Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 22 - 23 - 24

Alamar PW
27 lutego 2012, 07:52
Poznań - Gniezno

Grunwald jest przereklamowany.

Dark Dragon PW
27 lutego 2012, 09:23
Alek:
Poznań - Gniezno

Grunwald jest przereklamowany.
Popieram.

Irhak PW
27 lutego 2012, 11:50
Cytat:
Poznań - Gniezno

*_* Dodam jeszcze Powidz... jeśli chce ktoś mnie zobaczyć na żywo... i się przerazić :P

Matheo PW
27 lutego 2012, 12:16
Grunwald może i tak, ale na pewno nie Ostróda ;) Inscenizacja bitwy jest w okolicach 15 lipca. Czasami jest przekładana. O dzień, góra dwa. Tak żeby przypadała w sobotę :) Obchody trwają kilka dni :-) Ale inscenizacja bitwy zawsze kończy imprezę. Mniej więcej na ile czasu, przypuszczalnie chcielibyście przyjechać (Proponuję tydzień) ;)

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 15:12
Człowiek zwiący się Alamar:
Poznań - Gniezno

Grunwald jest przereklamowany.
Z tym się tutaj zgodzę, nigdy nie byłem w Poznaniu a co do Gniezna, to trochę mi odświerzy wspomnienia z czasów podstawówki:D.
Sądzę jednak, że obydwa pomysły są dobre. Ale o tym to już zdecyduje kto inny.

AmiDaDeer PW
27 lutego 2012, 16:56
Ja jestem za propozycją Alamara. Prawie środek Polski, a ludzi pewno mniej.

Sawyer PW
27 lutego 2012, 17:29
Jak jednak zdecydujecie się na Gniezno (mi to obojętne, to i tak dosyć blisko Poznania) to trzeba zapewnić zakwaterowanie, jakiś transport określić, zbiórki tu i tam... Żeby była organizacja i nikt się nie pogubił. ;)

Matheo PW
27 lutego 2012, 18:36
Sawyer nowy avatar. Trochę Ci twarzy nie widać, ale ładny ;)

To co żadnych chętnych na Ostródę? Ja się już dość zaangażowałem.. Definitywny brak chętnych? Nie lepiej czasem wybrać rejon, w którym zlot jeszcze nigdy się nie odbył. Zauważcie. Zakwaterowanie będzie w Ostródzie. Wyjazd do Grunwaldu to opcja do uzgodnienia. Zresztą, nie musimy być w Grunwaldzie w dzień bitwy. Można być dwa dni przed, lub dzień po. Wtedy jest mniej ludzi, ale atrakcje też są :)

EDIT:
Jakaś przybliżona data zlotu w Poznaniu?

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 19:34
@Matheo
Wszystko w swoim czasie, cierpliwości nigdy za wiele:D

Matheo PW
27 lutego 2012, 19:41
Ale chociaż w jakim miesiącu? Początek wakacji, środek, koniec.

AmiDaDeer PW
27 lutego 2012, 20:05
Początek najprędzej. Pod koniec mamy Byczynę, ludziom będzie wtedy łatwiej.

Matheo PW
27 lutego 2012, 20:12
Zlot w Poznaniu, na początku wakacji. W tym miejscu, o tym czasie będzie z trzy razy więcej ludu niż w Grunwaldzie.

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 09:38
Na Byczynę może się jeszcze uda, ale co do Poznania to wątpię oj wątpię czy mi się uda. Bowiem okazało się, że gdzieś na początku wakacji mam wyjazd do Chorwacji.
Więc wątpię aby mi się udało być na zlocie.

Lord Pawello PW
17 marca 2012, 11:33
Polubicie mnie bardziej jakbym wziął turystyczną kuchenkę gazową na konwent? :)

Matheo PW
17 marca 2012, 13:51
Zależy gdzie będzie konwent heh. I w jakich warunkach się będzie odbywał. Ale na pewno przydałby się taki sprzęt ;)

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 14:05
Ja na pewno Cię polubię. :P

Lord Pawello PW
17 marca 2012, 14:26
Ale musisz wziąć garnuszek i patelkę. :D

Irhak PW
17 marca 2012, 16:02
Obiecałem cenniki, prawda? Cenniki dla Powidza oczywiście. IMO najwięcej imprez (taa... chyba po prostu jedna wielka :P) jest podczas Dni Powidza (zazwyczaj gdzieś tak drugi weekend lipca).
Cenniki:
OW "Łazienki"
Agroturystyka w Powidzu i okolicach
Drugi link to raczej jest już wykaz miejsc niż sam cennik.

Są jeszcze pokoje do wynajęcia. Zazwyczaj cena waha się od 20-30 zł za osobę (ważny jest czas i ilość osób/pokój). Mam namiary na nie

Matheo PW
17 marca 2012, 16:24
Robi wrażenie :) Nie wiem czy będę na konwencie, nie wiem nawet czy moge być heh. Ale do tego ośroda chętnie się wybiorę ;)

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 18:42
U mnie starzy się zgodzili. Problem polega na tym, że w tym samym czasie mam najprawdopodobniej wyjazd za granicę. I to może być właśnie powód. Dla którego być może nie przyjadę do Poznania(bądź Grunwaldu jak tam zdecydujecie);D.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel