Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

Acid Dragon PW
31 października 2015, 18:02
Oficjalnie nie, gdyż nic mi nie wiadomo, aby na tej imprezie choćby swoje 5 minut miało coś związanego z Might & Magic. Niemniej jednak jeśli cokolwiek się pojawi, to bardzo proszę o "sprawozdanie" ;).

Matheo PW
20 stycznia 2016, 22:18
Wczoraj kwasowa delegacja w składzie ja i Bychu podziwiała na żywo mecz piłki ręcznej Polska - Francja. Mam nadzieję, że uda Nam się kiedyś zebrać w większej grupie na jakiejś sportowej imprezie, bo wrażenia są niesamowite. Oczywiście Polska wygrała różnicą 6 bramek :)

Drwal PW
20 stycznia 2016, 22:40
Zazdroszczę spotkania, niestety nadmiar zajęć, sesja i nagły pogrzeb w rodzinie, uniemożliwiły mi spotkanie się z wami. Mecz widziałem w tv, emocje na żywo były pewnie niezapomniane.

Hobbit PW
3 sierpnia 2016, 20:29
W sobotę prawdopodobnie spotykam się ze Smokiem w centrum Gdańska (po południu jakoś, koło 17). Jeśli ktoś jest zainteresowany dołączyć do nas, niech da znać.

Tarnoob PW
19 marca, 15:16
Ostatni warszawski zlot był bardzo udany. :‑) Polecam taką formę integrowania się. Dzięki Acid, Andruids, Bychu i inni za obecność.

Xelacient PW
3 sierpnia, 00:53
Tak gwoli ścisłości: chce przekazać, że w tym roku wyjątkowo mnie na konwencie nie będzie. Siedzę w Połczynie nad morzem na stażu studenckim i nie będę miał jak się urwać na konwent.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania