Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 17 - 18 - 19

Sawyer PW
30 kwietnia 2011, 22:24
UP@
To nie było fajne, każdy może wyrazić swoją opinie, jeżeli nie chcesz słuchać tego to nie słuchaj.
Natomiast słuchanie lekarzy to doprawdy wykwintne wypowiedzi na temat chorób, nie znają wszystkich a nie jeden człowiek zna to i wyleczył by to bez tych trujących niby "lekarstw" i niech ktoś mi powie że nie istnieje lekarstwo zapobiegające na raka to zleje ciepłym budyniem dobrej krówki. :P

AmiDaDeer PW
30 kwietnia 2011, 22:29
<offtop>

I'm Batman.

</offtop>

Aklantes PW
30 kwietnia 2011, 22:57
Ginden:
*wybucha mrocznym śmiechem, słysząc, że następna audycja będzie o chorobach nowotworowych - uwielbia słyszeć modne i bzdurne twierdzenia z ust osób bez wykształcenia*

Mylisz się. Po prostu od kwietnia do listopada ubiegłego roku na raka chorowałem (Cancer testis sinistri). W związku z tym mam wiele do powiedzenia na ten temat. That's all.

Serdecznie pozdrawiam.

Sawyer PW
30 kwietnia 2011, 23:11
UP@
Offtopowo, chodzi ci o raka jądra (z tego co wyszukałem)

Down@
Coś o tym wiem (nie miałem raka ale coś podobnego)...
(nie śmiać się jak się pomyliłem.)

Aklantes PW
30 kwietnia 2011, 23:21
Tak. Rak jądra lewego.

EDIT: Już zupełnie offtopowo nadmienię, że testis po łacinie znaczy nie tylko "jądro", ale i "świadek". :)

EDIT2: UP@ - Rozumiem.

<absolutny/offtop>

AmiDaDeer PW
12 czerwca 2011, 13:46
Dawno temu zamieściłem tutaj 6 swoich prac. Ostatnio natomiast 3 nowe obrazki w jaskiniowej galerii. Tyle że pokolorowane.

Prac niepokolorowanych mam jednak więcej, toteż 9 z nich zamieszczę dzisiaj tutaj. Znowu - surrealistyczno-dadaistyczno-zjechana stylistyka. Nie mnie się doszukiwać w tym sensu. Tym bardziej, że go prawdopodobnie nie ma.

A więc oto moje dzieła:

1.Latające Myszy / Rurociąg do Nieba
2.Znak
3.Podróż Marzeń
4.Korona / MMXI
5.Śpiewy i Hymny
6.Lot / Niech Żyje
7.Motyl
8.Gwiazdy
9.Koń

Wszelkie komentarze mile widziane.

Ginden PW
25 czerwca 2011, 16:18
Nie jest źle. Surrealizm to jest to.

http://ginden.pl/blog/?p=174 - skrobnąłem esej.

PS. Wiem, że mój skrypt już nie działa (Acid zmodernizował Grotę), poprawiam go, będzie za dwa, trzy dni działał poprawnie.

Dark Dragon PW
26 czerwca 2011, 18:32
Drobne usta, drobna twarz,
A ja pytam - skąd mnie znasz?
Krótkie włosy blond koloru,
Nigdzie nie brak Ci waloru,

Sen to łaska jest bez ceny,
By Cię wielbić nie brak weny,
Usta słodkie - Och jak słodkie!
Serce wielkie, ręce wiotkie,

Miłość wielka chociaż złudna,
Byś tu była to rzecz trudna,
I Cię kocham, choć we śnie,
Wiem, że kochasz i Ty mnie...

Rabican PW
28 czerwca 2011, 17:43
Łajno.

Xelacient PW
29 czerwca 2011, 01:47
To może rozwinę myśl:

Po prostu Dark Dragonie Rabi delikatnie zasugerował ci, że miłość to tak oklepany temat, że nawet jakbyś opisywanie romans sadomaso z psem sąsiada to nikogo tym specjalnie nie zainteresujesz, dlatego lepiej wziąć się za opisy "sadzenia grochu" albo właśnie łajna.

Rabican PW
29 czerwca 2011, 02:29
Słucham? Pleciesz bzdury. Miłość to podstawowy temat sztuki, na tyle szeroki i ważny, że nie wyobrażam sobie, by kiedykolwiek stał się oklepany. "Łajno" odnosiło się do formy wiersza, która jest tak tragiczna, że mimo starań nie udało mi się znaleźć lepszego określenia. Nie bronię nikomu pisania rymowanek częstochowskich, od czegoś trzeba zacząć, ale publikowanie ich nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Dark Dragonie, nie idź tą drogą!

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Dark Dragon PW
26 sierpnia 2011, 16:18
Pewnie nikt już nie pamięta naszych ambitnych planów co do modu TI, cóż tutaj art mojego wykonania, który nigdy nie ujrzał światła dziennego...


Acid Dragon PW
26 sierpnia 2011, 16:33
W tym przypadku to chyba dobrze, że nie ujrzał ;).

Dark Dragon PW
26 sierpnia 2011, 16:37
Ale co? Art publikacji?;> Wiem, Picasso ze mnie żaden, ale chyba_aż tak tragicznie nie jest... a może xD



A tu jeszcze coś co kiedyś stworzyłem...

AmiDaDeer PW
26 sierpnia 2011, 23:03
Chusteczka z Okiem Smoka +1 do lansu? :P

Mitabrin PW
27 sierpnia 2011, 01:04
Mnie to nie wiem czemu bardziej przypomina ranę ciętą na skórze węża... 0_0

Rabican PW
27 sierpnia 2011, 17:17
Dark Dragon:
chyba_aż tak tragicznie nie jest
Jest.

Quba Drake PW
7 marca 2012, 21:57
W rzeczywistości wygląda to lepiej...

http://imageshack.us/photo/my-images/822/20120206211913.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/715/krasja.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/138/20120206133410.png/

Ehhh gdyby nie ten skaner ;]

Czy te postacie naprawdę wyglądają mangowo?


AmiDaDeer PW
7 marca 2012, 22:41
Ładna dbałość o szczegóły, fatalne pozy i twarze, kiepska reszta. Popracuj na liniach pomocniczych.

I tak, mangowatość widać, co wcale nie wychodzi na plus.

vinius PW
8 marca 2012, 00:17
@Quba - chcesz rysować lepiej - postaw na podkręcenie realizmu.
Poświęć sobie czas nie na rysowanie "z głowy", tylko na kopiowanie istniejących prac czy np przerysowywanie zdjęć, by Twe prace jak najwierniej je odtwarzały.
Wtedy zaczniesz zwracać uwagę na proporcję, naturalne pozy istot ludzkich i zwierzęcych.
Bo nieważne ile byś szczegółów dodał, w ten sposób żadnego rysunku nie dopracujesz, bo zwracanie uwagi na nie to etap drugi tworzenia - pierwszym jest odwzorowanie rzeczywistości w odpowiednich proporcjach.

Ja np jak kiedyś się uczyłem rysować - to rysowałem portrety na podstawie zdjęć. Jak widać, wychodziło raczej marnie, ale i tak lepiej, niż nim zacząłem robić to, o czym napisałem wyżej. To trochę pomogło, ale że nie mam naturalnego talentu, tonie robię teraz nic poza grafiką komputerową :P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 17 - 18 - 19
temat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel