Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum][H3] Zapis kampanii
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Ayshines PW
8 sierpnia 2010, 11:10
Potrzebuję zaisu kampanii RoE z już zaliczonymi misjami niech żyje królowa i podziemia i diabły. Przeszedłem całą misję niech żyje królowa, a w podziemiach i diabłach zaciąłem się przy misjii z podbiciem stolicy Erathii.

Za zapis będę bardzo wdzięczny.

Irhak PW
8 sierpnia 2010, 13:30
Najprościej "wyprowadzić" obrońców i wejść do miasta ;P

Field PW
8 sierpnia 2010, 13:45
Primo: temat powinien być w innym subforum, ale tak poza tym to Irhak ma dobry pomysł - wyślij kilku bohaterów, niech poirytują komputer (zajmowanie kopalni itd.) - w pewnym momencie Kendal ruszy na Twoje oddziały, a wtedy będziesz mógł wejść do zamku.

Ayshines PW
8 sierpnia 2010, 20:46
Próbowałem zrobić już tak kilkakrotnie. Za każdym razem były inne problemy... A tutaj nagle do zamku teleportuje mi się jakiś bohater, a następnym razem generał Siedzi cały czas w zamku... Kręcę się przy nim, a ten nic... A tutaj znowu zostawia większą część armii w zamku... Próbowałem jeszcze pokonać go używająć zaklęcia berserk na poziomie mistrzowskim, ale zawsze czegoś brakowało. Ta misja zaczęła mnie już irytować i dlatego zdecydowałem się poprosić o taki zapis, który opisałem powyżej.

noname PW
8 sierpnia 2010, 20:53
hyyym mi poszło za pierwszym razem choć zauważyłem że do słabej armii nie chce mu się wychodzić .

Ayshines PW
8 sierpnia 2010, 21:23
Znowu próbowałem to przejść... I chyba Cyra wyszła z armią generała i podbiła zamek, który jest zaraz obok stolicy. Siedział w nim mój najlepszy bohater... Mógłbym coś jeszcze z tym zrobić gdyby nie fakt że do 3 miesiąca brakło mi 4 dni.

Oj inteligentny ten mój heroes ;p

noname PW
9 sierpnia 2010, 09:04
Osobiście uważam że to dla desperatów a Steadwick da się podbić, ale ewentualnie (Ale proszę jak chcesz tak zrobić to spróbuj chociaż raz jeszcze.) możesz użyć kodów ;/

Ayshines PW
9 sierpnia 2010, 09:50
Chcę grać bez kodów, bo one są najgorszym rozwiązaniem.

Irhak PW
9 sierpnia 2010, 12:13
Są gorsze... np. przestać grać, bo nie idzie misja ;P

Ayshines PW
9 sierpnia 2010, 12:30
Cały czas próbuję ;p. Jednak za każdym razem komputer mnie jakoś ogrywa. Dzisiaj już prawie udało mi się pokonać komputer podszedłem dwoma bohaterami pod zamek, żeby wywabić stamtąd generała. Poszedł do słabszego bohatera i go pokonał. Puszcza kolejkę i teraz moja kolej. Garnizon zamku pkazuje mi się pusty, jednak jak nakierowałem, był tam mieczyk. Stwierdziłem, że jednak pujdę, bo mi mało czasu zostało (6 dni). No i rozpoczyna się walka. Wojskami dowodziła Gem i co chwilę atakowała moje jednostki implozją... Łatwo się domyślić jak to się skończyło. ;p

Próbowałem zrobić to:
http://www.youtube.com/watch?v=0AAA_7oakEo

Jednak nie mam odpowiedniej liczby many, żeby dobrze to zastosować.

noname PW
9 sierpnia 2010, 13:08
No ja też kodów nie lubię i tu masz rację :)
Próbowałeś wyszkolić maga jakiegoś porządnego?

EDIT:Zobaczyłem filmik i to jest gra że się wyrażę na trudnym poziomie i to trzeba nieźle w hirołsy grać :) Ale próbuj ;p
temat: [Archiwum][H3] Zapis kampanii

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel