Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 142 - 143 - 144

Chad PW
9 maja 2013, 07:20
@Up czyżby reaktywacja Bastionu?

Zibi17k PW
9 maja 2013, 10:31
Kastore_pl:
Kobold, kościany szkielet ;)
zielony mnich, lodowy rycerz i cień nie widzę defa
wielki szaman i megasmok trochę tak na siłę robione zbyt podobne do istniejących
wilk wciąż liczę, że ktoś zajmie się projektem Roman Town ;)
Drwal:
Ptaki, rycerz z korbaczem ;)
ta bestia i "lew" nie przypadły mi do gustu
i te egipskie mogą być (w bastionie ich nie widzę http://i37.tinypic.com/5eftkg.gif raczej widzę tylko zamiast lwów i słoni krokodyle i skorpiony)

Kastore PW
9 maja 2013, 16:20
Zibi17k:
zielony mnich, lodowy rycerz i cień nie widzę defa
Def jest, nie widzisz screena z nimi. :P
Zibi17k:
wielki szaman i megasmok trochę tak na siłę robione zbyt podobne do istniejących
Wielki szaman jest całkiem dobry, a Megasmok... no... może. :P
Zibi17k:
Ptaki, rycerz z korbaczem
Zgadzam się, ale ten czarny ptak jest zbyt gumowy. Rycerz to tak naprawdę giermek z jednej z pierwszych HotA. Jeżeli Witch chciałby go dodać to na staty proponuję:

Giermek LVL3 Att-7 Def-10 Dam-2-5 Hp-30 Spe-6 Gro-8 Cos-220 Ab: stale pod wpływem zaklęcia tarcza (zaaw. -30% zadawanych obrażeń)

Fandor PW
9 maja 2013, 17:47
Szczerze to sam chcę zrobić dla nich statystyki (w sumie już ma ale jeszcze patrze czy są dobrze zbalansowane) i zastanawiam się nad 1 siedliskiem dla nich (coś jak to krasnali w Master of Puppets).

Kastore PW
9 maja 2013, 17:53
fandor510:
zastanawiam się nad 1 siedliskiem dla nich (coś jak to krasnali w Master of Puppets).
Eee... Jakim siedliskiem?
fandor510:
Szczerze to sam chcę zrobić dla nich statystyki (w sumie już ma ale jeszcze patrze czy są dobrze zbalansowane)
Kto ma? Wyjaśnij swojego posta jakoś logicznie, bo ja go nie rozumiem. :P

witchking PW
9 maja 2013, 18:02
Nie przejmuj się bo ja też nie rozumiem;p

Giermka widziałbym jako alternatywe miecznika albo kusznika.

Fandor PW
9 maja 2013, 18:03
Wymyśliłem już statystyki tylko je jeszcze balansuje żeby nie były ani za silne ani za słabe. A siedlisko w Master of Puppets jedno siedlisko dostały 4 jednostki krasnoludów i chodziło by mi o coś podobnego i chyba już coś dobrego znalazłem w takich klimatach ale nie jestem pewny (może jeszcze znajdę coś lepszego).

witchking PW
9 maja 2013, 18:09
Obawiam się, że takiego multisiedliska jeszcze nie da się zrobić w vcmi, ale w przyszłości czemu nie;)

Hayven PW
9 maja 2013, 18:40
A co z Fabryką Golemów? :D Też jest to poczwórne siedlisko :D

AmiDaDeer PW
9 maja 2013, 19:28
...którego nie wprowadziło VCMI. :P

Kastore PW
9 maja 2013, 21:55
witchking:
Giermka widziałbym jako alternatywe miecznika albo kusznika.
W HotA miał być alternatywą gryfa. :P

Fandor PW
9 maja 2013, 22:58
Nie jestem pewny, ale jeżeli w VCMI są wszystkie jednostki neutralne z woga, to powinni wśród nich być wysłannicy żywiołów, więc jest chyba wprowadzone siedlisko skoncentrowanej natury ale pewności nie mam.

Hayven PW
10 maja 2013, 06:53
Nie, chyba nie. A nawet gdyby, to by było wprowadzone przez WoG-a, a nie przez VCMI :D

AmiDaDeer PW
10 maja 2013, 15:54
Kwestia tego, że multisiedlisko w VCMI może być hardcoded, czyli niekoniecznie dostępne dla przeciętnego użytkownika. :P

Drwal PW
11 maja 2013, 14:35
Nie no myślę, że w najbliższych wersjach będzie to możliwe. To dość istotny element, po to jest właśnie VCMI by w H3 takich hardcoded rzeczy było jak najmniej. Mam nadzieję Warmonger zaspokoi naszą ciekawość w tej kwestii. :)

Warmonger PW
11 maja 2013, 15:21
Na razie nie ma możliwości dodania żadnych budynków na mapie przygody. Nowe siedliska stworzeń to tymczasowe rozwiązanie dodane tylko po to, by nowe miasta sensownie działały.

Nie planujemy dodawania nowych elementów w najbliższym czasie. Najpierw trzeba usprawnić i dopracować ten system, który mamy :) W wersji 0.93 pojawią się takie rozwiązania, jak usunięcie indeksów grafik, możliwość zmiany w oryginalnych plikach przez mody oraz niezależność od WoGa :)

AmiDaDeer PW
14 maja 2013, 19:57
Kiedy grupa don_ko zajmująca się produkcją Forge postanowiła wymienić Jump Troopera na inną jednostkę, przejrzeliśmy wraz z Witchkingiem na oczy i uznaliśmy, że również musimy na piąty poziom dać coś innego. Po namyśle zadecydowaliśmy, że tą nową jednostką będzie Candle Creeper!



Świeczkowe pełzaki są pewnie niektórym znane z Might and Magic 3. Kiedy Kastore wraz z towarzyszami wylatywali z Terry, na pokład Lincolna wkradło się parę tych stworów i przebyło całą drogę aż na Enroth. Kastore dowiedział się o ich istnieniu, ale zamiast je tępić pozwolił im się swobodnie rozmnażać. Podczas odtwarzania Niebiańskich Kuźni wzmocnił te stwory o parę gadżetów technologicznych i włączył je w skład swojej armii. Teraz świeczkowe pełzaki, idąc ramię w ramię z wojskami Forge, wzbudzają postrach na całym Antagarichu...

Shin0bi PW
14 maja 2013, 20:01
JEST FANTASTYCZNY, DAJCIE GO NA JEDNOSTKĘ NEUTRALNĄ, BŁAGAM!

Serio, nie żartuję! Bardzo ciekawy! :D

Zibi17k PW
14 maja 2013, 20:10
Nie rozumiem chcecie usunąć latającego minosa z Forge? Moją ulubioną jednostkę? ;(

Kastore PW
14 maja 2013, 20:11
No błagam was! Co wy, chcecie zrobić kolejny jadowity pomiot... i to na piąty poziom?

Hobbit:
Kiedy grupa don_ko zajmująca się produkcją Forge postanowiła wymienić Jump Troopera na inną jednostkę, przejrzeliśmy wraz z Witchkingiem na oczy i uznaliśmy, że również musimy na piąty poziom dać coś innego.
Przepraszam, jaka była reakcja na "drona"? Przypomnę klik (zwłaszcza pierwszy komentarz).

Inny przykład:
Shin0bi:
JEST FANTASTYCZNY, DAJCIE GO NA JEDNOSTKĘ NEUTRALNĄ
Nie świrujcie pawiana. Jak niby pełzająca świeczka ma dobrze pasować do Forge?
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel