Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 142 - 143 - 144

Lyokoheros PW
23 lutego 2015, 01:10
Dodałbym, że np portret Sowera wygląda jak najbardziej Heroesowo... a te od Baloqu już mniej, choć wyglądają dobrze... wydaje mi się, że to chyba faktycznie kwestia ostrości i kolorystyki.

W sprawie minotaurów... wydaje mi się, że zdolność zawsze pozytywnych morali jest wręcz ikoniczna dla tej jednostki i nie powinno się jej tej zdolności pozbawiać... jeśli z nią wychodzi za silna zawsze można nieco zbalansować to w inny sposób(np nieco niższy atak/obrona, większy rozrzut obrażeń(niższe minimalne, ewentualnie też maksymalne), może nawet szybkość albo życie czy też osłabienie działania już posiadanych zdolności albo wzrost ceny jednostki/jej siedliska/wymagań dla siedliska, możliwości moim zdaniem są, po za tym i tak jak już Sower mówił - balans w Heroesach i tak nie był idealny, ponadto nie jest on najważniejszy). Pozostawienie tej umiejętności nijak nie byłoby nudne, a jej odebranie byłoby według mnie bardzo nieklimatyczne właśnie(nawet jeśli stoi za tym w miarę ciekawa i sensowna koncepcja fabularna).
No a nawet jeśli przyjąć by koncepcję Hobbita... to czy stałoby to na przeszkodzie, by jakiś zafascynowany technologią i wizją potęgi minotaur przystał do ekipy Kastore'a(widząc w tym szanse na własne korzyści), w nadziei że i jemu będzie dane skorzystać z możliwości tej zaawansowanej broni? Ponadto taki generał mógłby dowodzić takimi oddziałami zapewne lepiej niż ktokolwiek inny(może za wyjątkiem ich twórcy - Agara, który dzięki temu mógłby mieć jakąś inną specjalizację niż po prostu w jednostce) i byłby dobrym materiałem na specjalistę od latających minotaurów(wybaczcie, ale nie wiem jak się konkretnie w waszej wizji nazywają te jednostki).

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 11:44
W pełni popieram przedmówcę. Co do historii bohatera, to pomyślałem, że jeśli przyjąć wizję Minotaurów Hobbita, to ten heros mógłby jeszcze ew. być powstałym już wcześniej wiernym Minotaurem Agara, lub właśnie zwyczajnym awanturnikiem przybyłym do Forge. Osobiście sądzę jednak że cały ten problem z umiejętnością jest do rozwiązania i nie trzeba pozbawiać tej rasy możności bycia herosami.

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 13:31
Portrety Baloq nie są najgorsze, ale trzeba nad nimi popracować bo aktualnie wyglądają jak zdjęcia z internetu, przeskalowane i wrzucone do gry. Spróbowałem zrobić coś z portretem który najbardziej mi się spodobał. Oceńcie jak mi wyszło. Dla porównania po lewej dałem oryginał, a po prawej portret z gry.


Ps. Mam jeszcze jedno pytanie: Jakie będą klasy bohaterów? Oryginalnie miał to być ponoć Cyborg i Technik.

Baloq PW
23 lutego 2015, 13:42
Jest lepiej.
Macie wolną rękę i możecie robić z tymi portretami co Wam się żywnie podoba - lepsza taka baza (w przypadku niektórych portretów) niż nic ;)

Matheo PW
23 lutego 2015, 14:00
Dokładnie. Forge raczej nie da się tak do końca wpasować w kilmat Heroes 3. Sugerowaliście aby miasto było dostępne jedynie w kampanii.

EDIT: Pojęcia nie mam... już poprawiłem.

AmiDaDeer PW
23 lutego 2015, 14:42
Matheo, taki mały offtop... Skąd to Twoje "Forgy" się wzięło?

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 15:23
Zrobiłem coś w sprawie Agara, ale trzeba by nad tym jeszcze popracować. Może ktoś zrobi z tego użytek.

AmiDaDeer PW
23 lutego 2015, 16:20
Kapitalna robota.

Dark Dragon PW
23 lutego 2015, 16:32
Wygląda w pełni profesjonalnie.

Arszonto PW
23 lutego 2015, 16:44
Wydaje mi się, że wygląda zbyt dobrze w porównaniu do standardowych portretów.

Warmonger PW
23 lutego 2015, 17:00
Facet z oczkiem bardzo dobry. Agar wygląda świetnie, ale zbyt szczegółowo jak na standardy H3. Należałoby chyba potraktować go jakimś efektem.

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 17:23
Hmm... nie spodziewałem się takiej reakcji ;P. W moich oczach wyszło średnio, ale nie będę się kłócił xD.

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 18:31
Uwaga, uwaga! Agar odmłodniał ;P. A tak na serio, to może taki portrecik gdzieś się przydać. Myślę tu jednak o jakieś kampanii niezwiązanej z Forge, przynajmniej nie bezpośrednio.

MinosKing PW
23 lutego 2015, 18:49
Bardzo ciekawe portrety bohaterów, w prawdzie niektórym z nich przydało by się troszkę poprawek, ale nie jest aż tak z nimi tragicznie;]

witchking PW
23 lutego 2015, 21:07

Prezentuje sie nieźle i wygląda bardzo profesjonalnie, zastosował bym jednak jakiś efekt by wyostrzyć postać.

Jakieś propozycje na elementy który odróżnią go od bohaterów necro?

Kastore PW
23 lutego 2015, 21:11
witchking:
Jakieś propozycje na elementy który odróżnią go od bohaterów necro?
Może coś w tym stylu?

J. M. Sower PW
23 lutego 2015, 21:11
Ok, spróbuję go jakoś wyostrzyć. Nie miałem właśnie pomysłu co Forge'owskiego mu dorzucić, a taki zwyczajny lisz wygląda trochę na golasa ;P.

MinosKing PW
23 lutego 2015, 21:12
Chyba "które odróżnią"* Witchkingu. Co do pomysłu to tak, można by mu dodać maskę jakąś oraz nakrycie głowy może?

Warmonger PW
23 lutego 2015, 21:14
Maska w kształcie charakterystycznej fryzurki Agara?

witchking PW
23 lutego 2015, 22:48


Proszę o uwagi.
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel