Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144

Kastore PW
24 marca 2017, 08:11
Czy cokolwiek jeszcze się dzieje z tym modem?

avatar PW
24 marca 2017, 08:29
Nic się nie dzieje, gdyż mod jest praktycznie kompletny. A nikt nie potrafi (bądź nie chce) przetransformować go np. pod ERĘ, co mnie smuci.

Kastore PW
24 marca 2017, 10:05
Według mnie nie jest kompletny, patrząc choćby na portrety bohaterów.

Dren PW
24 marca 2017, 17:06
Może zabrzmię trochę grubiańsko, ale czy nie miała się jeszcze pojawić kampania? Znaczy się nie wiem czy VCMI pozwala dodać kampanię do gry (w sensie takiej jak np. SoD) a nie tych do załadowania

Nephretes PW
25 marca 2017, 12:27
VCMI nie pozwala na dodanie własnej kampanii, a ponadto nikt się nie zajmuje Forge od dłuższego czasu.

Kammer PW
25 marca 2017, 12:35
A co finalnie z tamtymi artefaktami od Hobbita?

zeryss PW
29 kwietnia 2017, 12:54
What is it?
http://www.vcmi.acidcave.net/sphinx/mini/overlords_weapons_by_perzo.png

Daractive PW
29 kwietnia 2017, 13:17
It's the old version of the 7th level unit for Forge, that has been changed in the proces. It can be found in the Creature Bank.

Edit: This seems to be even older version of the creature I'm thinking about. I don't think that this version was ever completed.

zeryss PW
29 kwietnia 2017, 13:31
There is no version in the bank http://www.vcmi.acidcave.net/sphinx/mini/overlords_weapons_by_perzo.png

Daractive PW
29 kwietnia 2017, 13:59
I don't think this version got ever relased (I saw jokes about it looking like UFO). The only one I saw downloadable is here: http://www.wog.acidcave.net/bank_stworow_13._inne_ii%2C_neutralne_i.html .

zeryss PW
29 kwietnia 2017, 15:29
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100716093144/mightandmagic/pl/images/b/b3/Forge_hero1_bigjocker.gif
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20100716093217/mightandmagic/pl/images/3/3d/Forge_hero2_bigjocker.gif

Someone has this def link?

Ursus PW
30 kwietnia 2017, 10:13
Wczoraj pierwszy raz zobaczyłem galerię w sekcji MTD w VCMI i zobaczyłem concept arty różnych jednostek dla Kuźni i chciałbym się spytać, czy pojawią się one w późniejszych wersjach miasta lub alternatywach (chodzi mi o np. mecha-wiwernę i mecha-ważkę)?

J. M. Sower PW
30 kwietnia 2017, 14:52
@Ursus, raczej traktowałbym to jedynie jako ciekawostkę. ;)

Lord Hawk PW
18 kwietnia 2018, 14:22
Mam propozycje na nowy lub zmienioną funkcje jednego z obecnych budynków specjalnych dla miasta [jak już będą mogły działać], coś w stylu "modernizator" czyli takie połączenie forta na wzgórzu z szkieletornią, a dokładnie budynek który przerabia/ulepsza jednostki z innych zamków na te z Forge [oczywiście za kasę], Awanturnik, Podpalacz, Kanonier i Podniebny Mocarz, ale także lvl 1 i 4, czyli budynek ulepszałby jednostki z poza Forge na te z Forge od 1-6 o 1 lvl, ale tylko kilka konkretnych, dla pozostałych byłby nie użyteczny i wyglądało by to tak:

1 Chłop -> Tarczownik [poza nekro Chłopi tu też by byli przydatni]
2 Goblin -> Awanturnik
3 Gog -> Podpalacz
4 Gryf -> zmechanizowany Gryf [ten z poprzednich wersji i planowany na alternatywy] oraz może Złe Oko -> wersja w mechu [też z poprzednich wersji], ale Gryf raczej wystarczy
5 Ogr -> Kanonier
6 Minotaur -> Podniebny Mocarz

Oczywiście tak samo wersje ulepszone [poza Chłopem], było by to ciekawe zarówno strategicznie jak i fabularnie, bo skoro miasto jest głównie stworzone z renegatów z innych miast, to dlaczego nie miało by to też tak działać że np. Minotaur z lochu walczący po naszej stronie, nie mógłby zostać wyszkolony by latać jetpackiem.
Co do balansu nie było by to przesadzone, gdyż wątpliwe było by mieć zawsze szanse przerabiać wszystkie jednostki, zwiększając tym wielkość armii dwukrotnie, a takie np. zdobycie Twierdzy i przerobieniu Goblinów i Ogrów aż tak przesądzające by nie było, zwłaszcza że ulepszało by się za kasę, ale zawsze można by było nieco zbalansować to nieco, zmniejszając przyrost jednostek 1-3, lekko polepszając statystyk i cenę, wtedy i miasto bliższe by było temu co miało być czyli technologicznie mocniejsze od pozostałych, ale mniej liczne w wojskach, ale dzięki najemnikom z innych wzrasta w siłę.

Andruids PW
18 kwietnia 2018, 14:51
Do puli jednostek z możliwością zamiany w Tarczownika dodałbym też pikinierów, mieczników i rozbójników albo chociaż tych ostatnich.

Ponadto, wydaje mi się, że Forge, jako miasto niezwykłe, mogłoby mieć możliwość zamiany wymienionych jednostek bez potrzeby budowy specjalnego budynku.

Kastore PW
18 kwietnia 2018, 15:29
A ten projekt jeszcze żyje?

Trith PW
18 kwietnia 2018, 15:32
A od czego niby jest nekromancja?

avatar PW
18 kwietnia 2018, 17:46
Ale czemu ma żyć/nie żyć? Na obecne możliwości techniczne projekt (bądź projekty) są skończone. A mod skończony z definicji jest 'nieżywy'. Jak pojawi się możliwość konfigurowania budynków specjalnych - to dorobią. Jak będzie możliwość robienia kampanii, to pewnie powstanie kampania. Na razie Forge i Factory jest w pełni grywalne.

Kastore PW
18 kwietnia 2018, 19:18
Nie wygląda jak skończony projekt.

avatar PW
18 kwietnia 2018, 19:29
Tak, wiem, nie podobają ci się portrety. Ale każdą fanowską produkcję można poprawiać w nieskończoność. Niemniej jednak obie wersje Forge są ukończone i grywalne, choć momentami ustępują jakością Cove.
strona: 1 - 2 - 3 ... 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel