Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 142 - 143 - 144

Kastore PW
31 marca 2013, 23:00
Trudno, będziemy mówić, że tak miało być. :D

Obserwator PW
1 kwietnia 2013, 00:46
Witam wszystkich (mój pierwszy post :P). Zamieszczam linka do def-a siedliska cyber-zombie zrobionego przez ze mnie. Stworzony został z grafik, których zostały od NWC.

link:
http://www.speedyshare.com/K94mW/zombiec.def

witchking PW
1 kwietnia 2013, 00:57
Dzięki wielkie:D prezentuje się nieźle:) Niedługo wrzucę nową paczkę:)

Obserwator PW
1 kwietnia 2013, 01:14
Z grafik które zostały spróbuje jeszcze zrobić defy do siedliska ogrów i juggernautów.

Ullialnor PW
1 kwietnia 2013, 20:56
A mamy motyw muzyczny miasta? Jeśli nie, to mogę coś podrzucić.

Kastore PW
1 kwietnia 2013, 21:22
Tak, mamy. I to jaki piękny... :P

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2013, 23:33
Właściwie to ten wrzucony przez Witcha jest roboczy - pewnie w następnej wersji usłyszycie coś zupełnie innego, autorskiego.

Obserwator PW
2 kwietnia 2013, 21:17
Umieszczam link do def-ów Stinger-a i Juggernaut-a:

http://www.speedyshare.com/f6HYk/siedliska.rar

witchking PW
2 kwietnia 2013, 21:25
Dobra robota:) Dzięki:)

Ullialnor PW
5 kwietnia 2013, 14:35
Mam pytanie co do wyglądu miasta. Czy te nowe budynki są oparte o te same grafiki co na poniższym zdjęciu? Widzę, że efekt różni się znacznie od tego "naszego" Forge.


AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2013, 14:39
Obserwatorze, te siedliska nie będą działały w grze. Są za duże i nie posiadają plików .msk/.msg, więc gra będzie wywalała przy ich pobieraniu.

J. M. Sower PW
5 kwietnia 2013, 14:58
W VCMI nie potrzeba plików msk i msg, tylko samych def'ów, a nowe siedliska zawsze mają wejście na ostatnim polu od góry i od lewej. Z wyświetlaniem budynku nie powinno być problemów.

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2013, 15:15
Wszystkie siedliska powinny zajmować dwa pola, coby nie wykrzaczały się na mapach losowych...

Warmonger PW
5 kwietnia 2013, 15:18
Jak na razie wszystkie obiekty mapy, które można dodać (siedliska, stworzenia, artefakty), mają identyczne maski, a pliki .msk, .msg nie są w ogóle wczytywane. Celowo je pominąłem, żeby uprościć sprawę ;). Argument o obiektach losowych oczywiście jest tu najważniejszy.

Kastore PW
5 kwietnia 2013, 20:07
Ullialnor:
Mam pytanie co do wyglądu miasta. Czy te nowe budynki są oparte o te same grafiki co na poniższym zdjęciu?
Ogólnie tak. To zdjęcie, które zamieściłaś to jeden z pierwszych proponowanych wyglądów miasta Forge w HotA. Jeden z pierwszych - i dlatego niektóre budynki są wzięte z Forge NWC tak, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Niemniej jednak można się tam dopatrzyć budynków zrobionych specjalnie na potrzeby HotA (np. 1.lvl. lub "tawerna").

Obserwator PW
5 kwietnia 2013, 20:41
Def-y stworzyłem wzorując się na def-ach w znajdujących się w katalogu forge. Jak będzie taka potrzeba to mogę stworzyć pomniejszone oraz z plikami msk i msg.

Fandor PW
6 kwietnia 2013, 09:34
Ja bym wolał żeby Hota wróciła do pierwszych swoich projektów Forge - zupełnie nie związanych z tymi od NWC, bo w tedy do VCMI będzie można niedługo dodać 2 miasta :D. A tak szczerze to chyba wolę ten widok który stworzył Wichking od tego Hotowego.

J. M. Sower PW
6 kwietnia 2013, 12:49
On go nie stworzył :/ ...

Tak w ogóle, u Witcha jest widok miasta prosto od NWC, z trzema wyjątkami.

witchking PW
6 kwietnia 2013, 15:41
Za sprawą Tritha dorobiliśmy się nowego minotaura:)

Kastore PW
6 kwietnia 2013, 16:32
Wygląda całkiem ładnie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel