Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24

Tarnoob PW
18 kwietnia 2015, 10:55
O kurczę, trochę się chyba spóźniłem, bo już pewnie łazicie po zamku – no ale cóż, byłem na nim już ze 3 razy.

Do Malborka mogę przyjechać na 14., 15. albo 16. – jak radzicie?

Tarnoob PW
18 kwietnia 2015, 15:59
Jestem na dworcu PKP w Malborku. Nie wiem, gdzie dalej pójść. Odjeżdżam o 18. Jeśli jeszcze ktoś ze zlotu jest – niech wbija albo da znać, gdzie pójść.

Acid Dragon PW
18 kwietnia 2015, 17:20
Gratuluję Tarnoobowi dopadnięcia mnie gdy uciekł mi pociąg powrotny :P. Acz przy okazji dziekuję, że wpadłeś :).

Tarnoob PW
18 kwietnia 2015, 17:35
Dziękuję Acidowi za ciepłe słowa, za przyjazd i za spóźnienie się. :-)

Hubertus PW
19 kwietnia 2015, 13:40
Dziś od 7:30 do 12:00 odbył się krótki zlot w Warszawie z udziałem Tarnooba i mnie.

Dzięki za sympatyczne spotkanie :)


Tarnoob PW
20 kwietnia 2015, 14:39
Potwierdzam. :-) Już nie mogę się doczekać Konwentu i planowego „antykonwentu” po nim – czyli spotkania po Konwencie w Olsztynie, z udziałem mnie, Hubertusa, Tabrisa który ma blisko i Tullusiona, który też Konwentu unika.

Hubertus PW
14 lipca 2015, 21:12
Na stronach naszego sojusznika Jasini Behemota ruszyła już rejestracja na XII Konwent Miłośników Fantasy który odbędzie się w dniach 10-16 sierpnia 2015r tradycyjnie w Byczynie Kluczborskiej i Polanowicach. Jak co roku grupa mieszkanców Kwasowej Groty z jaszczurką i łasicą na czele wybierają się na to spotkanie by zakwasić atmosferę, kto z Was i kiedy wybiera się w tym roku?

AmiDaDeer PW
14 lipca 2015, 22:52
Ja będę od czwartku do niedzieli, już jestem zarejestrowany.

Bychu PW
15 lipca 2015, 12:01
Zarejestrowany, zapłacony. Cały tydzień.

LivingAnarchy PW
15 lipca 2015, 15:32
Zarejestrowany, jeszcze nieopłacony. Cały tydzień plus dzień jeden (poniedziałek dla niedobitków).

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale jak się ma sytuacja z koszulką kwasową w tym roku? Coś wiadomo o projekcie lub cenie?

Pozdrawiam! :)

Alamar PW
15 lipca 2015, 15:49
Na tę chwilę nie... ale wkrótce powinny pojawić się szczegóły.

Acid Dragon PW
15 lipca 2015, 18:41
W sprawie koszulek wszystko powinno się rozstrzygnąć w tym tygodniu. Włącznie z informacją czy będą jakiekolwiek koszulki. Niestety plan A zawiódł, więc przechodzimy do planu B - na chama, na szybko i na ostatnią chwilę ;P

Tarnoob PW
16 lipca 2015, 00:13
Jeszcze niezarejestrowany, ale planuję zarejestrować się na cały tydzień do końca tego tygodnia.

Z Olsztyna mam bardzo wiele dojazdów do wyboru, m.in.:
– z W-wy pociągiem z Hubertusem, Sandro i Tarnumem – na co już zacieramy wszyscy ręce
– z Hoodami samochodem z Gdańska, odwrotnie niż mnie odwozili z X Konwentu
– przez Łódź z Kameliaszem
– przez Częstochowę jak Moandor.

Mam nadzieję chociaż raz zobaczyć na Konwencie Alamara. :-) Proooszę!

Acid Dragon PW
16 lipca 2015, 14:45
Pytanie: czy w tym roku będą chętni konwentowicze na kubki grotowe? Chcę ocenić, czy potencjalna wielkość zamówienia byłaby opłacalna. Dotychczasowe wzory znajdziecie tutaj:
http://www.acidcave.net/kubki.html
Cena - 17zł

Matheo PW
16 lipca 2015, 15:45
Można pozyskać taki kubek nie będąc na konwencie?

Acid Dragon PW
16 lipca 2015, 15:57
Teoretycznie tak, w praktyce cena przesyłki kurierskiej kubka jest równa cenie kubka (17zł), więc cena rośnie o 100%.

traümatanzer PW
17 lipca 2015, 00:10
A czy takowy kubek mógłbyś wysłać do Anglii??? I ile to teraz jest 17 złotych w funtach? Koszt coś jak 5Ł

Acid Dragon PW
17 lipca 2015, 01:32
Teoretycznie firmy kurierskie świadczą usługi dostarczania do innych krajów, więc technicznie to byłoby możliwe, choć w praktyce koszt wysyłki mógłby być wyższy.

Wg google 17zł to 2,88Ł.

Acid Dragon PW
17 lipca 2015, 10:15
Mimo niezbyt dużego odzewu tutaj, innymi drogami doszły do mnie głosy zainteresowań, więc "produkcja" zostanie uruchomiona.

Składanie właściwych zamówień niebawem, a tymczasem możecie powybierać sobie wzór - jest kilka nowych, te z H3 zostały upgrade'owane do wersji HD, a miasta elfów / czarodziejek z H1, H2 i H3 mają "modyfikację" polegającą na spaleniu siedliska krasnali przez smoka.
http://www.acidcave.net/kubki.html

Matheo PW
17 lipca 2015, 12:15
A gdzie H5 :)? Przecież tam są najładniejsze ekrany miast. Mam zrobione tapety każdego miasta w dużych rozdzielczościach, mogę podesłać.

Cytat:
Teoretycznie tak, w praktyce cena przesyłki kurierskiej kubka jest równa cenie kubka (17zł), więc cena rośnie o 100%.
Chciałem wziąć trzy więc się opłaca.

PS. To musi być na FB! Można nawet zrobić głosowanie na wzory czy coś w tym stylu. Bierzmy przykład z Ubisoftu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel