Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Mapa '300' - przeszedł ktoś?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

James_Dean PW
3 lutego 2011, 15:21
Rewelacja, naprawdę świetny klimat, budynki, jednostki, zdarzenia...
Niestety, nie jestem w stanie w to grać. Mam problem z trenerami (tymi dostępnymi po zabiciu bestii), w płn wiosce pokonałem trzech pierwszych, ale za żadną cholerę nie mogę pokonać tego licza z archaniołami... sposób podany przez twórcę, Salamandre, jest absurdalny!
Czy ktoś zna dokładną taktykę?

Sawyer PW
3 lutego 2011, 15:32
Tak, mapa jest wspaniała! Tyle ze mam ten sam problem co ty, nie mogę pokonać licha i tego behemota strażnika w drugiej wiosce. :P
Z góry dzięki.

James_Dean PW
3 lutego 2011, 16:35
Behemot jest łatwiejszy niż się wydaje :) rozdziel tych 300 rycerzy na te 7 pól, tak średnio po 40-60 jednostek. 9 rund wytrwasz spokojnie!
W tej wiosce tylko ten lisz z archaniołami to problem...
A w dolnej wiosce to są jakieś szachy... jeszcze gorsza sprawa... czekam na pomoc kogoś kto to przeszedł, ja próbowałem na wszystkie możliwe sposoby wygrać te walki i poddaję się...

Mistrzsz PW
3 lutego 2011, 19:33
Ja tam mam problem z odpaleniem mapy pojawia się komunikat klikam ok mapka się załaduje jak klikne ok w informacji która jest na początek to "koniec gry" tzn tak jakby mnie całkiem pokonali oto screen : Pomoże ktoś ?

tryk016 PW
3 lutego 2011, 19:42
Musisz ustawić poziom trudności na największy.

noname PW
5 lutego 2011, 20:29
dajcie linka do mapy :)

James_Dean PW
8 lutego 2011, 13:06
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=30023&pagenumber=1
temat: Mapa '300' - przeszedł ktoś?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel