Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Pliki instalacyjne
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Morro121 PW
28 marca 2010, 19:32
Witam, ostatnio naszła mnie niemała ochota by wkońcu przejść M&M 8. Niestety podczas instalacji na 50+% wywala błąd -106 i pisze, że nie może skopiować pliku mightdod.vid . Byłbym baaaardzo ale to baaaaaaaardzo wdzięczny, jeśli ktoś mógłby mi ten plik wrzucić na jakiś hosting albo maila babun121@gmail.com . Wiem, że proszę o trochę dużo bo to ma około 100mb ale nigdzie na internecie nie ma tego pliku. Na jakiejś ruskiej stronie był link, ale wygasł. Tu było też wspominane o tym, ale ktoś wysyłał tej osobie na maila, więc również nie ma jak pobrać. Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość.

Alamar PW
28 marca 2010, 21:22
Plik ten jest integralną częścią gry, a więc jego rozpowszechnianie jest piractwem.
Spróbuj może zamiast tego zainstalować grę bez dodatkowych plików graficznych (opcja podczas instalacji) lub też za pomocą innego czytnika lub nagrywarki.

Morro121 PW
29 marca 2010, 08:23
Próbowałem czyścić płytę, ale to nic nie pomaga... Naprawdę nie można tego jakoś zrobić? Przecież nikt was nie będzie gonić za to po sądach. Szanuje i rozumiem wasze zasady na forum, sam nie popieram piractwa.

Hellburn PW
29 marca 2010, 09:13
Dlatego zawsze jak się kupuje oryginalne gry to najlepiej robić ich obrazy iso/bin/mdf jako kopie zapasowe ;). Tak słowem offtopu.

Acid Dragon PW
29 marca 2010, 11:58
Na zamieszczenie linka na forum nie możesz raczej liczyć. Chociażby dlatego, że oprócz Ciebie mogłoby to ściągnąć jeszcze 100 innych osób, które nie mają oryginalnej gry. Twoja prośba nie pojawia się jako pierwsza. Były już prośby o udostępnienie plików z zasobami gry, plików z muzyką, etc. Jakby tak wszystko zamieszczać na forum, to można by całą grę poskładać ;P.

Niemniej jednak jeśliby Ci ktoś pomógł "prywatnie" przez maila, to chyba rozwiązałoby problem.
Oczywiście pozostaje to w lekkim konflikcie z obowiązującym prawem, aczkolwiek prawie mieści się w ramach dozwolonego użytku osobistego i myślę, że można przymknąć na to oko ;).

Irhak PW
29 marca 2010, 12:42
Z tego co mi wiadomo to nie można wypożyczać/kopiować żadnych plików biorąc z tego korzyści majątkowe. W przeciwnym wypadku jest dozwolone.

Ja z kolei mam MM8, ale z niezbyt oficjalnego źródła (powyższy warunek spełniony ;)).

EDIT: Ale mam ENG wersję... a co do powyższego: Acid, tak tłumaczono mi na lekcji WoKu...

Acid Dragon PW
29 marca 2010, 12:55
To źle Ci wiadomo. Jakiekolwiek rozpowszechnianie utworu chronionego prawami autorskimi jest nielegalne. Czerpanie z tego korzyści tylko pogarsza sprawę, ale nie decyduje o nielegalności.

Morro121 PW
29 marca 2010, 16:15
Mimo wszystko dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Być może będę musiał skorzystać z tych "innych" źródeł :D Dzięki jeszcze raz.
temat: Pliki instalacyjne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel