Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 120 - 121 - 122 ... 142 - 143 - 144

Tarnoob PW
25 lutego 2015, 17:31
Teraz jest ładnie. Do ust nic nie mam – przecież to może być zwykła krew.

Przychylam się za to do poprawy tła – tam po lewej (od strony patrzącego) są chyba żółtozielone światła, które zle­wają się nieco ze skórą ogra. Zmieniłbym ich kolor np. na jasnoszary albo nawet niebieskawy.

Matheo PW
25 lutego 2015, 20:10
Teraz znacznie lepiej.

Ps. Nephretes stać Cię na więcej :)

AmiDaDeer PW
25 lutego 2015, 23:27
Jestem pod wrażeniem. Cieszę się, że moja baza portretu mogła być wykorzystana do zrobienia czegoś o tak wysokiej jakości. Brawo!

J. M. Sower PW
26 lutego 2015, 07:13
W sumie to jakbyś mógł to może zrób coś podobnego z moim drugim szkicem. Taka baza jest dla mnie dość przydatna i oszczędza mi trochę pracy na początku.

Tarnoob PW
26 lutego 2015, 08:01
Obrazek Nephretesa wygląda jak jakiś małpolud (pitekantrop?) – w sumie można by go rozwinąć czy nawet wrzucić do gry w tej postaci. Barwniki do włosów (tu: czerwony) to też dość zaawansowany wynalazek i jest znakiem no­wo­czes­ności.

Baloq PW
26 lutego 2015, 08:50
Ja chyba nie czuję klimatu tego miasta. Przy swoich portretach za bardzo sugerowałem się Warhammerem 40.000, a z tego co widzę wymaga to trochę innej stylistyki.

Generalnie świetna robota z tym Ogrem jak i Nazi-cyborgiem (o ile cygaro jakoś nie przeszkadza, o tyle czapka rzeczywiście nie ma odniesienia do gry).

Fandor PW
26 lutego 2015, 11:36
Jeżeli chodzi o ostatni z dodanych portretów, bardziej podoba mi się wariacja Witchkinga, jasne tło, i rdzewiejąca "maska" dobrze się komponują z klimatem miasta, podczas gdy tło ciemniejsze, z maską wyglądającą jak nowa, już mniej.
Jeżeli chodzi o szkic i portret wykonany przez Nephretesa, dobra robota, zróżnicuj tylko barwy ponieważ na pierwszy rzut oka, ta czerwień się ze sobą zlewa i przykrywa niejako szczegóły.

AmiDaDeer PW
26 lutego 2015, 12:15
fandor510:
Jeżeli chodzi o szkic i portret wykonany przez Nephretesa
Szkic nie jest wykonany przez Nephretesa.

J. M. Sower PW
26 lutego 2015, 13:31
Jeśli chodzi o wygląd tego drugiego ogra, to polecam się przyjrzeć tym dwóm oryginalnym, z którym czerpałem rysy postaci:

Nephretes PW
26 lutego 2015, 14:11
Cóż, ta moja próba nie jest nazbyt udana porównując efekt prac Sowera&Hobbita. Wygląda, że moje królestwo 2D ogranicza się tylko do sklejek.
Przynajmniej kolorystyka nie jest całkiem z kosmosu, jak zauważył Sower.

Fandor PW
26 lutego 2015, 14:23
Przepraszam za błąd, chodziło mi o to, że gotowy portret był wykonany prze Nephretesa, nie szkic.

witchking PW
26 lutego 2015, 16:07
A teraz pewna ciekawostka:


Zastanawiam się nad zrobieniem modelu twarzy i przerobieniu go w 2d. Wygląda na to, że taką metodę zastosowane w niektórych miejscach w Homm.

J. M. Sower PW
26 lutego 2015, 16:55
Nieraz były one w ogóle nie tknięte przez grafików w 2D. Lecz takie przypadki zauważyłem jedynie wśród bohaterów kampanijnych (no może jeszcze w niedorobionych Wrotach Żywiołów). W sumie to możemy pójść w ślad NWC i zrobić w 3D bohaterów do kampanii ;P. Niestety nie jest to łatwe zadanie i osobiście się go nie podejmę ;D.

Morglin PW
26 lutego 2015, 17:03
Jeśli chcecie mieć wstawki filmowe, to i tak będziecie musieli mieć modele 3D bohaterów kampanii.

witchking PW
27 lutego 2015, 00:48


Co poprawić?

glokku PW
27 lutego 2015, 00:50
na krawędziach głowy i uszu widać straszne piksele.

Degraf PW
27 lutego 2015, 08:47
Brwi (w sumie jedna), czy co to jest, można byłoby podnieść do góry. Reszta wporzo.

Garett PW
27 lutego 2015, 08:54
@Degraf To nie brew, a pasek od tych gogli.

Warmonger PW
27 lutego 2015, 10:01
W porównaniu z innymi portretami twarz zajmuje zbyt mały fragment obrazka.

Drwal PW
27 lutego 2015, 10:09
Też miałem zwrócić na to uwagę. W oryginalnych miastach, w dużej części portretów, twarz w zasadzie zajmuje cały fragment obrazka. U was jeszcze takiego avatarka nie ma, a przydałoby się takie przybliżenie w 2-3 przypadkach.
strona: 1 - 2 - 3 ... 120 - 121 - 122 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel