać rozkazów i tyle.

Kammer PW
27 grudnia 2013, 01:27
Rozkaz 227?

Ciekawi mnie, jakie zmiany zajdą na wyższych poziomach, które to przecież głównie definiują klimat frakcji.

AmiDaDeer PW
27 grudnia 2013, 02:01
rtx:
A będą nowe budynki?
Będą. Tylko jeszcze nie wiemy kiedy. :P

J. M. Sower PW
27 grudnia 2013, 11:41
Co do budynków to pewnie się przydam ;P ? Postaram się zrealizować dziś to ostatnie zlecenie ;P. A tak odbiegając od tematu, to co ze stronką ZGOPu?

witchking PW
27 grudnia 2013, 12:16
@J. M. Sower Twoja pomoc zawsze jest mile widziana:) Co do zgopu to Hiro niestety nie daje znaku życia.

Fandor PW
27 grudnia 2013, 13:33
Goblin, no cóż wiem, że potraficie go zrobić dużo lepiej :D Umiejętność dobra, bo faktycznie widać, że podstawa nie poradzi sobie w zwarciu (chociaż nawet do ulepszenia tak wyglądającego mam takie zastrzeżenia). Ogólnie czekam na następne jednostki z wielką niecierpliwością.
PS: J.M. Sower Na budynki tym bardziej :D

J. M. Sower PW
27 grudnia 2013, 14:17
Jako że to zdjątko opublikowałem jedynie na łamach niedostępnego aktualnie forum ZGOPu umieszczam je tu, wraz z moją próbą (wydaje mi się, że w miarę udaną) wykorzystania Photoshopa do robienia zdjęć 3D :D.


Orzie PW
27 grudnia 2013, 15:44
Excellent goblins! Very impressive.

Saki PW
27 grudnia 2013, 17:14
Co do goblinów i kwestii nazewnictwa - nie lepiej, niż "Thug" brzmiałoby "Brawler"? Nie wiem,może to tylko ja, ale choć "Brawler" też nie jest słowem perfekcyjnym, zdaje się brzmieć lepiej, niż "Thug". Ten drugi kojarzy mi się bardziej po prostu z oprychem. Ewentualnie moglibyście zastosować "Mercenary" > "Hired Gun", czy odwrotnie (właściwie to raczej odwrotnie, bo "Mercenary" raczej nasuwa skojarzenia z kimś, kto zajmuje się walką najemną zawodowo, zaś "Hired Gun" to raczej bandzior do wynajęcia);p

AmiDaDeer PW
27 grudnia 2013, 17:20
"Brawler" kojarzy mi się raczej z czymś co walczy wręcz, a nie ze strzelcem. "Thug" dobrze oddaje charakter tej jednostki na moje ucho.

rtx PW
27 grudnia 2013, 18:57
Skojarzenia to każdy ma inne - mi z kolei Thug kojarzy się z czymś co walczy wręcz, a Brawler z jakimś zapitym osiłkiem z karczmy. :P
Grunt za to w moim subiektywnym odczuciu kojarzy się z takim głąbem z karabinem.

AmiDaDeer PW
27 grudnia 2013, 19:22
rtx:
Skojarzenia to każdy ma inne
Anglojęzyczni mają raczej te same. :P "Thug" znaczy tyle co zbir, a choć "brawler" można przetłumaczyć jako "zawadiaka", to jednak "brawl" znaczy bójka, a ci akurat raczej strzelają niż się biją. :P

witchking PW
27 grudnia 2013, 19:56
Szukamy chętnych do testowania balansu. Zależy nam na ludziach którzy grają turniejowo, albo często na hot seat. Dobrze by było gdyby informowali nas o wynikach starć. Czy ktoś chciałby pomóc?

Shin0bi PW
27 grudnia 2013, 20:07
Ja jestem chętny, grałem turniejowo i mam sporą ekipę znajomych z WCL którzy również chętnie by potestowali. A w VCMI w ogóle jest lan (hamachi, gameranger itp), czy trzeba hot seat?

witchking PW
28 grudnia 2013, 01:18
Pirotechnik / Piromaniak



Po klęsce Kreegan w wojnie o ostrze armageddonu część gogów zamiast wrócić do wymiaru ognia przyłączyła się do armii Kastore'a. Ich natura w połączeniu z artefaktami starożytnych pozwala rozpętać na polu bitwy piekło.

Fandor PW
28 grudnia 2013, 01:33
Tego brakował im od początku, ataku kilku heksów ogniem. Będą atakować 2 czy może 3 heksy? :3 To może mieć ciekawe rozwiązania taktyczne, ale być też przekleństwem dla naszych jak i u oryginalnych gogów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel