Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24

Mitabrin PW
23 sierpnia 2012, 17:46
Ktoś powinien z was zrobić piękną i zdrową ludzką stonogę. :3

TopFunny525 PW
23 sierpnia 2012, 18:40
Cytat:
Obawiam się, że to niemożliwe: jestem pobożnym żydem i posiadanie dwóch żon jest dla mnie niedopuszczalne. Niemniej możesz zostać moim kolejnym mężem.

That's cool:P. Wracając do rzeczy konwentowych. Z tego co się orientowałem na każdym konwencie jest jakiś hmmmm... temat? Na tym konwencie jaki był temat przewodni?

HubertusHubertus Eeee? to chyba o jakichś innych konwentach mówisz, tu nigdy nie było tematów przewodnich...

Rabican PW
23 sierpnia 2012, 18:46
UWAGA!

Dzisiaj wieczorem i/lub w nocy konwentowe zdjęcia z aparatu niżej podpisanego trafią na serwer i zostaną udostępnione, prawdopodobnie niepublicznie. Cukierki uświetnią Sodomę. Jeżeli ktoś się na nich znajduje (dla ułatwienia dodam, że mowa o: MC, Qui, Pawellu, mnie, Hubim, Hobbicie, Valu, Acidzie, Karolu i Xelu) i chciałby je najpierw przejrzeć, proszę o kontakt. Wysłucham każdej prośby o ocenzurowanie, jednak nie gwarantuję, iż się do niej zastosuję.

Fieldo-dildo:
Mały apdejt co do soundtracku: ze względu na rozmaite wydarzenia na konwencie w tym roku, jak również WCIĄŻ istniejące moje małżeństwo z Rabim: Acid Dragon + Rabican + moi :P (ze szczególnym uwzględnieniem 3:15)
Nie zapominaj, że prócz męża i żony mam także chłopaka :P Mógłby np. grać na basie.

Fieldo-dildo:
Zastanawiam się, czy to jednak nie powinno być przypisane do tercetu Behu, Sandro i Tarnum :P
Siostry Mirosława, Nikola i Dominika? Prawie jak trzy Mojry: Panna, Matka i Starucha :P

HubertusHubertus ......

I tylko Defe, tylko Defe żal.... xP




Pozdrawiam serdecznie.
R.

Xelacient PW
25 sierpnia 2012, 14:17
Ufff, dzięki opcji "edytuj" moja relacja jest już kompletna, ci co zaczęli czytać mogą teraz ją dokończyć.

Jeśli chodzi o moją ocenę konwentu, cóż w tym roku wypadł rzeczywiście blado, ale to pewnie dlatego, że stałem się wymagający, na moich poprzednich dwóch konwentach piło się równo (jakby nie patrzeć to tu odkryłem urok zakrapianych imprez), nawet pozwolę sobie zacytować moją niezapomnianą rozmowę z Rabim
(mój pierwszy konwentowy wieczór)

Ja:Chyba jestem pijany.
Rabi:A chcesz się ze mną przespać?
Ja:Nie
Rabi:To jeszcze nie jesteś pijany.

Ponaddto pamiętam jak na poprzednim konwencie do naszego pokoju potrafiło wparować z 10 osób i pogaduchy trwały w najlepsze.

Zatem w tym roku integracja wypadła słabiej, choć prawdę mówiąc narzekanie powinienem zacząć od siebie, bo "Ja jadę się zintegrować z Kwasową Grotą, a reszta to... reszta", mojej ignorancji dowidzi najlepiej fakt, że dopiero czytając wasze komentarze skapnąłem się, że ten "random" co chodził z Hubim to był Karol, a Ghulk to nikt inny jak Ginden.

Co prawda miałem jakieś ambitne planu zrobienia rajdu przez wszystkie pokoju internatu z cytrynówką w jednym kopycie i z kartonem soku w drugim, popijać to jedno to drugie, częstować wszystkich chętnych póki się nie skończą i paść w jakimś randowywym miejscu, ale jakoś każdego wieczoru nachodziła mnie myśl, że "Trzeba wstać wcześnie, bo jest coś do zrobienia".

Chociaż w tym miejscu chciałbym się doczepić do pewnej cechy konwentu, wszyscy są ulokowani w niewielkich pokojach, fajna rzecz, ale też niejako powoduje, że sobie siedzimy, gadamy i pijemy za zamkniętym drzwiami co z automatu nas izoluje.

Przydałby się jakiś "salonik" czy "bar", jakieś większe pomieszczenie gdzie ludzie chętni do ogólnie pojętej integracji mogliby się zgromadzić, popić, a może nawet posłuchać jakieś klimatycznej muzyki (z HoMM oczywiście ;P).

Niby są kocyki na boisku, ale to raczej nie to, bardziej chodzi mi o coś w stylu tych foteli na korytarzu koło czajnika, tylko oczywiście w większej sali.

Czy dałoby się coś takiego załatwić? Nie mam bladego pojęcia, zatem na razie to zostawię i podam inną propozycję, żeby niejako wprowadzić i wypromować pewien niewerbalny komunikat: Jeśli dzwi od pokoju są zamknięte to znaczy, że jego lokatorzy wypoczywają/grają w coś/robią coś innego w swoim gronie, a jeśli są otwarte na oścież to znaczy: "Mamy tu party hard, zapraszamy na integracje (i darmowy poczęstunek ;P), mogłoby zadziałać, a byłoby dosyć proste w wykonaniu.
Nawet sam mógłbym to przetestować na przyszłorocznym konwencie (jeśli moi współlokatorzy się zgodzą ;) ).

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 23:45
Relacja z konwentu bardzo mnie zadowoliła, miejscami miałem kłopoty z utrzymaniem tchu:). Co do spotkań z tego co mi wiadomo, były plotki, że podobno grotowy zlot ma się odbyć w Malborku następnego roku. Czy plotka ta jest prawdziwa?

Antares PW
28 sierpnia 2012, 00:04
Miałbym blisko. ;-P

Dark Dragon PW
18 listopada 2012, 17:57
Co myślicie o tym, aby na następnym konwencie nie tylko pojawiły się standardowe turnieje w H3 i H5, ale także w DoCa (uważam tą grę za świetną na takową okazję)? Można by również wykorzystać CoH. Takowe rozgrywki byłyby zapewne b. interesujące dla oglądających oraz mniej dłużące.

Może ktoś nawet pokusiłby się o zorganizowanie turnieju w Legends? W każdym razie 2 nowe gry ze stajni Ubi mogłyby urozmaicić nasz następny konwent :)

AmiDaDeer PW
19 listopada 2012, 12:27
Dark Dragon:
Co myślicie o tym, aby na następnym konwencie nie tylko pojawiły się standardowe turnieje w H3 i H5, ale także w DoCa (uważam tą grę za świetną na takową okazję), można by również wykorzystać CoH.
What was the question? :P

Dark DragonDark DragonFixed ;)

Ginden PW
7 marca 2013, 21:00
Kto się w tym roku wybiera na Konwent?
Mamy już jakieś plany co do knucia spisegów?
Można liczyć na kucharzy z rzeczami do ugotowania?
Zostało ledwie 5 miesięcy, to niewiele czasu!

Matheo PW
9 marca 2013, 18:40
A gdzie konwent w tym roku?

@Dark Dragon im więcej gier tym chyba lepiej. Tak mi się wydaje.

Hubertus PW
10 marca 2013, 14:49
Tam gdzie zawsze, w Byczynie Kluczborskiej, prawdopodobnie w dniach 12-18 sierpnia.

Ja wstępnie się piszę na cały tydzień, Karol też prawdopodobnie ze mną przyjedzie, ale to jeszcze trochę za wcześnie by ostatecznie przesądzać.

Matheo, jeśli uważasz że im więcej gier tym lepiej, to zorganizuj i przeprowadź te turnieje, pisać nic nie wnoszące głupoty to łatwo...

Warto jeszcze dodać, że w tym roku jest jubileuszowy, X-ty konwent, więc dobrze by było, by reprezentacja Groty była liczna.

AmiDaDeer PW
10 marca 2013, 15:16
Cholera wie czy będę, za wcześnie jest, by się deklarować. Jeśli już, to wpadnę z dziewczyną, ale niczego nie mogę obiecać.

Lord Pawello PW
10 marca 2013, 22:40
Bendem! Może jakieś planszówki przywiozę, żeby było przy czym łoić wódkę prowadzić ożywione i inteligentne dyskusje. Zależnie od ilości pozostałych rzeczy mogę spróbować jakieś naczynia do przyrządzania potraw zdobyć, bo jeśli chodzi o kuchenkę to chyba z mojej strony raczej słabo będzie.

Może jakiś funowy LARP byśmy zorganizowali?

Irydus PW
11 czerwca 2013, 14:49
Ruszyła rejestracja na konwent.

Więcej informacji tutaj -> http://heroes.net.pl/nowina/3357.html

Warto, też rzucić okiem na forum konwentowe.

Acid Dragon PW
2 lipca 2013, 10:46
No to jak tam, proszę Państwa? Kto się wybiera?

Mnie w tym roku raczej żadne stado bawołów nie zatrzyma, więc będę - prawdopodobnie od czwartku.


Matheo PW
2 lipca 2013, 13:51
Gdzie ten konwent ma być :)?

Ja przypominam o mojej propozycji sprzed roku :) Obchody bitwy pod Grunwaldem już niedługo :)

Acid Dragon PW
2 lipca 2013, 13:59
Konwent jest, jak co roku, w Byczynie (pkp -> Byczyna Kluczborska), w dniach 12-18 sierpnia (właściwy Konwent jest od 16 do 18 sierpnia, wcześniej trwa tzw. "przedkonwencie"). Więcej informacji tutaj.

Hubertus PW
11 lipca 2013, 22:20
No dobrze, już wiadome są konkrety, będę jechał z Lordem Pawello we wtorek z Warszawy, na miejsce przybywamy o godzinie 14:21.

Wiadomo też, że Qui będzie od poniedziałku.

Any others?

Xelacient PW
12 lipca 2013, 19:09
Ja za to planuje przybić najpóźniej w czwartek, za to tym razem planuje wyjechać dopiero w poniedziałek popołudniu, a nie jak dotychczas w niedzielę rano. ;)

TopFunny525 PW
17 lipca 2013, 21:11
No niestety, tak się złożyło, że jestem po drugiej stronie globu, więc niestety nie dam rady przyjechać :'(. Mam nadzieję, że dobrze będziecie się bawić, a neta mam sporadycznie, jak znajdę zasięg (czyli rzadziej niż przypuszczacie ;P).
Well, liczę na dobre relacje, i miłe wrażenia z niego :P.

Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel