Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 22 - 23 - 24

TopFunny525 PW
7 sierpnia 2012, 12:14
Ja za rok jadę:). Za dwa dni jadę nad morze a to koliduje mi z konwentem:). Za rok przekonacie się jaki naprawdę jestem:D.

AmiDaDeer PW
7 sierpnia 2012, 12:17
Taa...

Czy ktoś jeszcze z konwentowiczów ma jakąś przenośną kuchenkę? Jeżeli nie, to nie będę ze sobą brał dodatkowego bagażu w postaci uniwersalnego woka - może za rok. Szkoda, wyszłoby taniej z kuchnią. Najwyżej będę na diecie. :P

A konkurs to świetny pomysł, miejmy tylko nadzieję, że zgłoszą się więcej niż trzy osoby. Pytanie tylko kto zasiadłby w jury?

Dark Dragon PW
7 sierpnia 2012, 12:22
Mnie być może uda się odnaleźć jeszcze jakieś wino domowej roboty, kuchenki przenośnej nie posiadam. Dotrę w czwartek. Pytanie - czy ktoś będzie mnie w stanie zgarnąć z dworca PKP?

Ginden PW
7 sierpnia 2012, 19:38
Jest względnie duża szansa, że wezmę kuchenkę elektryczną z jednym palnikiem.

AmiDaDeer PW
7 sierpnia 2012, 20:48
To spróbuj się zorientować tak na 100%, cobym nie brał niepotrzebnego balastu w razie niewypału. :P

Xelacient PW
7 sierpnia 2012, 23:23
Dołączam się do prośby Hobbita i prosiłbym się tak zorientować do następnej niedzieli/poniedziałku, bo też nie chciałbym brać zbędnego wyposażenia... chociaż taka duża miska to dobra rzecz, jak nam odbije do reszty to możemy zrobić jakiś zabójczy koktajl w stylu "kociołka Panoramiksa". :P

Jeśli chodzi o nie przyjeżdżanie z pustymi rękoma, to jest duża szansa, że ja też coś (podobnie jak w zeszłym roku) wezmę.

Jeśli chodzi o skład jury, to jeśli nie dałoby się wrobić KOK-u czy innych "instancji wyższych", toby się dało Xelacienta (mnie, bo od dłuższego czasu szkicuje), Hobbita (rysuje od jeszcze dłuższego czasu) oraz DarkDragona (bo też coś tam gdzieś zmalował/zrysował).

Albo zwyczajnie zgarniemy kilku niepełnoletnich konwentowiczów. :P

A tak przy okazji, niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie wezmę swojego "wieloletniego partnera życiowego" (wiadomo-praca, ale być może za rok), ponadto umówiłem się z Fieldem, że w tym roku ja się zajmę pisaniem "Mega-wypaśniej relacji", więc się nie zdziwce moim namiętnym cykaniem fotek i i jakimś tajemniczym notatkom. :P


AmiDaDeer PW
7 sierpnia 2012, 23:58
Mam nadzieję, że twój aparat ma blokadę antyalkoholową...

Xelacient PW
8 sierpnia 2012, 00:28
Nie martw się, pisząc "aparat" miałem na myśli telefon komórkowy, którego ostrość jest taka, że ( robi się takie zdjęcia, że ciężko będzie poznać co dana osoba pije, a nawet moga być problemy z identyfikacją osoby. :P

Dark Dragon PW
8 sierpnia 2012, 00:30
Jeśli będą odpowiednie eliksiry to mam spore doświadczenie jako alchemik (czyt. EGZOTYCZNE DRINKI!).

TopFunny525 PW
8 sierpnia 2012, 11:05
Nie, prawdopodobnie dostaje się ją od razu na konwencie. Jeśli jedziesz na konwent dostajesz ją pewnie od razu:P.

Lord Pawello PW
8 sierpnia 2012, 12:52
Kasa z koszulek idzie na zapłacenie za wykonanie koszulek, jak mniemam.

Lord Pawello PW
11 sierpnia 2012, 12:46
Czy w Byczynie są bankomaty sieci Euronet? Bo nie wiem, czy brać wszystko w gotówce, czy ułatwić sobie życie kartą. ;)

Alamar PW
11 sierpnia 2012, 13:35
Wiem że Google gryzie :P, ale naprawdę trudno poświęcić minutę na poszukanie samemu?

http://www.banki.pl/bankomaty-euronet-byczyna-------38424-,0.html

Lepiej jednak gotówkę zawsze mieć.

Lord Pawello PW
11 sierpnia 2012, 13:39
Wybacz, zupełnie nie pomyślałem o tym, że można przecież sprawdzić w internecie rozmieszczenie bankomatów. Serio. ;)

Wiadomo, że gotówkę zawsze warto mieć, ale zdecydowanie wolę zgubić kartę niż 200 zł. :)

@Alamar - nie martw się, PIN jest wystrugany nożykiem na karcie. :P

Alamar PW
11 sierpnia 2012, 13:42
Pamiętaj, by przyczepić do niej kartkę z PIN-em, jak będziesz gubił ten kawałek plastiku. :P

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2012, 17:18
Pamiętaj że te automaty wcale nie muszą działać przez cały Konwent. :P

Ginden, coś wiadomo z kuchnią? ;P

Irydus PW
11 sierpnia 2012, 19:49
Weźcie koniecznie garnek, bo też chcę robić kociołek panoramixa :D a garnek mi się nie mieści do torby :P


HubertusHubertus Ale jak to wypijesz to rozlewasz browary nie u mnie na podłodze ;]

O właśnie, i nie zapomnij tego wina przywieźć ;p




vinius PW
12 sierpnia 2012, 12:52
Jak chcecie robić w normalnych proporcjach, trzeba NAPRAWDĘ dużego gara.

Irydus PW
12 sierpnia 2012, 13:19
Można zmniejszyć proporcje i robić partiami :P

Wino wezmę, o ile będę mógł wylewać piwo na twojej podłodze Hubi :>

AmiDaDeer PW
12 sierpnia 2012, 14:50
Przez podłogę Hubiego masz na myśli tę pod jego łóżkiem? W takim razie nie mam nic przeciwko. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel