Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 142 - 143 - 144

Czarexin PW
11 lipca 2013, 20:18
Brawo! Nieźle Ci to wyszło.

Drwal PW
11 lipca 2013, 21:01
No również uważam, że lepiej chociaż tamten też akurat nie był zły. :)

witchking PW
12 lipca 2013, 10:57


W zestawieniu z oryginalnym portretem zdaje mi się specjalnie nie odstawać, ale oceńcie sami.

Czarexin PW
12 lipca 2013, 12:21
Według mnie pasuje dobrze, tylko trochę dziwne są te oczy.

witchking PW
12 lipca 2013, 12:49
Dorobiłem jeszcze takie:

Warmonger PW
12 lipca 2013, 14:01
Dobra jakość. Ten w czerwonym bez nosa wygląda trochę zbyt dziwacznie jak na mój gust, ale trzyma klimat.

Panieka z goglami bardziej w stylu steampunk, ale wygląda nieźle.

witchking PW
12 lipca 2013, 14:31

Lord Xeen PW
12 lipca 2013, 15:12
Moim skromnym zdaniem postać bliźniaczo przypominająca red skulla ( marvel universe ) jest trochę nie na miejscu :/

Drwal PW
12 lipca 2013, 15:17
Są klimatyczne, a to najważniejsze. Jak je widzę to jestem w stanie sobie wyobrazić, że pochodzą z Forge. Ten ostatni także spoko, ale no troszkę za dużo wolnej przestrzeni na nim. Twarz powinna być chyba bardziej w centrum.

witchking PW
12 lipca 2013, 15:35

poprawiłem

I zrobiłem takiego minotaura a właściwie dwa:


Edit: poprawiłem też tego z maską. Widać go na końcu.

Drwal PW
13 lipca 2013, 14:22
Poprawiona wersja o niebo lepsza. Minotaur trochę jak Alf wygląda, ale takie odbieganie o schematu dodaje urozmaicenia, nie każdy bohater musi być przecież przystojny jak Christian. :]

Obserwator PW
14 lipca 2013, 14:02
Jak się wam podobają te wersje budynków na mapie:

link

Edit: Link do pobrania defów: http://www.speedyshare.com/PKzHv/siedliska2.0.rar

Czarexin PW
14 lipca 2013, 14:31
Myślę, że dobrze pasują tylko ten pas startowy trochę nie za bardzo.

witchking PW
17 lipca 2013, 11:00
Odrobinę o postępach w projekcie: http://zgop.net/viewtopic.php?f=23&t=21

Wprowadziliśmy sporo zmian i mam nadzieje, że niedługo będzie można zobaczyć je w grze;)

Kastore PW
17 lipca 2013, 12:12
3. poziom - moim zdaniem lepszy niż Pyro. Jednakże dużo gogów pracowało dla Kreegan. Czy nie powoduje to błędów fabularnych?
4. poziom - nie za dużo tego żelastwa (zwłaszcza w wersji ulepszonej)?
7. poziom - nie wiem co to miało być. Jest po prostu paskudne i nijak pasuje do Forge.

Co do ewentualnego tła w menu - byłbym za tym drugim.

AmiDaDeer PW
17 lipca 2013, 13:01
Kastore_pl:
Jednakże dużo gogów pracowało dla Kreegan. Czy nie powoduje to błędów fabularnych?
Dużo ogrów pracowało dla Kilgora i to błędów fabularnych nie wywołuje. Poza tym one pochodzą z wymiaru ognia i żyją również w Dolinie Kurhanów oraz w strefie wylęgu w Deyji.

Kastore_pl:
4. poziom - nie za dużo tego żelastwa (zwłaszcza w wersji ulepszonej)?
Nie.
Sorry, to ma być żelastwo, więc go musi być właśnie tyle. :P

Kastore_pl:
Co do ewentualnego tła w menu - byłbym za tym drugim.
To i tak był raczej fanart, a nie oficjalna wersja czegokolwiek - nie do końca więc rozumiem dlaczego witch w ogóle tam to wrzucił. :P Jeśli jakieś nowe tło do menu się pojawi, to będzie to praca autorska.

Saki PW
17 lipca 2013, 14:47
Hm... Średnio przekonuje mnie ten line-up. Dziwi mnie troszkę, że najpowszechniejsza rasa, jaką są ludzie, nie ma tu swojego reprezentanta. IMHO, zmienianie pyro w goga, choć wygląda atrakcyjnie i sens jakiś niby ma - jest zbędne. Szkoda też, że na 7 poziomie nie pojawi się jakaś całkowicie mechaniczna jednostka - to bardzo fajny koncept i przynajmniej jeden poziom miałby monstrum rdzennie pochodzące z Forge.

Gog, jak już mówiłem, wygląda bardzo w porządku.

Gryfy - te blachy w dolnej części skrzydeł wyglądają dla mnie trochę dziwnie(no i sama koncepcja wymiany normalnych skrzydeł gryfa na mechaniczne nie ma dla mnie jakiegoś nadmiernego sensu, zważywszy na to, że i bez mechanicznych wspomagaczy były bardzo szybkie. Podobnie można by rozpatrywać Naga Tank, jednak otrzymała ona - zgodnie ze szkicem - broń palną, co ma większy sens). Czemu poprawiać im skrzydła, które mają się bardzo dobrze, a nie zaimplementować im czegoś, co zwiększyłoby siłę ich dzioba? W końcu to właśnie nim atakuje, jeśli więc mógłby nim kroić wszystko, miałoby to większy sens.

Koncepcja na zwiększenie siły rażenia laserów beholdera baaaaaardzo fajna - jednak sam projekt wygląda... mniej przerażająco, a bardziej zabawnie. No i - widziałaby mi się jakaś czysto mechaniczna konstrukcja(a przynajmniej bez widocznej jednostki, która jest nam już znana, bo obsługa byłaby raczej niezbędna)...

Ach, właśnie - czy zmiana line-upu będzie wiązała się ze zmianą graficzną w mieście? Aktualnie niezbyt widzę odpowiednie siedlisko dla gryfów.

Kastore PW
17 lipca 2013, 14:57
Hobbit:
Nie.
Sorry, to ma być żelastwo, więc go musi być właśnie tyle.
Ale czy jesteś pewien? :P
Tak na poważnie, przecież on wygląda co najmniej śmiesznie. Jak coś, co urwało się z Dawn of War.

Mój line-up z wykorzystaniem tych jednostek wyglądałby tak:
1. lvl. - gobliny,
2. lvl. - zombie,
3. lvl. - gogi (tudzież pyro),
4. lvl. - ogry /alternatywa/ gryfy
5. lvl. - minotaury
6. lvl. - naga tank
7. lvl. - android /alternatywa/ beholder (jeżeli dostaną jakiś bardziej sensowny model)

satyr64 PW
17 lipca 2013, 15:04
A czy Forge nie może mieć swojego czegoś oryginalnego? tylko takie doczepianie żelaza do jednostek. Ten pyro to był naprawdę fajny pomysł, nie rozumiem dlaczego z niego rezygnujecie.

witchking PW
17 lipca 2013, 15:17
Naga nie może być na 6 bo nie da się jej ułożyć sensownych parametrów. Albo będzie słabsza od oryginalnej nagi albo będzie hiperekstraturbomegapotężna. Zastosowanie prostego schematu i podniesienie jednostek o jeden poziom wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.

Osobiście wole gogi od pyro, ludzi i tak jest za wiele w homm. Dodatkowym problemem pyro jest brak defa dla ulepszenia.

W każdej paczce daje jednostki z poprzednich wersji więc każdy może sobie wedle uznania zmienić.

strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel