Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 41 - 42 - 43

Dragonar PW
10 stycznia 2010, 13:59
Nad czarem pomyślimy - chyba da się zmienić, Altair zrobił to skryptem.
Do do druidów - raczej ich nie zmienimy, to jedne z najlepszych jednostek miasta. Fioletowi są bo to nocne elfy. :P

Skoro już zaczęliśmy temat jednostek to księżycowy zabójca, jaszczurzy czempion, ewentualnie dowódca będą zrobieni od nowa, a reszta jednostek ulegnie poprawkom, upłynnieniu animacji. No i kwarcowe i ametystowe smoki zamienią się miejscami - dowiedzieliśmy się, że ametyst jest lepszy. ;)

Akolita PW
11 stycznia 2010, 20:13
Skoro mówimy o pomysłach, to proponuję nowe tło do menu gry.

Haregar PW
11 stycznia 2010, 20:20
Nocne Elfy, owszem, ale chodzi mi o to, że są zbytnio fioletowe... ale jeśli byłbym wredny to powiedziałbym, że to mieszanie (chociaż bardzo udane!) świata HoMM z tym z Warcrafta, ale jakbym był na prawdę wredny, to powiedziałbym, że nawet w świecie Mocy i Magii elfy mocne były inne - miały najczęściej skórę czerwoną, w włosy białe, patrz te z Jadame.

Dragonar PW
11 stycznia 2010, 20:31
Bo te z Jadame to mroczne elfy, a Grove to zamek nocnych elfów. I przypominam że inspiracją nie był Warcraft (w którego nie grał żaden członek naszego teamu), lecz oryginalne Grove. Elfy i cały zamek są fioletowe z dwóch powodów - tak było w oryginalnym mieście i... uwielbiam ten kolor! :P

Akolita PW
11 stycznia 2010, 20:40
Tutaj moja propozycja tła menu gry (będę nad nim pracował).

http://img137.imageshack.us/img137/5438/nowetlo.png

Haregar PW
11 stycznia 2010, 20:46
Argh, masz racje! Te z Jadame to Mroczne Elfy, ale nie przypominam sobie, aby istniało takie miasto (Grove) w uniwersum M&M... dasz kilka screenów czy jakichś źródeł? :D

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2010, 21:49
Grove w tymże uniwersum pojawiło się zwykłym przypadkiem... a zresztą, poczekacie na nowszą wersję, to się dowiecie. :P

Haregar PW
11 stycznia 2010, 21:51
Czyli w oficjalnej fabule MM nie ma nic o Grove ani o Nocnych Elfach, tak? :D A to, że je "odtwarzacie" to tylko mówi, że kontynuujecie projekt już zaczęty, czysto fanowski. Ale czy jest chociażby gdzieś wzmianka o świecie Nocnych Elfów w MM?

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2010, 22:04
Nie wydaje mi się. Wiem tylko, że projekt był wzorowany na WC3 (co widać po choćby i bohaterach :P).

Ale bez obaw - większość osób z naszego teamu nie grała w WC3. :P

Zombie PW
11 stycznia 2010, 22:07
Ten Zamek bardzo mi się podoba ponieważ ma taki swój odchodzący od innych klimacik...
co prawda przypomina mi troche film avatar ale to avatar ściągnął grafike a nie twórcy zamku xD
Kiedy będzie zdony zamek do użytkowania?

Dragonar PW
11 stycznia 2010, 22:09
Z tego co wiem nikt z nas nie grał w WC (grać w ubikację - chore). :P

Tło bardzo ładne, tylko kilka uwag:
- to coś wklejone prosto na tło za bardzo się odróżnia
- tło trochę mocno JPGowate, może jakieś rozmazanie, itd?
- białe piksele przy napisie H3
Poza tym - świetne! :)

Mitabrin PW
11 stycznia 2010, 22:47
Cytat:
Czyli w oficjalnej fabule MM nie ma nic o Grove ani o Nocnych Elfach, tak?

Nie słyszałeś o legendarnym trzecim dodatku do H3? Ponoć wyszła wersja wytłoczona, ale jedyna znana mi kopia jest trzymana przez JVC w sejfie ukrytym za obrazem w salonie.

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2010, 22:57
Cytat:
co prawda przypomina mi troche film avatar ale to avatar ściągnął grafike a nie twórcy zamku xD
...

Dragonarze, zwracam honor - mylenie purpury z fioletem to nie aż tak poważny błąd. :P

Cytat:
Kiedy będzie zdony zamek do użytkowania?
W gruncie rzeczy już jest.

hugo PW
11 stycznia 2010, 23:13
mi najbardziej podoba się tło z pierwszej wersji
rzyczę owocnej pracy . tylko pytanie kiedy wyjdzie ta wersja .???
i zapraszam do mojej spiżarni http://chomikuj.pl/felip
tam znajdziecie nowe postacie bohaterów i nie tylko !!

Akolita PW
12 stycznia 2010, 16:57
Mam pytanie. Gdzie jest plik tego?

http://img519.imageshack.us/img519/3462/bladr.jpg

avatar PW
12 stycznia 2010, 17:09
Z tego co pamiętam co jest jakiś avik - w każdym bądź razie filmik. Chyba albo w formacie smk albo bik albo cóś jeszcze.

Acid Dragon PW
12 stycznia 2010, 17:21
ACredit.smk w VIDEO.VID

Akolita PW
12 stycznia 2010, 17:39
No dobrze. A czy ktoś potrafi tak przerobić ten plik, aby był cały przeźroczysty? Proszę o pomoc.

EDIT: I jeszcze jeden błąd. Czemu WoG nie uznaje tego koloru w tym przypadku za przeżroczysty?

http://img689.imageshack.us/img689/816/blad2p.png

Mitabrin PW
12 stycznia 2010, 17:58
Na 99.9% powodem tego jest to, że nie jest to ten sam kolor (spróbuj zmienić paletę...).

Akolita PW
12 stycznia 2010, 18:20
Niestety nie. Próbowałem dwa razy - nadal to jest.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel