Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 121 - 122 - 123 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
27 lutego 2015, 10:47


Lepiej z wielkością?

Markham98 PW
27 lutego 2015, 11:08
Wydaje się lekko rozmazany.

witchking PW
27 lutego 2015, 11:59
Tak wymaga dopracowania. Póki co został tylko powiększony, szukam właściwych proporcji i potem będę poprawiał.

Tarnoob PW
27 lutego 2015, 12:22
Pomysł jest świetny – nawet trudno powiedzieć, czy to gog, czy Kreeganin. Właściwie to można by mu wpisać cie­kawą biografię – o tym, że Lordowie Harmondale pokonali Xenofexa (i to jest w MM7), a wtedy ten bohater po­s­ta­no­wił do nich dołączyć i zasilić szeregi Kastore’a. Mimo to ciągle ma żal do gildii nekromantów, że zabili jego przy­wód­cę, a najbardziej do Archibalda – który wręczył miotacz do tego celu. Uważam, że ten motyw można ciekawie rozwinąć w kampanii.

Mimo to zmieniłbym jakoś tło i przepuścił to przez filtr – bo portrety w H3, oprócz tych kampanijnych, wyglądają wła­ś­nie na malowane lub rysowane, a nie na 3D jak tutaj.

J. M. Sower PW
27 lutego 2015, 12:24
Wydaje mi się, że teraz jest ok. Pozwoliłem sobie nanieść pewne poprawki:
->

Ps. Co do tego Ogra, to macie jeszcze jakieś zastrzeżenia?

Jaszczurzy Alchemik PW
27 lutego 2015, 13:03
Oba portrety są genialne.

witchking PW
27 lutego 2015, 13:04
Moim zdaniem Ogr wygląda już dobrze. Też jednego właśnie robie:


Edit:

I jeszcze jeden


Która wersja najlepsza?

MinosKing PW
27 lutego 2015, 21:11
Ten Ogr jakiś dziwny trochę, widzę że zrobiłeś z nim aż cztery portrety. Hm trzeci wygląda nawet ciekawie, co do pierwszego i drugiego mam mieszane odczucia i co do czwartego to sam nie wiem co myśleć:?

Topork PW
27 lutego 2015, 22:03
Raczej ten portret nie przejdzie.Wygląda jak sklejka z Painta

Garett PW
27 lutego 2015, 22:17
Ten portret wygląda strasznie... dziwnie. Głowa ogra wydaje się być naklejona na ciało. Oprócz tego, górna część twarzy wygląda jak pysk jakiegoś tygrysa.

witchking PW
27 lutego 2015, 22:26
To może pokaże samą głowe:


Resztę zdecydowanie trzeba dopracować, a co myślicie o niej samej?

Tarnoob PW
28 lutego 2015, 01:25
Sam pomysł i rysy są świetne. Mimo to zgadzam się z przedmówcami, że przez ten nos ogr wygląda jak tygrysek albo inny czterołap. Normalnie tylko brakuje wąsików wyrastających na boki z tego czarnego noska. :-P

Wysoki kołnierz też bym usunął – on jednak pasuje bardziej do magów i szalonych naukowców, a dla kogoś dość brutalnego i prostolinijnego są inne stroje.

Warmonger PW
28 lutego 2015, 08:33
Ogr wygląda jak sklejanka, do niczego to niepodobne. Moim zdaniem nie do odratowania.

Hellburn PW
28 lutego 2015, 09:18
J.M. Sower:
To najlepszy fanowski portret Heroes 3 Forge, jaki miałem okazję ujrzeć.

Warmonger PW
23 marca 2015, 14:00
Don Komandorr oznajmił dziś na HC, że Forge w HoTA w ogóle nie pojawi się w przewidywalnej przyszłości.

Całą nadzieja w Polakach ;). Jak postępy?

Kammer PW
23 marca 2015, 14:06
Doprawdy, miodna wiadomość.

Hm... To na co teraz czekamy? Na polską wersje językową? Na Oazę? Na kolejną jednostkę i garść ozdób? :D

Saki PW
23 marca 2015, 14:38
@Kammer, powinienes zakumplowac sie z Macronem.

Kammer PW
23 marca 2015, 14:56
Cosik obiło mi się o uszy. Jeśli dobrze kojarzę - sympatyczny facet.

Morglin PW
23 marca 2015, 15:33
To naprawdę smutna wiadomość. Jakkolwiek niektóre decyzje twórców rożkowej Kuźni mi się po prostu nie podobały (umieszczenie Poké Balla jako jednostki szóstego poziomu), to jednak była to najlepsza z wszystkich prób odtworzenia Forge (projektów pod VCMI nie liczę ze względu na mierność tej platformy, która nijak nie umywa się do zwykłego H3). Choć dziesięć różnorodnych, pięknych i zbalansowanych frakcji to naprawdę ogromna ilość, to jednak apetyt na więcej pozostaje. Szkoda, że prawdopodobnie na tych dziesięciu się skończy.

I naprawdę przeraziła mnie treść posta
don_komandorra:
Well, I have a bad news about hota's forge. I just lost all created 3d models for townscreen... so forge is not a matter of the near years.
Coś nie chce mi się wierzyć, by nie miał żadnych kopii zapasowych, kopii kopii zapasowych, a także kopii kopii kopii zapasowych...

edeksumo PW
23 marca 2015, 15:40
Kolejne z kłamstw twórców Hoty, obstawiam że Hota [*] dokładnie można to zobaczyć dzięki ostatnim aktualizacją. Teraz jedyna nadzieja w VCMI ale z tego co widać również nie wygląda to różowo (w sensie samo VCMI).
strona: 1 - 2 - 3 ... 121 - 122 - 123 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel