Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 132 - 133 - 134 ... 142 - 143 - 144

Kastore PW
21 lipca 2015, 11:45
Wow, Sower, jaki cudowny awatar!



Ale dlaczego z brodą? :'

J. M. Sower PW
21 lipca 2015, 12:41
Ano ;), aczkolwiek przez brak edytora do VCMI, kampanii z udziałem Kastora jeszcze za szybko nie ujrzymy.

Jesteśmy już naprawdę blisko wydania wersji 1.0 moda - chyba reszta ekipy się zgodzi z taką numeracją ;) (kolejne wersje będą już rozszerzać moda do rangi większego dodatku - kampania itd.) Oczywiście nie twierdzę, że wydamy go w ciągu kilku dni, lecz jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to jeszcze w wakacje będzie można zagrać :3. Miejmy tylko nadzieję, że pójdzie gładko ;).

Aktualnie chyba największe z pozostałych zadań podjął Witchking - wprowadza całość prac do VCMI i przy okazji sprawdza ewentualne braki, które będziemy uzupełniać.

Bacus PW
21 lipca 2015, 13:45
Ten portret to chyba najlepszy z dotychczasowych portretów z Forge, no może jeszcze Flamius jest aż tak dobry. Jestem zauroczony :P

Morglin PW
21 lipca 2015, 19:01
Nigdy nie wyobrażałem sobie Kastore'a z brodą, a już na pewno nie spodziewałbym się, że będzie z nią wyglądał tak zaskakująco dobrze. Trochę mi tylko smutno, że będę mógł go podziwiać wyłącznie w kampaniach...

Poza tym cieszę się, że wreszcie miasto zostanie wypuszczone - i liczę, że po tych wszystkich latach i licznych poprawkach będzie dopracowane wręcz do perfekcji, niczym hotowska Przystań. Jaram się na samą myśl, że jeszcze w tym roku będę mógł eksterminować wrogie armie tymi świetnymi pijawkami ^^ i innymi naprawdę klimatycznymi jednostkami. Ekranu miasta też jestem niezmiernie ciekaw i mam nadzieję, że tym razem przypadnie do gustu znacznie większej ilości osób, tak byście nie musieli go po raz kolejny zmieniać... No i oczywiście jestem zadowolony, że wreszcie będę miał powód, by przysiąść do VCMI na troszkę dłużej (jeszcze gdybym doczekał się kiedyś doprowadzenia tej platformy do perfekcji, Hoty i WoG-a z pełnią ich możliwości, nowych grafik do WoG-a i wszystkich grafik z gry w HD... ech, rozmarzyłem się... :P).

Życzę wytrwałości przy wstawianiu grafik do gry. :)

J. M. Sower PW
21 lipca 2015, 19:15
Uprzedzam, że portret Kastora jest w nieco innej kolorystyce... no i oprócz braku zarostu ma On na nim nieco dłuższe uszy ;).

Ps. Morglinie, zawsze będzie można sobie nieco zmodyfikować moda, aby tacy bohaterowie byli zawsze dostępni ;). Może sami wydamy takiego sub-moda, bo też z chęcią zobaczyłbym Kastora na zwykłych mapkach :3.

Fandor PW
21 lipca 2015, 21:12
Sower nie bądź taki pokaż render Kastora w wysokiej rozdzielczości. :3
EDIT: No szkoda, ale faktycznie, jeżeli podczas premiery dostaniemy chociaż kilka renderów w wysokich rozdzielczościach to jeszcze bardziej nie będę mógł się doczekać moda. :3

J. M. Sower PW
21 lipca 2015, 21:36
To tylko portret w 2D ;). Nie chcę publikować teraz za wiele, aby podczas premiery był lepszy efekt ;). Dodam tylko, że za podstawę służył mi screen Kastore'a z MM7.

Bacus PW
22 lipca 2015, 20:22
Fandor:
EDIT: No szkoda, ale faktycznie, jeżeli podczas premiery dostaniemy chociaż kilka renderów w wysokich rozdzielczościach to jeszcze bardziej nie będę mógł się doczekać moda. :3
Portrety bohaterów to jak nazwa wskazuje portrety, a nie rendery :P

Osobiście zgadzam się z Sowerem, że jednak lepiej dla wszystkich, aby póki co nie pokazywać za wiele, bo póki miasto nie zostanie wydane wszystko może się zmienić, a po co wstawiać i publikować coś co pojawi się w innej formie lub wcale?
Acz tak jak wszyscy czekam na efekt finalny :)

Tarnoob PW
23 lipca 2015, 11:54
Gratulacje! :-D Już miałem narzekać, że jest aż tyle zaczętych projektów miast, a tylko Cove jest dokończone. Tym­czasem polskie Forge ma szanse się ukazać. Okazało się, że „dublowanie” Forge od HotA ocaliło ten projekt – pozwoliło to przetrwać awarię dysku, jaką miał Don Komandorr z zespołu rosyjskiego.

Nie mogę się doczekać! Święty Graal całej Kwasowej Groty, jakim jest Forge w Heroes III i prawdziwa historia Ar­ma­geddon’s Blade, ma szanse wyjść jeszcze tego lata! Po 15 latach czeka nas prawda!

Kastore PW
23 lipca 2015, 12:59
Tarnoob:
Po 15 latach czeka nas prawda!
Nie do końca. :P
Prawda o tej frakcji na dobrą sprawę wciąż jest nieodkryta.

J. M. Sower PW
23 lipca 2015, 13:16
Obyś, Tarnobie, nie zapeszył ;P - spluwa przez ramię...

Smuci mnie ciągle tylko ten brak edytora :/. Dopóki się nie pojawi pozostanie nam rozwijanie samego miasta (na początek alternatywy) i ew. przygotowywanie materiałów dodatkowych (artefakty itp.).

Możliwość wydania tego miasta (w końcu...) zdaje mi się czymś zbyt niepokojąco nierealnym, by mogło być prawdziwe ;P.

AmiDaDeer PW
23 lipca 2015, 19:12
Niedługo zaprezentujemy paru bohaterów Forge. Musimy tylko do końca podrasować portrety oraz przygotować ostateczne wersje biografii. Potem będziemy mogli się zająć na spokojnie podrasowaniem modeli 3D, dokończyć jednostkę neutralną (która też zostanie odkryta za jakiś czas) i zrobić grafikę puzzli.

witchking PW
23 lipca 2015, 19:19
Proponuję by poprzestać na ten moment prezentacji. Lepiej by gracze zobaczyli to w grze:)

AmiDaDeer PW
23 lipca 2015, 19:50
Może to i dobry pomysł... Zresztą - Ty tu jesteś liderem, więc z Twoją wolą się muszę zgadzać. :P

Matheo PW
24 lipca 2015, 01:26
Jakie klasy Bohaterów wybraliście ostatecznie? To chyba można zdradzić ;)

AmiDaDeer PW
24 lipca 2015, 08:06
Są nimi Cyborg (Cyborg) i Inżynier (Technician) - czyli dokładnie tak jak według oryginalnych źródeł.

Matheo PW
24 lipca 2015, 10:45
inż. Kastor :) Dobrze że zdecydowaliście się na użycie starych klas.

Planujecie jakiś nowy teren dla Forge? Po polsku miasto zwać się będzie Kuźnią?

Drwal PW
24 lipca 2015, 11:04
Matheo:
Po polsku miasto zwać się będzie Kuźnią?

Z tego co zrozumiałem wcześniej, polskiej wersji nie będzie...na razie. Zresztą chyba nie ma sensu, póki ktoś nie spolszczy VCMI.

Co do samej nazwy Kuźnia - jeśli by taka była, to mam mieszane uczucia. W każdym mieście jest taki budynek, więc to może trochę umniejszać miasto. Z drugiej jednak strony mamy analogiczną sytuacje z Cytadelą i chyba nikt większych problemów nie robi. Może faktycznie dodać ten przedrostek "Niebiańska", chociaż nie praktykuje się chyba w żadnej wersji Heroes, takich określeń przed właściwą nazwą.

Bacus PW
24 lipca 2015, 11:28
Wycinacz drzew:
Co do samej nazwy Kuźnia - jeśli by taka była, to mam mieszane uczucia. W każdym mieście jest taki budynek, więc to może trochę umniejszać miasto. Z drugiej jednak strony mamy analogiczną sytuacje z Cytadelą i chyba nikt większych problemów nie robi. Może faktycznie dodać ten przedrostek "Niebiańska", chociaż nie praktykuje się chyba w żadnej wersji Heroes, takich określeń przed właściwą nazwą.

Cytadela, Zamek :P Uważam, że samo słowo Forge/Kuźnia winno wystarczyć, bo chyba tak miała się ta frakcja nazywać, acz jak dla mnie i pewnie większości jest to mało istotny szczegół, bo i tak wszyscy będą to nazywać Forge, bez ewentualnego przedrostka Heavenly.

Jednak ja jako osoba, która nie składa żadnych ślubów milczenia się sprzedam i zaspoileruje bohaterów. Cenzura jak widać kilka portretów potrzebuje ostatecznych szlifów, ale już jest bliżej niż było w poniedziałek :P

Don Matheo:
Jakie klasy Bohaterów wybraliście ostatecznie? To chyba można zdradzić ;)
A ja Ci zdradzę nawet więcej! Bohaterów będzie 16 z czego 8 będzie inżynierami, a 8 cyborgami, ale cśś nie rozpowiadaj tego, bo to chyba tajemnica :D

DragoHomm PW
24 lipca 2015, 11:29
Zgadzam się z Drwalem. Forge to nie tylko kuźnia ale też zakłady metalurgiczne lub huta w języku angielskim. Ja jestem za tym ostatnim. Fajnie brzmi "To w takim razie ja zagram hutą" :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 132 - 133 - 134 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel