Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 142 - 143 - 144

Hayven PW
3 maja 2013, 15:34
@Chad

Jeden robotnik wykopie dół o przekroju jednego metra w 2 godziny. W jakim czasie taki sam dół wykopie 8 robotników?

Pomyśl i odnieś odpowiedź do swojej ostatniej wypowiedzi :P

Chad PW
3 maja 2013, 15:43
2 godziny = 1 robotnik?
w takim razie 8 robotników to będzie 8 razy szybciej, 15 minut :)

EDIT: zapomniałem o tym by nałożyć poprawkę na to że jeżeli to Polski robotnik to i tak będzie to 2 godziny, gdyż tylko jeden będzie pracować a reszta będzie pić :)

Dru PW
3 maja 2013, 16:30
Well, jak dla mnie możecie robić swoją wersje Forge, ale jak już mówiłem jeśli macie tyle energii i zapału w stworzeniu czegoś kreatywnego to sensowniej było by to wykorzystać w tworzeniu czegoś nowego i innego co również jest warte stworzenia zamiast robić to samo co inni. Nieważne kto rozpoczął projekt Kuźni pierwszy, lepiej w pierwszej kolejności zająć się Vori, a potem wrócić do Forge, nawet jeśli byłby już stworzony, o ile macie taką potrzebę :P

Najbliższy przykład to Regna z TI. Projekt rozpoczął się w 2007 roku, trochę prac zostało zrobionych, potem pojawiła się HoTa z Cove. Regna po prostu była gorsza jakościowo w stosunku do Cove i TI się rozpadło. Nawet jakby Regna wyszła grywalna to co byście wybrali? Cove czy Regne z TI? A praca jaka została w projekt włożona poszła na marne. Różnica jest taka, że podczas tworzenia Regny nikt jeszcze nie słyszał o Cove, tutaj wiadomo jakie plany ma HoTa, a i tak chcecie robić to samo miasto...

Takie jest moje zdanie, ale oczywiście to Wasz wybór ;)

Drwal PW
3 maja 2013, 17:55
Zgroza, dosłownie jak to się czyta. Mam wielki szacunek dla Dru i tego co zrobił dla rozwoju moddowania H3, ale no nie zgadzam się całkowicie. Chłopakom sprawia to frajdę, zainteresowanie fanów jest bardzo duże, są oni owtarci na propozycje, każdy może swoją cegiełkę dorzucić. Efekt prac jest naprawde imponujący, znacznie przewyższa dotychczasowe inne projekty. I co, porzucić to bo HotA zrobi to lepiej? Może Legii dajmy tytuł mistrza Polski przed sezonem, Vettelowi w F1, a Kliczce nie szukajmy żadnych przeciwników bo i tak go nikt nie pokona. Dajmy szanse chłopakom:) Narazie nie wygląda to gorzej, ba wygląda to świetnie. Trzymam za nich kciuki, mocno nie chwale bo spoczną na laurach. :]

AmiDaDeer PW
3 maja 2013, 18:00
Temat oczyszczony. Nie radzę wracać w tym wątku ani do Vori, ani do tego czy ktoś powiedział coś ironicznego czy nie. Dziękuję.

Chad PW
3 maja 2013, 21:18
@Drwal zgadzam się z Tobą, Dru raczej przegiął ale trudno, żyje się dalej, nie mogę się doczekać gotowego Vori stworzonego przez Dru ale to nie ten temat ;)

witchking PW
6 maja 2013, 13:11
Siedliska są pierwsza klasa;) Wielkie dzięki Obserwatorze:)

Wersja 0.3a:
http://www.speedyshare.com/4At5f/forge-0.3a.rar
Zmiany:
-Siedliska by Obserwator
-Bohater na mapie by Trith
-Drobne poprawki w bohaterach

Macie może jakieś propozycje na neutralne stworzenia? Jeśli tak to prosiłbym o wstawianie defów i propozycji statystyk.

Z ogłoszeń drobnych szukam kogoś do pomocy z plikami json, chętnych zapraszam do współpracy.

Obserwator PW
7 maja 2013, 16:05
@witchking A co to za siedlisko podpisane AVGnomd?

witchking PW
7 maja 2013, 16:38
Pozostałość po ekipie Sowera. Siedlisko kreegan wyciągnięte z MM7. Zostawiłem je bo myślę, że kiedyś może się przydać;)

AmiDaDeer PW
7 maja 2013, 17:11
Muzyka też została zmieniona. Choć pewnie nie ostatni raz...

Warmonger PW
7 maja 2013, 20:38
No no, aktualna wersja wygląda całkiem przyzwoicie. Oby tak dalej :)

J. M. Sower PW
7 maja 2013, 20:40
Siedlisko Kreegan wprowadziłem z nadzieją na powstanie kampanii. W paczce chyba nie umieściłem def'a samej jednostki, więc jak będziesz go potrzebował to daj znać.

Hayven PW
7 maja 2013, 20:59
Forge mi nie działa :< Korzystam z ERY, jakby co. A, i jeszcze jedno - czemu możemy sobie wybrać dowolnego bohatera zamiast Maximusa na tej pierwszej mapce?

AmiDaDeer PW
7 maja 2013, 21:04
Hayven:
Korzystam z ERY, jakby co.
Korzystaj z VCMI, jakby co.

Kastore PW
7 maja 2013, 21:09
Hayven:
A i jeszcze jedno - czemu możemy sobie wybrać dowolnego bohatera zamiast Maximusa na tej pierwszej mapce?
Ponieważ edytor nie ma jeszcze wspomagania VCMI (czyt. nie można tam wybrać żadnego bohatera Forge). Poza tym tak naprawdę to w Kuźni Maximus nie został jeszcze nawet wprowadzony.

witchking PW
7 maja 2013, 23:29
Dzięki Sower ale mam defa Kreegana:) Masz może pomysł na jego statystyki?

Kastore PW
8 maja 2013, 07:55
Po co nam Kreeganin, skoro w grze są już diabły?

witchking PW
8 maja 2013, 09:21
Diabły to elita kreegan a Sower podrzucił robotnika. Różnica jest mniej więcej taka jak chłop a miecznik.

Kastore PW
8 maja 2013, 12:43
witchking:
Diabły to elita kreegan
Wcale nie. Diabły to enrothańska (?) nazwa Kreegan, a nie określenie kreegańskiej elity. Jeżeli już to taki Kreeganin robotnik powinien nazywać się Diabeł robotnik, Mniejszy Diabeł lub Demidiabeł. Ta pierwsza jest najgorsza, bo wtedy do zwykłych diabłów trzeba by dodać "wojownik".
witchking:
Różnica jest mniej więcej taka jak chłop a miecznik.
Dodajmy, że jest to chłop niezwykle silny i znający się na magii ognia. Na staty proponuję:

LVL5 Att-17 Def-12 Dam-15-20 Sho-24 Hp-55 Spe-9 Gro-3 Cos-700 Ab: strzelec, odp. na magię ognia, przeciwnik nie kontratakuje, pełna skuteczność w walce wręcz, czary ofensywne oparte na magii ognia leczą go (bez wskrzeszania)

witchking PW
8 maja 2013, 12:50
Diabły pojawiające się w homm 3 to prawdopodobnie elita. Temat ten był już wałkowany na forum i myślę, że nie ma co tu do niego wracać.

Przykład z chłopem i miecznikiem miał pokazać, że mimo tej samej rasy siła jednostek może być różna.
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel