Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
11 kwietnia 2013, 15:55
Kastore_pl:
To byli szaleni naukowcy
:P

Określenie "szalony naukowiec" nie musi oznaczać wcale technika. Agar i Clanker jak najbardziej pod to pojęcie się kwalifikują - zwłaszcza Agar, dla którego Forge z mechaniczno-organicznymi mieszankami stworzeń (2 i 6 poziom) byłoby wręcz rajem na ziemi.

Taki właśnie szalony doktorek na commandera pasowałby jak dla mnie idealnie. Kwestia dobrego jego zobrazowania.

Kastore PW
11 kwietnia 2013, 16:03
Hobbit:
To byli szaleni naukowcy
Zjadłem jedno słowo i już zupełnie inny sens.:P Już poprawiam.
Hobbit:
Określenie "szalony naukowiec" nie musi oznaczać wcale technika.
Tak, ale w kontekście Forge takie skojarzenie nasuwa się pierwsze.

desmond PW
11 kwietnia 2013, 16:03
Cytat:
A skoro już o propozycjach pisze, to chętnie posłucham ich na temat dowódcy

Może goblin z siódemki.

Zibi17k PW
11 kwietnia 2013, 16:41
Hobbit a co myślisz o ty bo chyba nie doczytałeś jak zedytowałem
Albo można dowódce zapożyczyć od Ukraińskiego Forge (4 poziomowy stwór) http://savepic.net/759613.jpg

AmiDaDeer PW
11 kwietnia 2013, 18:17
Mimo wszystko unikałbym ripów z MM7 i próbował zrobić coś oryginalnego... Ale ktoś właśnie taki mógłby się nadawać. Może nieco ciężej uzbrojony.

Zibi17k PW
15 kwietnia 2013, 19:55
Pomysł na dowódcę (2 post)
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=8474&pagenumber=49

Kastore PW
15 kwietnia 2013, 21:07
To miał być żart? W drugim poście nic nie ma.

desmond PW
15 kwietnia 2013, 21:18
Kastore_pl link ma błąd (tak to jest, jak się nie stosuje tagów); chodzi o stronę 49 i drugi obrazek, czyli:

Trith PW
15 kwietnia 2013, 21:34
To nie jest dobry pomysł. Nawet coś wymodelowane w oparciu o ten właśnie koncept byłoby po prostu kiepskie. Strzelba, piła łańcuchowa zamiast ręki i granatowy worek na głowie... Not really, nie wygląda mi to na budzącego respekt dowódcę.

Facet z miotaczem z MM7 to dla mnie chyba jedyna sensowna opcja.

Kastore PW
15 kwietnia 2013, 22:23
Trith:
Facet z miotaczem z MM7 to dla mnie chyba jedyna sensowna opcja.
Tak, ten gość wie jak sprawić ból. :P

Drwal PW
15 kwietnia 2013, 23:59
Ani jeden ani drugi nie pasuje. To pierwsze wygląda jak jednostka 1-2 poziomu, a nie dumny dowódca. Co do tej jednostki z MM to mam gdzieś jej def, aczkolwiek zupełnie nie pasuje według mnie stylistycznie do pozostałych jednostek z The Forge. Radziłbym szukać dalej. ;)

AmiDaDeer PW
16 kwietnia 2013, 00:12
Zelektryzowany wampir.

Mówię serio.

Kastore PW
16 kwietnia 2013, 17:43
Drwal:
Co do tej jednostki z MM to mam gdzieś jej def, aczkolwiek zupełnie nie pasuje według mnie stylistycznie do pozostałych jednostek z The Forge. Radziłbym szukać dalej.
Jak na razie, żeby zastąpić zombiaka może być.
Hobbit:
Mówię serio.
A nie na niby?

Jon Snow PW
17 kwietnia 2013, 08:53
Ściągnąłem kiedyś Forge pod VCMI ale gryzło się z Preserve.
Czy istnieje wersja, która działa z pozostałymi trzema miastami bez problemu? :)

witchking PW
17 kwietnia 2013, 09:04
Forge działa z pozostałymi miastami bez problemu;p Gryzie się tylko z Preserve. Stan ten utrzyma się prawdopodobnie przez najbliższe wersje, bo chciałbym najpierw skończyć a dopiero potem dostosować do reszty miast.

Obserwatorze czy mógłbym Ciebie prosić o poprawienie siedlisk na mapie? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.

Chciałbym także dostosować balans. To jednak wymaga konkretnych testów. Prosiłbym o poinformowanie mnie o wynikach testów na konkretnych mapach i w konkretnych bitwach. Opis sprawowania się miasta może być bardziej miarodajny od suchej oceny statystyk (choć i to sobie cenie).

Poniżej wrzucam link po prawiący niektóre błędy.
http://www.speedyshare.com/33wwu/forge-0.2a.rar

Chętnie posłucham waszych sugestii na temat fabuły oraz zmian wychodzących poza samo miasto (mam tu na myśli przede wszystkim nowe jednostki neutralne oraz artefakty).


Shin0bi PW
17 kwietnia 2013, 13:09
Mógłbyś pokazać screeny z nowymi jednostkami neutralnymi? :)

witchking PW
17 kwietnia 2013, 13:17
Przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd;p Sugestie mają dotyczyć jednostek neutralnych które chcielibyście zobaczyć. Na tym etapie nie ma jeszcze żadnych nowych w modzie.

Zibi17k PW
17 kwietnia 2013, 14:43
witchking jeśli chodzi o nowe jednostki neutralne nie wiązał bym ich z Forge. Dał bym nowy mod tak jak zrobiłeś to z artefaktami ;) (wgrałem paczkę z VCMI, a nie z Forge jak trafi mi się mina odpiszę czy działa ;p)

Również nie wiem czy to jest możliwe, ale jakbyś robił nowy mod z neutralnymi jednostkami mógłbyś dać coś w stylu wybór, które jednostki konkretny gracz chce. Coś w stylu edytowania jakiegoś pliku konfiguracyjnego przykładowo "Blood Archer True or Folse)
Tylko nie wiem czy takie coś jest możliwe ;)

Obserwator PW
17 kwietnia 2013, 18:15
witchking nie ma sprawy, jak zrobię to wystawie link-a.

Co do balansu, na chwile obecną forge ma tylko jedną jednostkę latającą. W rezultacie ciężko będzie zamki zdobywało. Nie lepiej było zrównoważyć to dając np. Stinger-om umiejętności niszczenia murów?

Zibi17k PW
17 kwietnia 2013, 18:24
@up
Swietny pomysł :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel