Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 22 - 23 - 24

Field PW
28 stycznia 2011, 18:16
A zatem: jestem właśnie po całodniowym tournee po siedzibie BlackHole oraz po grze w HVI. Oczywiście zasznurowano mi usta, zatem nie spodziewajcie się szczegółów, ALE. Zawsze jest jakieś ale ;)

Primo to fakt, że samo BlackHole mieści się w całkiem ładnym miejscu, tuż nad Dunajem. Secundo - ekipa wie, co robi, i to widać. Zobaczyliśmy kilka naprawdę interesujących rzeczy. A teraz (ta, wiem, Alek będzie się pruł, że nic nowego nie mówię :P):
1. Edytor... cóż, nie wiem, ile mogę napisać, ale ogólnie jestem bardziej niż usatysfakcjonowany.
2. Sama gra - miodnista. Przynajmniej dla mnie. Dość powiedzieć, że przeszedłem 3 razy wręczoną mapę. Widać, że już na tym etapie nie jest to niedoróbka. Gra się dobrze, pięknie wygląda. Sprawy problematyczne i innowacje rozwiązano naprawdę dobrze i brak niektórych elementów z poprzedniej serii, o którym mówiono, a także irytacja nim, zdają się być bardziej kwestią sentymentów niż ergonomii. Owszem, jest parę elementów, które doprowadziły mnie do piany na początku, jednak po zaznajomieniu się z nimi wcale nie było źle - aczkolwiek powiedzieliśmy, co o tym sądzimy. Co więcej, te irytujące sprawy dotyczą rzeczy naprawdę drugo- i trzeciorzędnych.

Ogólnie - jest dobrze. I warto czekać, tym bardziej, że za niecały miesiąc powinienem mieć możliwość powiedzenia czegoś więcej ;)

A, i miło mi poinformować, że za niedługo będę miał również dostęp do forum VIP ;)

(Ekhm, oczywiście, pytać możecie, jeśli będę mógł, postaram się coś odpowiedzieć.)

Dru PW
28 stycznia 2011, 19:29
No to ja zapytam - jak wygląda sprawa z modowaniem ? Czy nadal autorzy podtrzymują, że grę będzie można modyfikować? np wstawiać nowe modele jednostek, lub coś pogrzebać w mechanice gry ?

Pytam się bo jak wiadomo modyfikowanie gier jak chociażby WoG bardzo dużo wprowadzają do rozgrywki i sprawiają ją ciekawszą ;) .

Field PW
28 stycznia 2011, 19:49
Będzie, don't worry ;)

Trith PW
28 stycznia 2011, 19:50
@Dru

Nie mówiąc o przedłużeniu żywotności gry.

-----------------------

Mnie natomiast zaciekawiła pewna informacja na stronie Ubisoftu, z której wynika, iż w Ashanie (w H6?) będzie można spotkać niektóre ze słynniejszych postaci ze Starego Uniwersum. Chciałbym (tia, chcieć to sobie mogę) wiedzieć, o co z tym wszystkim chodzi (oczywiście jak ta sprawa wygląda fabularnie, bo dlaczego Ubi-dubi-szubi chce ich na siłę wcisnąć do Ashanu to sprawa prosta i oczywista).

Field PW
28 stycznia 2011, 19:52
Ekhm... rozmawiałem na ten temat z Erwanem. Nie mogę nic powiedzieć, to jasne, ale ogólnie gość mnie zaskoczył - gadaliśmy o detalach typu VARN, czy też kwestia Morglina Ironfista - ma on pojęcie co robi i robi to konsekwentnie. Tutaj jestem dobrej myśli, miał całkiem dobre pomysły.

vinius PW
28 stycznia 2011, 22:13
Czy news, po którym "mają nam spaść gacie" tyczy się tego, co napisałeś w odpowiedzi na post Tritha?

Gangrena7 PW
28 stycznia 2011, 22:18
Witam w Kwasowej Grocie! ;D

Jak wygląda ekran miasta? Tak jak w poprzednich Heroesach, czy może jest ruchomy- z lotu ptaka?
Muzyka jest bardziej epicka niż w HoMM5? ;]
A i czy wiesz jaka jest piąta rasa? Nie mów jaka, poprostu czy wiesz. ;)

dambibi PW
28 stycznia 2011, 22:23
Wydaje mi się, że tego co zamieścił w "Uśmiechnij się..."

Kroater PW
29 stycznia 2011, 12:46
Też bardzo mnie ciekawi ekran miast. Wiem, że nie możesz nam dużo powiedzieć, ale takich słów jak efektowny, ładny, słaby czy zadowalający/ nie zadowalający fanów to użyć możesz :)

Wiwern PW
29 stycznia 2011, 13:26
Słaby już nie może powiedzieć.

Grałeś 3 razy... Miałeś możliwość wyboru zamku czy scenariusz miał ściśle określoną nację? Jeśli nie miał, to co wybrałeś?

Travis PW
29 stycznia 2011, 13:57
1. Jak ci się grało w Kolejną odsłonę kultowej gry.?
2.Na co przede wszystkim postawiło studio w grze.?
3.Czy mógłbyś powiedzieć coś nie co o budynkach (w sensie że rekrutuje się trzy jednostki w jednym budynku czy może jakoś inaczej) i jednostkach neutralnych.?
(Wiadomo że na ostatnie pytanie mi nie odpowiesz.)

Ps. Czy są już zrobione jednostki neutralne.?

WIADOMOŚĆ DOKLEJONA.!!

Hmmm... Tak sobie pomyślałem, czy znasz już ilość (możesz ją zdradzić.?) i różnorodność bossów. Czy wszyscy są zrobieni.?

Field PW
29 stycznia 2011, 16:40
@Gangrena - jaka jest rasa - wiem ;) Co do reszty, mogę tylko puścić smileya :) Jest dobrze ;)

@Wiwern - scenariusz miał ściśle określoną nację.
@Hydromax:

1. Jest dobrze, jest bardzo grywalna :)
2. Na to, żeby to byli Herosi. I są :)
3. Nie mogę ;) Ale tutaj nie ma negatywnych zaskoczeń.
PS Nie wiem :)

vinius PW
29 stycznia 2011, 18:24
Fieldzie, czegóż to uniknąłeś sprytnie odpowiedzi na me pytanie ;)?

Field PW
29 stycznia 2011, 19:12
A, sorry ;)

Nie mogę powiedzieć :P

Gangrena7 PW
29 stycznia 2011, 19:20
5 rasa ukaże się w pierwszej połowie marca, czy w drugiej? xD
Wiesz cos o dodatkach? ;]
A i czy na 3 letnim kompie gra choc marnie pociagnie?

Kroater PW
29 stycznia 2011, 19:27
Gangrena7-> To nawet ja Ci mogę odpowiedzieć - pociągnie. Konsole blokują rozwój gier przez co kompy kupione w 2006/07 wzwyż(oczywiście jeżeli na owe czasy były normalne, a nie do pisania w worldzie) pociągną wszystkie gry obecnej generacji choćby na niskich detalach.

Field mógłbyś wyrazić swoją opinię o ekranach miast...

vinius PW
29 stycznia 2011, 21:18
szczęściarz:
Nie mogę powiedzieć :P
Czyli mam to interpretować jako "gdybym mógł powiedzieć, to powiedziałbym "nie", a tak to wiadomo"? Odpowiedzieć możesz w tej samej konwencji ;P.

dambibi PW
29 stycznia 2011, 21:19
Czy istnieje frakcja której nie uświadczyliśmy w poprzednich grach, a tu się pojawi(poza Nagami)?

Travis PW
29 stycznia 2011, 22:01
Hmmm... Tak sobie pomyślałem, czy znasz już ilość (możesz ją zdradzić.?) i różnorodność bossów. Czy wszyscy są zrobieni.?

I jeszcze jedno, jak to będzie z machinami wojennymi, każdy będzie miał inną, czy może będzie tak jak w poprzednich częściach.?

Irhak PW
29 stycznia 2011, 22:46
Mnie bardziej ciekawi kraj i tamtejsza ludność... mógłbyś coś jeszcze opowiedzieć?
(tak, nie pytam się o H6, bo all will be revealed when time is right i time is nothing...)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel