Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Kamapnie
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Daveee PW
24 stycznia 2010, 12:18
Witam,
Otóż posiadam Heroes of might and magic V:Tribes of the east i chciałbym pograć w kampanie z zwykłego homm V. Jak to zrobić ?

Kirin PW
24 stycznia 2010, 12:37
Ściągasz stąd pliki campaign data, ... texts (za ... podstaw język, np. Polish texts - język polski) oraz ... (pod Dialog scenes voices) (za ... również podstawiasz język).

Jak już ściągniesz te pliki, to postępuj wg tych instrukcji.

EDIT: Nie zauważyłem... http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=355.

Daveee PW
27 stycznia 2010, 08:42
Wybacz, lecz nie działa...

Field PW
27 stycznia 2010, 14:41
Nie działa, to znaczy JAK nie działa? Jakiś komunikat, gra się wypieprza, cokolwiek?
To tak, jakbyś przyszedł do lekarza*, powiedział "boli mnie" i liczył na to, że zdiagnozuje.

*Nie będącego Gregorym Housem.

Alamar PW
27 stycznia 2010, 14:59
House by go od razu laską zdzielił po łbie. ;P

Field PW
27 stycznia 2010, 18:54

Alamar PW
27 stycznia 2010, 19:27
Ten amator? ;P

Jeddite PW
26 kwietnia 2011, 19:29
Daveee ma rację -nie działa. Dało nowe mapy ale nie kampanie. W ogóle w menu kampanii nie pojawiają się ikonki podstawki i HoF :-(

Kirin PW
29 kwietnia 2011, 19:20
Ściągnij raz jeszcze to, to, to i {opcjonalnie) to i to oraz upewnij się, że na pewno wgrywasz te pliki do katalogu "UserMODs" w folderze z grą.

Jeżeli to nie pomoże, to odinstaluj grę i zainstaluj ją raz jeszcze i wtedy wgraj kampanie.

Możesz też ściągnąć osobno mapy z kampanii stąd.(przyznam, że nie próbowałem)

Jeddite PW
1 maja 2011, 20:24
Tylko że nie wiem jak zmienić rozszerzenie z zip na h5u :(

AmiDaDeer PW
1 maja 2011, 20:45
<odpowiedź napisana przez osobę, która pojęcia nie ma o co tu chodzi>

Ręcznie. Wpisujesz inne rozszerzenie. A nuż zadziała.

</odpowiedź napisana przez osobę, która pojęcia nie ma o co tu chodzi>

Kirin PW
1 maja 2011, 20:52
Jeśli chcesz zmieniać rozszerzenie z *.zip na *.h5u, musisz wybrać "zmień nazwę" z menu kontekstowego i po prostu je zmienić.

Tylko... W którym miejscu chcesz zmieniać *.zip na *.h5u? Pliki z kampanią są już w tym formacie, mapy zaś są spakowane W pliku *.zip i należy je wypakować (z tym że są one w formacie h5m, więc nie wiem, czy o to Ci chodzi).

Jeddite PW
2 maja 2011, 16:52
Dzięki:) podziałało :D
temat: Kamapnie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel