Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 125 - 126 - 127 ... 142 - 143 - 144

Fandor PW
4 kwietnia 2015, 20:50
Myślę że proporcja części budynku którą widzimy do platformy powinna wynosić 1:1 plus na platformie dalej ta rura. Można by przechylić trochę budynek w prawo, kąt 30/45*?

J. M. Sower PW
5 kwietnia 2015, 12:04
Jak teraz?

TopFunny525 PW
5 kwietnia 2015, 12:06
Bardzo ładnie, tylko przypomina to trochę targowisko IMO, usuń może te kraty i zabaczymy jak to będzie wyglądać może :).

Kuririn PW
5 kwietnia 2015, 12:26
A moim zdaniem barierki zostaw od strony jeziorka (prawa strona).

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2015, 12:30
A mnie się podoba, nie mam zastrzeżeń. Jedyne co bym zmienił to przesunąłbym siedlisko juggernautów w prawo, by było bliżej lądu.

Fandor PW
5 kwietnia 2015, 12:30
Ciekawy pomysł z powiększeniem rury, jednak uważam że przy powiększeniu tak drastycznym rury należy usunąć resztę budynku, robi się on po prostu zbędny, a jeżeli nie chcecie to zmniejszyć jednak rurę i wydłużyć, a powiększyć budynek.

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2015, 12:38
Jeszcze jedna uwaga: jeziorko w porównaniu ze śluzem z rury jest zbyt ciemne. Szczególnie to widać na urządzeniach mobilnych, gdzie jezioro wręcz zlewa się z ciemnym tłem.

Warmonger PW
5 kwietnia 2015, 12:43
Całe siedlisko jest zbyt jasne w porównaniu do reszty, a przecież oświetla je tylko mała latarenka. Gdyby tonęło w mroku, byłoby bardziej złowieszcze.

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2015, 12:45
Gdyby tonęło w mroku, byłoby niewidoczne. Na Samsungu, który jest bardzo wyczulony na punkcie kontrastu, wszystko wygląda w porządku.

witchking PW
5 kwietnia 2015, 13:25
Zgadzam się z Warmongerem, za mocno jest oświetlony. Przydało by się też mocniej wpasować w skałe.

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2015, 13:55
Sower, możesz mi wysłać png-i budynków oraz tło na gg/Hermesa? Chcę zrobić jedną rzecz, a przydałyby mi się bardzo do tego.

mitlandy PW
5 kwietnia 2015, 17:03
Wszytko jest dla mnie raczej ok, tylko te ścieżki...
Może takie?

Warmonger PW
5 kwietnia 2015, 17:58
Prawda, prawda. Ścieżki na razie wyglądają jak tło z podmienionym kolorem, a powinny mieć jakąś nawierzchnię. Propozycja Mitlandy całkiem niezła.

Garett PW
5 kwietnia 2015, 18:32
Hmm, czy tylko mi to puste tło przypomina Shadowspire z MM8?

J. M. Sower PW
5 kwietnia 2015, 20:06
Z przesunięciem siedliska 7lv, nie ma problemu.

Kolor jak i całkowita faktura jeziorka się zmieni, gdyż to co mamy aktualnie to tylko obrazek (rozpocząłem właśnie dziś prace nad wykonaniem jeziorka w 3D).

Hobbit, najprościej by było jakbym wysłał ci cały plik Photoshopa, bo inaczej musiałbym teraz dość dużą ilość grafik (niejeden jedno-klatkowy budynek składa się z więcej niż jednej warstwy) wyeksportować w postaci png-ów.

Mitlandy, wciąż trapi mnie sprawa ścieżek (w końcu to co widzicie, to miał być tylko projekt/szkic, lecz nie udało mi się go jeszcze dopracować), ale wykorzystanie tych z HoTA mnie nie zadowala (widzę, że tak właśnie zrobiłeś). Szukałem już w tym celu jakiś zdjęć krajobrazu, czy po prostu tekstur, które by się tu spisały, jednak póki co nic odpowiedniego nie znalazłem. Jakby ktoś był w stanie pomóc, to bardzo proszę.

Siedlisko Pijawek uważam za odpowiednie pod względem jasności (mogę jeszcze nad nim trochę popracować, ale nie wiem czy to takie ważne - zawsze mogę do tego wrócić). Musi ono zachowywać pewien kontrast z podłożem bo będzie się z nim zlewać.

Topork PW
5 kwietnia 2015, 20:24
Co byście powiedzieli gdyby ścieżki miały widoczne ślady kół,gąsienic?Skoro miasto jest zaawansowane technologicznie to może i pojazdy by tu pasowały

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2015, 22:18
Sower:
Hobbit, najprościej by było jakbym wysłał ci cały plik Photoshopa
Mnie jak najbardziej ta alternatywa pasuje.

Fandor PW
5 kwietnia 2015, 22:26
Podoba mi się "ukamienowanie" drogi, jednakże kolorystyka zbyt się zlewa, brązowe drogi się wyróżniały. Spróbujcie lekko rozjaśnić może podłoże, a kolor kamieni na drogach, żeby był taki czarny jaki ma góra w tle, miało by to też uzasadnienie skąd był brany kamień na drogi.
EDIT: Zapomniałem o dziwnym kontraście cieni który ustawiłem sobie na monitorze, przez co góra była prawie całkiem czarna, więc można po prostu to i to ściemnić, ale nie trzeba.

J. M. Sower PW
6 kwietnia 2015, 17:10
Co powiecie na takie jeziorko?

witchking PW
6 kwietnia 2015, 17:26
Kolorystyka jest ok, ale zafalowanie za mocne. Zastanawiam się czy nie lepiej wygladałyby bańki pojawiające się na tafli jeziorka.
strona: 1 - 2 - 3 ... 125 - 126 - 127 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel